The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

hdori23

2020. január 3.

Kettős érzésem van vele kapcsolatban. 1 hónapja használom és az első két hétben szinte tökéletesen hozta amit ígér. Mattít,csökkentette a faggyútermelést és szépen összehúzta a pórusaim..igen két hétig. Utána mintha elvágták volna pedig napi egyszer használtam. Semmit nem használt,sőt rosszabb lett. Eldöntöttem hogy inkább mellőzöm a használatát és lám..1 hete abbahagytam és egyből romlott a bőröm minősége. Tele lettem mitesszerrel apró pattanással és fénylett a T vonalam ..visszakiabálta a bőröm a terméket. Nem 100% os a hatása de ez az egy hét után biztos vagyok benne hogy mégis többet használt mint az eddigi hasonló TO termékek. Valószínűleg venni fogok egy PC BHA terméket és a kettőt együtt fogom használni hátha eredményesebb :) Ár érték arányban és az összetevő listája ettől függetlenül verhetetlen szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

zabszalma

2020. január 2.

Az első és sokáig utolsó the ordinary termékem a peptide serum volt, ami semmit nem csinált a bőrömmel, mintha nem is használtam volna. Ezért nem is foglalkoztam a márkával. A lányom viszont elkezdte ezt használni és amikor kipróbáltam, már az első alkalommal felcsillant a szemem. Azóta már vettem magamnak is és naponta használom, van, hogy kétszer is, mert annyira imádom. Faggyútermelés csökkentésére ajánlják, de nekem olyan szép, egyenletes, kipihent bőrt csinál, hogy csak ámulok. Drága krémeket és szérumokat használok, de ez lepipálta szinte mindet, ráadásul fillérekbe kerül. A felkenéskor enyhe csipő érzést okoz, ami rögtön el is múlik és gyönyörűen beszívódik. Olyan a bőröm azóta, mintha minden nap rengeteget aludnék, pihennék. Megvettem mellé a Niod multi molecular hyaluronic complexet is, ami lenyűgözően puhítja, hidratálja a bőröm. Nagy meglepetés mindkettő, csak ámulok! Ritka, hogy ilyen széleskörűen kielégíti az igényeimet egy arcápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

sackoka

2020. január 2.

Semmi jótékony hatása nincs a bőrömre, nem húzza össze a pórusokat, sőt mintha még pattanásokat is okozna nekem! Nem szeretem, pedig nagyon szerettem volna, hogy beválljon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

HCHB11Cl11

2019. december 28.

Tág pórusaim vannak a T-vonalban, az orrom mellett is, az orrom mitesszeres, de én olyan hű de nagy változást nem tapasztaltam, szerintem ezekre a problémákra egy BHA hámlasztó a jobb, de ezt is használom. Biztos segít (önmagában szerintem kevés lenne), nem mondom hogy nem, és tetszik az állaga, hogy kicsit sűrűbb, géles, jobban el lehet dolgozni, nem folyik mint a vízszerű szérumok és gyorsan beszívódik. Fogom használni mindenképpen, mert bizonyított hatóanyagok vannak benne, gondolom még kell idő mire látványosabb javulást tapasztaltok. Az ára nagyon kedvező.
Ami nagy negatívum, hogy bár beszívódik, de marad vissza egy réteg, ami felett minden kukacosodik és pereg, a hidratáló, fényvédő, másik szérum. Sőt, ha nem kenek fölé semmit, csak úgy magában is össze tudom sodorni ezt a réteget. Ez nagyon zavaró és kellemetlen, arcot szoktam utána mosni, hogy pl. reggel a fényvédőt felkenhessem... Persze nem kell belőle sok egyszerre, akkor a legrosszabb a helyzet, de ha a minimális mennyiséget is kenem fel, ez van. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

tiamoitalia

2019. december 22.

én sajnos semmi változást nem vettem észre a böröm állapotán: nem lett szebb a böröm, de pattanásokat sem okozott.
Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, de nekem sajnos nem vált be, nálam a hatás egyenlö a nullával. Kár... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Krtek1

2019. december 21.

Zsírosodás, illetve faggyútermelés csökkentésére, valamint tág pórusaimra vettem, nekem nagyon sokat segített. Szerintem nagyon kell mellé figyelni a hidratálásra, mert én is észrevettem, hogy ha csak ezt kenem fel, száraz a bőröm. Én az ordinary hyaluronic acidját használom vizes alapú szérummal természetesen, így nagyon szép bőrképet kaptam feltűnően kevesebb pattanással, mitesszerrel. Nekem csodaszer, ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Bettii98

2019. december 20.

Még több pattanást okoz. Az első pár napban még egészségesen ragyog az arcom tőle, aztán jönnek az undorító bőr alatti pattanások.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

szollosivivien

2019. december 17.

Imádom! Ár/érték arányban a legjobb! TO azelaic acid krém mellé használom és szuper kombó a problémás bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

matyasflora

2019. december 14.

Nekem nagyon sokat segített a pattanásaim kezelésében. Reggel és este is használom és segít fenntartani a bőröm állapotát, már többször újra is rendeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Morgiana

2019. december 11.

Lehet, hogy nem rossz, de nekem viszket tőle a böröm és teljesen száraz lett. Nem mertem több mint kétszer próbálni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.