The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
kepszakadas

2019. június 23.

Jól bele tudtam építeni a reggeli arcápolós rutinomba, nagyon szépen rendben tartja a bőrömet. Viszont egy csillagot levonok az állaga miatt, túl sok idő a beszívódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

dottya

2019. június 23.

Nekem nem vált be sajnos :( Tiszta ragya tőle a fejem. Nem szívódik be, egy ragyacsos hártyát képez a bőröm felületén ami később lehámlik. Kitágatja a pórusaimat, csúnya, zsíros felületűen tűnik tőle az arcom. Többször adtam neki esélyt, az első alkalommal úgy gondoltam, hogy biztosan csak kezdeti rosszabbodásról van szó, ezért 3 héten keresztül minden este használtam, borzalmasan néztem ki, mire feladtam. Ennek ellenére pár hónap múlva újra elővettem, hátha... de úgy tűnik az én bőröm nem szereti. Borzalmas érzés viselni, undorító amikor lehámlik és a hatására a bőröm teljesen teli van pattanásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

erasm98

2019. június 21.

Nagyon bejött! Először megijedtem picit, mert mikor elkezdett beszívódni a termék, akkor egyre ragacsosabbá vált és azt hittem, hogy ott marad majd az a réteg és kipattogok tőle. De nem, hamar beszívódott az egész, a pórusaimnak pedig nagyon jót tett, már az első használat után látható volt a változás. A pipettát pedig nagyon élvezem használni:D Külön tetszik, hogy nem valami illatozó, színezett trutyit kenek a fejemre, hanem tényleg, mitn a csomagolásuk letisztult és egyszerű (de nagyszerű).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

szns

2019. június 20.

Nekem sajnos hatalmas pattanásokat okozott, pedig nem szokott így "meghalni" a bőröm. A mitesszereim miatt vettem, azokkal semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Evelynblondeglam

2019. június 18.

A nagy reklamozas hatasara rendeltem negy termeket ettol a cegtol ,az egyik ez volt ami , hogy oszinte legyek fogalmam sincs, hogy micsoda ugyanis a hasznalatat a mai napig nem ertem mert probaltam mar szinte mindenhogy.Ragacsos, gusztostalan allag,sminket nem lehet ra tenni, fenylik mint a Salamon szebbik fele...aaahhh,feladtam, kidobtam mint a tobbi Ordinary termeket ,nalam koszi a semmit kategoria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Ann86

2019. június 18.

Szuperül mattít és összehúzza a pórusokat. Előtte a Revolution szérumát használtam. Attól ez állagra sokkal jobb. A reggeli bőrápolási rutinom része és nagyon meg vagyok vele elégedve.

katkata00

2019. június 13.

Nagyon kellemes viselni, nekem rövid idő alatt nagyon szép erdeményt ért el. Kevesebb pattanásom lett és a mindig kifénylő, zsíros bőrömön is látom az eredményét. Mellette még használom a The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10% -ot, ami szintén nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

mucubebu

2019. június 2.

Nem lett volna rossz, talán az összképen javított is, de göbök jelentek meg tőle az arcomon amiket azóta sem tudok eltüntetni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

lndnmvlszl

2019. június 2.

Aprilis 22-en kezdtem el hasznalni, ma fejeztem be :)
Nagyon jo, megeri az arat! Nagyon jol osszehuzza a porusokat, de tenyleg. Sajnos +2 termeket hasznaltam mellette, igy az akne ellen nem tudom mennyit segitett, de a tag porusu embereknek mindenkepp ajanlom, nagyon sokat segitett. Biztos ujraveszem osszel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Aprilis 22-en kezdtem el hasznalni, ma fejeztem be :)

brigcsu

2019. május 30.

Egyszerűen csodákat művelt az arcbőrömmel. Reggel-este szoktam használni egyéb arcápolási termékekkel együtt. Látványos pórusösszehúzó hatása van, a pattanásokat hamar eltünteti, anélkül, hogy szárítana. Sajnos a napi két használat mellett hamar kifogy az üveg, de ezen kívül semmi rosszat nem tudnék elmondani a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.