The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Sisso

2020. január 23.

Egyszerűen imádom 🙂nagyjából 3 hete hasznalom reggel es este, es látványosan javít a bőröm állapotán, sokkal simább egyenletesebb, es mióta hasznalom nem is jött ki újabb pattanás es mintha a pórusaim is összébb húzódtak volna. 🙂 Mindenképpen ujra fogom vásárolni ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

IchliebeChremes

2020. január 20.

Nagyon szeretem, egy kis csoda😊 szabályozza a faggyútermelésem, ami nagyban segít hogy ne alakuljon ki újabb patti. Általában napi egyszer, este viszem fel és szépen beszívódik. Egy hónapja használom de nagyon tudom ajánlani!!! Akik ilyen bőrproblémával küzdenek, mindenképpen megéri kipróbálni, már csak az ára miatt is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

CsillaCecilia

2020. január 20.

Pár napja rendeltem a Skinsmart oldaláról. Nagyon hamar, kb. másfél nap alatt megérkezett hozzám. Azóta használom reggel és este, és máris látható az eredmény. A pattanások kezdenek szépen eltűnni, és nem is jött eddig elő újabb. A bőröm sem zsírosodik be nap végére. Máris a kedvenc arcápolóm lett, úgyhogy biztosan csak ezt fogom használni a későbbiekben is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

HevesPetra

2020. január 20.

Akkora pattanásaim lettek tőle, mint a TO azelainos krémtől. Ez a két próbálkozás le is beszélt a TO-ról. Ragacsos volt tőle a bőröm, nem segített. Sajnos azon kevés termékek egyike, amit kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Azaleeh

2020. január 18.

Egy rosszul sikerült IPL kezelés után pigment foltos lett a lábam és ez csodákat tett vele! Nekem ez bizonyította mennyi mindenre képes. Az arcomra is használtam egy ideig és most újra kezdem szépen kontrollálta a zsíros bőrömet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

rafi

2020. január 8.

Most már hosszabb ideje az arcápolási rutinom része. Esténként szoktam használni hidratáló alá. Érdekes állaga van, kicsit sűrűbb, ha túl sokat rakok belőle, fehéren "felhabzik" mielőtt beszívja a bőröm, sokszor nem sikerül eltalálnom a megfelelő mennyiséget belőle (de még így is maradéktalanul beszívja az egész mennyiséget). Viszont közel fél éve (majdnem) minden este használva még nem tartok az üvegcse felénél. Sokáig kitartóan használgattam, nem vettem észre különösebb változást, de amikor egy ideig elhagytam, akkor vettem észre igazán a különbséget, és azt kell, hogy mondjam, tényleg használ! Sőt! A pattanásaim gyorsabban gyógyulnak vele, egységesebbnek látom a bőrképemet, szerintem a mitteszereimen is segített (bár azt lehet, hogy a kémiai hámlasztásnak köszönhetem). Én egyáltalán nem érzem illatosnak/büdösnek, irritációt abszolút nem okozott, de érdemes figyelni rá, hogy a frissen kinyomkodott pattikat vagy kisebb sérüléseket hajlamos csípni. Illetve eléggé fényes lesz tőle az ember arca, ezért érdemesebb este használni, mint sminkelés előtt. (Nem olyan zsírosan fényes tőle a bőr, inkább mintha egy átlátszó lehúzható maszkot kent volna az ember a bőrére). A hidratálómmal is jól működik.
Nem is tudom kiemelni egyesével a hatásait, de a rutinom részeként nagyon jól működik, nagyon szeretem, és ahhoz képest, hogy mennyi ideig elég, nagyon jó áron van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Koosg19

2020. január 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Egy igazi csodaszer! Lassan egy hónapja használom és láthatóan kevesebb a pattanásom!

Cyntia

2020. január 5.

Rengeteget javított a boromon es Mar Új pattanasaim sincsenek. A porusok is kissebek, rá kell azert hidratalni mert picit szarit de jar až 5 csillag. Ennyi penzert egy csoda.Tobbet ertem vele mint a laroche duo kremjevel, pedig z is nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Szar

2020. január 5.

Kb 1 hete jött meg, a hidratalokremmel és hámlasztoval... Hát a 3 közül valamelyiket nagyon nem birja a bőröm.. És erre gyanakszom.. Igazábol soha nem voltam pattan@sos,h@t most?? Annyi ragya lett rajtam.. Hogy megijedtem. Nem hogy segitett volna, még rosszabb lett. Most ezt a szert elhagyom, és megl@tom,a másik 2 mit tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

arizona07

2020. január 4.

Kb. 1 hónapja használom, reggel-este. Mivel tél van így könnyebb dolga van, de nekem abszolút hatásos! Sokkal egészségesebbnek tűnik tőle a bőröm (bár használom mellé a C-vitaminos szuszpenziót, illetve hidratáló krémet is). Kevesebb a mitesszerem, pattanások szinte nincsennek azóta, és bár csodákat nem tesz, de a pórusaim is kisebbnek tűnnek. A legfontosabb hogy nem allergizál tőle a bőröm, pedig aztán nekem elég komplexen problémás, illetve hamar beszívódik és nincs utána kellemetlen érzet. Nem tudom hogy ennek köszönhető-e de az apró piros foltjaimat is szépen visszahúzta, amire eddig semmi nem volt képes. Az árához mértem szerintem verhetetlen. Kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.