The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Dhewilgirl

2019. szeptember 10.

Tipikus esete annak, hogy akkor jövünk rá, mennyire jó valami, ha elfogy. Szuperül kezeli a zsírosodást, jó az állaga, kellemes érzetet hagy maga után. Amint elfogyott és pár napig nem használtam, azonnal romlott a bőröm állapota, sokkal jobban zsírosodik azóta. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

bxri

2019. szeptember 8.

Csodaként műkdöik, nagyon örülök, hogy rátaláltam. Amióta használom sokkal kevesebb a pattanásom. Nem szárítja a bőrt. A patttanások utáni foltokon is javít, legalább is én úgy érzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

mjenni

2019. szeptember 3.

Imádom! A zsírosodást csökkentette az arcomon, a pattanásaimat és mitesszereimet kordában tartja, szinte alig vannak már. A korábbi foltokat szépen elhalványította, a bőrgyógyász által felírt kencékkel ellentétben. A napi rutinom állandó része lett. Abszolút csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Lizz07

2019. szeptember 2.

Ez a cucc egy csoda. A T-vonalam zsírosodását szépen mérsékli, a mitesszereimen is valamennyire segít, szebb bőrképet eredményez. Önmagában már ezért oda meg vissza lennék érte.
Azonban, ami miatt a legjobban imádom, az a folthalványító képessége.
Hatalmas, undi, fájdalmas puklik (amiket csak a bőrgyógyász tudott likvidálni) utáni foltokat nagyon hamar elkezdte halványítani. Már egész vállalhatóan nézek ki így majdnem 1 hónap használat után. Mivel nem az arcom az érintett terület, hanem nagyobb felület, így gyorsabban fogy, de annyi baj legyen. Megéri. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb bukkantam rá. Megspóroltam volna vele némi pénzt is, mert a bőrgyógyász által felírt kencék sem értek el a folthalványításban ekkora eredményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Azonban, ami miatt a legjobban imádom, az a folthalványító képessége.

Zsuzsu1

2019. szeptember 1.

Az elején egészen jónak tűnt,éreztem némi húzódó érzést az arcomon,de ez elég hamar elmúlt.A borhibakat,kezdődő pattikat nagyon jól kezelte,ám az uvegcse vége fele elkezdett bedurvulni,és minden apró mitesszert bellobbantott a fejemen.Mivel több terméket is használok,ezért eleinte fogalmam sem volt melyik a ludas,de rá gyanakodtam utolsokent, és mégis!!!A vége felé már annyira zsirositotta a boromet hogy ihaj.Kiiktattam a rutinombol,csak lokálisan hasznalom,ha szükség van rá,úgy működik 🙂Összességében szerintem jó termék,csak figyelni kell a reakciókat.

Update:úgy tűnik nem ő volt a ludas a tuneteimert,hasznalata után továbbra is fenn altak😟 Valószínűleg a hormonaim vacakolnak az új fogamzásgátló miatt,amit most ki is iktatók.Viszont azóta többször is bizonyitotta ez a termék mennyire hatásos pattanásokra ,úgyhogy helye marad nálam az biztos,felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Ennie86

2019. augusztus 31.

Beváltotta a hozzá fűzött reményeim. Több dologgal is próbálkoztam az utóbbi időben. Nekem ugyan nem csökkentette a zsírosodást, de szépen felveszi a harcot a pattanásokkal. Többféle ordinary dolgot is próbálgatok, de szerintem ő mindig benne lesz a rutinomban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

IldikoKelemen

2019. augusztus 30.

Nekem nagyon bevált. Az én bőröm elég zsíros és küzdök a tág pórusokkal, pattanásokkal is. mióta ezt használom, nagyon szépen csökkentette a zsírosodást és kordában tartja a pattanásaimat is. Volt hogy elfogyott és egy hétig nem tudtam használni és akkor döbbentem rá, hogy milyen hatásos. Nekem csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Rengeteget segitett a t-vonalam problemain, nagyon szepen kontrollalja a zsirosodast is, de nem egy leanyalom sminkelni fole, vagy legalabbis nem minden termek mukodik jol vele. Inkabb ejszakara hasznalom emiatt, de ha nem sminkelek, akkor naturan is felkenem az arcomra. Talan annyi a negativ, hogy a fenyvedos kremek hajlamosak kukacosodni, ha egyutt vannak az arcomon, de ezt leszamitva nagyon jol vegzi a dolgat es sokkal tisztabb a borom, amiota hasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nekem sajnos sokszor csípi a bőröm és van, hogy kipirosodik tőle. Viszont javulnak a pigment foltjaim, úgyhogy óvatosan elhasználgatom, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

betty23

2019. augusztus 20.

Mivel több pattanás elleni Deciem terméket használok egyszerre az arcomon, így nem tudom eldönteni, hogy neki mennyi szerepe van a javulásban. Ha több mindent is kenek előtte az arcomra, akkor sajnos mikor ezt felviszem, eléggé összekukacosodik. Összekevertem a márka Azelain savával, úgy már jobban felvihető, de nem mindig sikerül eltalálni.
A zsírosságot amúgy nekem nem igazán csökkentette, viszont a hátamon/vállamon is kipróbáltam és ott nagyon bevált. Épp elég az arcomat is kenegetnem fényvédővel, ez viszont elvileg nem okoz bajt, azért merem máshol is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.