The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2021. december 14.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízmentes formula, mely segít a bőr hámlasztásában és a pórusok hatékony tisztításában. Az irritáció elkerülése érdekében a termék szkvalén alapú.

Ár: 2000 , Eladó: unokatalin
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Székesfehérvár/ Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Doraver

2022. augusztus 25.

Pozitív:
- ár
- tudományosan bizonyított aktív összetevő + nincs mellette benne sok fölösleges dolog, csak ami az állaghoz, tartósításhoz mindenképp kell
- sokáig elég
- nincsen bőrirritáció
- látványos hatás

Negatív
- az én hibám, mivel a vízmenteset rendeltem (nagyon sokáig a víz bázisú nem volt kapható az oldalukon), de én nagyon nem szeretem az állagát, nagyon olajos, lassan szívódik be, a zsíros lesz a hajam stb. Cserébe valamennyire hidratál az olajos réteg miatt, de legközelebb mindenképp a vízes bázisút venném.
- ezen kívül nincs, remek termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Pozitív:

- ezen kívül nincs, remek termék

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, 4-T-Butylcyclohexanol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

SymSitive márkanéven árult puhító és nyugtató hatású szintetikus zsíralkohol, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.