The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

DuendePadme

2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Nagyon szerettem volna szeretni a gyors és egyszerű beszerezhetőség miatt, azonban fekete miteszereket okozott.
2 üveggel használtam el ettől függetlenül, mivel javított a foltokon, és a cink miatt a faggyútermelést is visszafogta, ami főleg nyáron volt iszonyatosan fontos.
Találtam egy alternatívát (TIAM), ami nem okoz miteszereket, így váltottam, és nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Greta1205

2019. október 7.

Kb 3 hét használat után kijelenhetem, hogy rengeteget segített az amúgy tág pórusú mitesszeres zsíros bőrömön. Minden nap este használom hidratálás előtt. Faggyútermelés minimalizálódott és pattanásom is alig jött ki azóta. Egyedül a formuláján lehetne javítani,kicsit ragacsos és több van pár perc mire beszívja teljesen a bőr, de szerintem ennyi pénzért ez bőven jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

niki123

2019. október 3.

Update: Ismét adtam neki egy esélyt, hátha. Először nehezen építettem be a rutinomba. Túl sűrű volt, nem tetszett az állaga, mindig túl sokat tettem fel, nem szerettem használni. Aztán mikor túl sok olajos magot ettem, megelőzésképpen rávettem magam, hogy használjam. És milyen jól tettem. Ha a tenyerembe teszem, simán el tudom találni a megfelelő mennyiséget és könnyen be is szívja a bőröm. Mióta mindennap használom, nem igazán jönnek elő pattanásaim és az én bőrömet nem szárítja ki, de gondoskodom a megfelelő hidratálásról. Nagyon szupi termék, ennyi pénzért meg aztán főleg. Tuti újraveszem.

Nagyon akartam szeretni. Egyszerűen tökéletes szérum lehetne, de sajnos nekem borzasztó, fájdalmas, kinyomhatatlan, bőr alatti puklikat okozott. Már az első használatnál éreztem, de nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan reagál a bőröm, h már 2 nap múlva kijön egy ilyen pukli. 2 hete nem használom. Azóta megszűnt a probléma. Félig van, ha valaki szeretné kipróbálni és hajalndó érte eljönni a XIII. kerületbe, neki ajándékozom ingyen. :) Hátha másnak bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Vivus94

2019. szeptember 30.

Már pár hete használom, szinte minden nap. Előtte tisztítok utána hidratálok, néha egyéb termékekkel van együtt egy rutinban. Használata után kicsit fényes réteget hagy a bőrön, de ez a hidratálás után megszűnik. Nem szokott irritálni és nagyon jó hatással van a bőrömre. Szép lassan szokott hozzá a bőröm, mostanra szép egyenletes mind színben mind simaságban. Valóban sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm és a pattanások csupán töredéke veszi a bátorságot, hogy megjelenjen az arcomon. Nagyon szeretem, lassan elfogy de mindenképp újraveszem! Sok-sok csillagot neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

lauranne

2019. szeptember 26.

Nagyon nagy reménnyel futottam neki ennek a terméknek, ugyanis kételkedtem benne, hogy az én diszkógömbbé zsírosodó fejemmel tud valamit kezdeni. Pedig kezdet!! Csökkentette a zsírosodást, picit mattít, pattanások minimálisan jelen vannak de nagyon gyorsan eltűnnek és a bőröm imádja! Most fogyott el az 1. kis üvegcse de duplán berendelek belőle! Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Dhewilgirl

2019. szeptember 10.

Tipikus esete annak, hogy akkor jövünk rá, mennyire jó valami, ha elfogy. Szuperül kezeli a zsírosodást, jó az állaga, kellemes érzetet hagy maga után. Amint elfogyott és pár napig nem használtam, azonnal romlott a bőröm állapota, sokkal jobban zsírosodik azóta. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

bxri

2019. szeptember 8.

Csodaként műkdöik, nagyon örülök, hogy rátaláltam. Amióta használom sokkal kevesebb a pattanásom. Nem szárítja a bőrt. A patttanások utáni foltokon is javít, legalább is én úgy érzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

mjenni

2019. szeptember 3.

Imádom! A zsírosodást csökkentette az arcomon, a pattanásaimat és mitesszereimet kordában tartja, szinte alig vannak már. A korábbi foltokat szépen elhalványította, a bőrgyógyász által felírt kencékkel ellentétben. A napi rutinom állandó része lett. Abszolút csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Lizz07

2019. szeptember 2.

Ez a cucc egy csoda. A T-vonalam zsírosodását szépen mérsékli, a mitesszereimen is valamennyire segít, szebb bőrképet eredményez. Önmagában már ezért oda meg vissza lennék érte.
Azonban, ami miatt a legjobban imádom, az a folthalványító képessége.
Hatalmas, undi, fájdalmas puklik (amiket csak a bőrgyógyász tudott likvidálni) utáni foltokat nagyon hamar elkezdte halványítani. Már egész vállalhatóan nézek ki így majdnem 1 hónap használat után. Mivel nem az arcom az érintett terület, hanem nagyobb felület, így gyorsabban fogy, de annyi baj legyen. Megéri. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb bukkantam rá. Megspóroltam volna vele némi pénzt is, mert a bőrgyógyász által felírt kencék sem értek el a folthalványításban ekkora eredményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Azonban, ami miatt a legjobban imádom, az a folthalványító képessége.

Zsuzsu1

2019. szeptember 1.

Az elején egészen jónak tűnt,éreztem némi húzódó érzést az arcomon,de ez elég hamar elmúlt.A borhibakat,kezdődő pattikat nagyon jól kezelte,ám az uvegcse vége fele elkezdett bedurvulni,és minden apró mitesszert bellobbantott a fejemen.Mivel több terméket is használok,ezért eleinte fogalmam sem volt melyik a ludas,de rá gyanakodtam utolsokent, és mégis!!!A vége felé már annyira zsirositotta a boromet hogy ihaj.Kiiktattam a rutinombol,csak lokálisan hasznalom,ha szükség van rá,úgy működik 🙂Összességében szerintem jó termék,csak figyelni kell a reakciókat.

Update:úgy tűnik nem ő volt a ludas a tuneteimert,hasznalata után továbbra is fenn altak😟 Valószínűleg a hormonaim vacakolnak az új fogamzásgátló miatt,amit most ki is iktatók.Viszont azóta többször is bizonyitotta ez a termék mennyire hatásos pattanásokra ,úgyhogy helye marad nálam az biztos,felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.