The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
farkasdorii98

2019. november 7.

Eddig sem volt sok pattanásom, de ennek a használatával kb. semennyi sincs és összességében sokkal szebb az arcképem mióta használom. Nagyon szépen visszafogja a zsírtermelést napközben és végre nem csillog a fejem egész nap. :) Gyorsan felszívódik és jól együttműködik a többi termékkel is amiket használok, ráadásul rendkívül olcsó. Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

InternationalTraveller

2019. október 27.

Csodaszer! Reggeli és esti rutinom részeként használom. Gyönyörűen letisztította az áll körüli pattanásaimat. Pár csepp minden reggel és este és arcom újjászületett. Nekem a kombinált bőrömet nem szárítja, de a TO többi termékével együtt használom. Már többször vásároltam újra és még fogom is! Függő vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

SztanKlari

2019. október 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni kommenteket elolvasva, viszont nekem nagyon nem vált be. Barhogy próbálkoztam pici pattanasok jelentek meg mindenhol az arcomon tőle. A már meglévők pedig sokkal jobban bedurrantak. Más rutint nem változtattam ezért vagyok benne biztos, hogy ő okozta.

Az állaga elég folyós, de igy könnyű eloszlatni. Gyorsan beszívódik, krém, smink alá jó. Csak ezért kap 2 csillagot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

SugarB

2019. október 17.

Nagyon sokáig kerestem a tökéletes pattanások elleni termékeket a gyulladt, csomós pattanásaimra, amik a T vonalam támadják be (hormonálisan, vagy dióféléktől), illetve a "whitehead"-ek ellen....olcsóbb, drágább, patikai, bio stb...Voltak ideiglenesen nagyon jó megoldások, vannak visszatérők, voltak egyből kuka, de ez a termék az egyik kedvencem lett. Egyszerre harcolok korai bőröregedéssel és pattanásokkal is és nagyon sok pattanás elleni szer szétszárította a bőrömet, így hát gondoltam felépítek végre egy igazi arcápolási rutint, ahol mindkét problémát próbálom orvosolni, a TO termékek pedig tökéletes választékot nyújtottak ehhez, és eddig egyikben sem csalódtam. Na de a szérum: ultrakönnyű, kicsit ragadós, nagyon(!!) kevés elég belőle, és konkrétan csodát tesz a pattanásokkal...(Hámlasztok előtte)Leviszi a gyulladást, én észreveszem a pórusösszehúzó hatását is, és nem szárítja szét a fejem, jól működik együtt a hidratálóimmal...egy álom nekem így rutinba építve. Nem okozott irritációt, első alkalom után kihozott egy két pattit de el is tűntek, mint a kámfor. Mintha a visszamaradt nyomokon is segített volna így hámlasztással együtt. Csípni csak akkor csíp ha épp rossz voltam és elkapirgáltam az arcomon a pattanást előtte. Ha(!) valaha elfogy biztos újravevős, mert ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

DuendePadme

2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Nagyon szerettem volna szeretni a gyors és egyszerű beszerezhetőség miatt, azonban fekete miteszereket okozott.
2 üveggel használtam el ettől függetlenül, mivel javított a foltokon, és a cink miatt a faggyútermelést is visszafogta, ami főleg nyáron volt iszonyatosan fontos.
Találtam egy alternatívát (TIAM), ami nem okoz miteszereket, így váltottam, és nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Greta1205

2019. október 7.

Kb 3 hét használat után kijelenhetem, hogy rengeteget segített az amúgy tág pórusú mitesszeres zsíros bőrömön. Minden nap este használom hidratálás előtt. Faggyútermelés minimalizálódott és pattanásom is alig jött ki azóta. Egyedül a formuláján lehetne javítani,kicsit ragacsos és több van pár perc mire beszívja teljesen a bőr, de szerintem ennyi pénzért ez bőven jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

niki123

2019. október 3.

Update: Ismét adtam neki egy esélyt, hátha. Először nehezen építettem be a rutinomba. Túl sűrű volt, nem tetszett az állaga, mindig túl sokat tettem fel, nem szerettem használni. Aztán mikor túl sok olajos magot ettem, megelőzésképpen rávettem magam, hogy használjam. És milyen jól tettem. Ha a tenyerembe teszem, simán el tudom találni a megfelelő mennyiséget és könnyen be is szívja a bőröm. Mióta mindennap használom, nem igazán jönnek elő pattanásaim és az én bőrömet nem szárítja ki, de gondoskodom a megfelelő hidratálásról. Nagyon szupi termék, ennyi pénzért meg aztán főleg. Tuti újraveszem.

Nagyon akartam szeretni. Egyszerűen tökéletes szérum lehetne, de sajnos nekem borzasztó, fájdalmas, kinyomhatatlan, bőr alatti puklikat okozott. Már az első használatnál éreztem, de nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan reagál a bőröm, h már 2 nap múlva kijön egy ilyen pukli. 2 hete nem használom. Azóta megszűnt a probléma. Félig van, ha valaki szeretné kipróbálni és hajalndó érte eljönni a XIII. kerületbe, neki ajándékozom ingyen. :) Hátha másnak bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Vivus94

2019. szeptember 30.

Már pár hete használom, szinte minden nap. Előtte tisztítok utána hidratálok, néha egyéb termékekkel van együtt egy rutinban. Használata után kicsit fényes réteget hagy a bőrön, de ez a hidratálás után megszűnik. Nem szokott irritálni és nagyon jó hatással van a bőrömre. Szép lassan szokott hozzá a bőröm, mostanra szép egyenletes mind színben mind simaságban. Valóban sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm és a pattanások csupán töredéke veszi a bátorságot, hogy megjelenjen az arcomon. Nagyon szeretem, lassan elfogy de mindenképp újraveszem! Sok-sok csillagot neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

lauranne

2019. szeptember 26.

Nagyon nagy reménnyel futottam neki ennek a terméknek, ugyanis kételkedtem benne, hogy az én diszkógömbbé zsírosodó fejemmel tud valamit kezdeni. Pedig kezdet!! Csökkentette a zsírosodást, picit mattít, pattanások minimálisan jelen vannak de nagyon gyorsan eltűnnek és a bőröm imádja! Most fogyott el az 1. kis üvegcse de duplán berendelek belőle! Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Dhewilgirl

2019. szeptember 10.

Tipikus esete annak, hogy akkor jövünk rá, mennyire jó valami, ha elfogy. Szuperül kezeli a zsírosodást, jó az állaga, kellemes érzetet hagy maga után. Amint elfogyott és pár napig nem használtam, azonnal romlott a bőröm állapota, sokkal jobban zsírosodik azóta. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.