The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
sssniki

2019. július 26.

Vegyes érzelmeim vannak. Nagyon zsíros, fénylő érzetet hagy. Nem kellemes viselni, szóval elkezdtem éjszakára használni.

DE! a pattanásokon nagyon sokat segít. Úgy alakult, hogy hormonális pattanásaim lettek a hónapban, amin nyílván semmi se segített. Ez viszont igen. Nagyon megkell tanulni használni. Egy-egy pici csepp megy a pattanása, kb mint egy treatment.

Hogy újra veszem ezt a terméket? Nem. Kipróbálom más márka niacinamidját? Mindenképpen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

Ramona01

2019. július 20.

Szalicilsavval kezdtem el együtt használni. Minimális változásokat látok. Kicsit összehúzta a pórusaimat, kevesebb pattanás jön elő, összességében tisztábbnak tűnik a bőröm. Lassan 2 hónapja használom napi szinten és most vagyok az üveg felénél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

orsi0818

2019. július 12.

Az én kombinált bőrömre igazi csodaszer. Amikor elkezdtem használni az államon előbújtak az addig gyulladt fájó aknék. Az adagolást ki kell tapasztalni mert ha sokat viszek fel nehezen szívódik be. Napi 1x használom esténként de ígyis látható az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

macooka

2019. július 11.

Nem mondanám, hogy odavagyok érte, mert úgy érzem, nekem nem sokat használt. A bőröm ugyanúgy zsírosodik, mint azelőtt (pedig csak a T-vonali zsírosodással kellene megbirkóznia), pattanásaim ugyanúgy kialakulnak, a foltjaim ugyanannyi idő alatt halványulnak, mint eddig. Az üveg több, mint felén túl vagyok már, 3 hónapja megállás nélkül minden reggel felkenek az arcomra 2 cseppet, de semmi. Lehet, hogy türelmetlen vagyok, de szerintem ennyi idő után valamennyi minimális változást látnom kellene. Rosszat nem tesz egyébként, a formulája kellemes, könnyen beszívódik, ezt szeretem.
Szerintem teszek még egy próbát azért a G&G B-Bomb-bal, hátha az valamiben más lesz és a bőröm máshogy reagál majd rá. Egyébként meg lehet ez is olyan szérum, aminél a változást annyira nem veszed észre használat közben, inkább a hiányát, ha elhagyod a rutinból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

havasikata

2019. július 11.

Gyönyörűen matt bőrt eredményez, nem irritál, mindent, amit ígér maximálisan teljesíti, igazi csodaszer minden bőrtípus számára. Nélkülözhetetlen szérum a mindennapi, tudatos bőrápolásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Andrea1992

2019. július 11.

pattanásos, aknés bőrömre használom retinollal keverve. voltak mélyen megbújó kinyomhatatlan pattanásaim. úgy vettem észre hogy sikerül előhoznia őket . utána persze piros lesz de még mindig jobb minthogy bent maradjon. javított a pórusaim nagyságán is , és simábbnak tűnik a bőröm

nemvagyokrobot

2019. július 9.

Az elmúlt fél évben elég csúnya aknéval küzdöttem, a bőrgyógyász javasolta, hogy próbáljam ki ezt a szérumot. Első alkalommal egy egész pipettával raktam fel, de elviselhetetlen volt, úgyhogy kb. 10 perc múlva inkább lemostam.
Tanulva a hibámból azóta már csak 3 cseppet viszek fel reggelente a nedves arcbőrömre, majd jól bemasszírozom. Ezt követően 10 perc múlva egy kis gyógyszertári hidtaráló kenőcs jön. Amikor ez felszvódott, az utolsó lépésként kerül rá az alapozó.
Amióta így használom a szérumot teljesen a szerelmese lettem. Ha simán viszem fel kissé fényesnek tűnik tőle a bőr, de ez csalóka, mert hidratálás után megszűnik és marad a puha, egyenletes, egész nap matt bőr. Használata óta úgy látom, hogy az akné hegeim is gyorsabban halványulnak. Az alapozó nagyon szépen és tartósan fekszik rajta, a zsírosodásra hajlamos arcom még este is matt tapintatú, még nyáron is.
Én mindenkinek jó szívvel ajánlom, aki szintén zsíros bőrrel, hegekkel, aknéval küzd, mert nagyon olcsó, sokáig elég és ami a legfontosabb: működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Verena

2019. július 6.

Az AZELAIC ACID SUSPENSION krémmel együtt használom napi 2x, kb 3 hete. Borzalmas állapotban volt a bőröm, amikor elkezdtem őket használni, azóta valamennyivel szebb, de egyáltalán nem tisztult le a bőröm. Szárító hatását nem tapasztaltam. A kiszereléssel meg vagyok elégedve, 3 hét alatt alig hiányzik valami az üvegből, így kiadós adag. Összességében nem rossz, valamennyit segít, de nagyobb/látványosabb hatást vártam a véleményeket olvasva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

dkitti87

2019. július 5.

Én kizárólag reggel használom kb egy hónapja, este nem fér a rutinomba. Nem szabad sokat használni belőle mert akkor nehezebben szívja be a bőröm, és ha már ragacsos lett nem szabad dörzsölgetni mert hurkákban lejön, de ezt betartva szuper. Várok pár percet és már mehet is rá a Paula’s hidratalom és a púder. Nekem így szinte alig fénylik át az arcom, pedig iszonyat diszkó gömb volt. Nem tudom, hogy pontosan min változtatott, de használom lelkesen, biztos vagyok benne hogy így vagy úgy de jó a bőrömnek ez a kis vitamin.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

infernal

2019. július 5.

Már egy hónapja használom, de semmi hatást nem vettem észre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Már egy hónapja használom, de semmi hatást nem vettem észre

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.