The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: zahonyidora
Állapot: Több mint félig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost

birokitti

2020. március 13.

Már félig elhasználtam, és semleges érzésem volt vele kapcsolatban - nem tett csodát, de nem is szárított -, amikor este bekenés után reggelre piros viszkető és égető foltok jelentek meg az arcomon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 13.

Jotunderkeresztanyu

2020. február 19.

Nekem durván ekcémás lett tőle a bőröm 2-3 használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Nekem durván ekcémás lett tőle a bőröm 2-3 használat után.

ginterzsofi

2020. február 19.

nekem jol birja a borom regota a bha-t de ebben valoszinuleg a witch hazel trukkos, teljesen kiakadt tole ( = brutalis breakout) azonnal abbahagytam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

yokkoa

2020. január 23.

Imádtam. Sokáig használtam, most le kell mondanom rola. ACEgatlóval olyan keresztallergiát csinált, h irány az SBO. Az arcom vörös lett, a szemeim feldagadtak. Konkrétan úgy néztem ki és úgy is éreztam magam, mint egy égési sérült. És lórúgásnyi szteroiddal, meg antihisztaminnal is 2 hét volt, mire elmúlt. Nem tudom mivel helyettesíthetném, csodát tett pedig a pórusaimmal és a miteszereimet eltüntette. Pattanásokra nem volt hatassal. Jó ez a termék, de aki elkezd vérnyomáscsökkentőt is szedni, legyen nagyon résen, mert nálam fokozatosan alakult ki az allergia és nagyon későn jöttem ra, mi a ludas.

Teljesen elégedett vagyok. Vannak apró kényelmetlenségek - kissé felhabzik az arcon, hűtőben kell tárolni, elég gyorsan fogy-, de nekem, ezeken felül ha egy termék jól működik, nem lehet ilyesmikkel elvenni a kedvem :-) együveggel elhasználtam, mikor elértem azt a hatast, hogy azt hittem, oké is lett a bőröm (legalább is azok a problémák, amiket ezekkel orvosoltam), ezért jó darabig nem is vettem újra. Eközben szép lassan, csendben visszaromlott a bőröm a korábbi állapotára, én meg nem értettem mi van. Nekem pattanásra, rancokra nem hat. Viszont ezzel tudom "leradírozni" a miteszereket; rendbe tette az egyenetlen bőrfelszínemet; a zsíros T-vonalam visszarántotta normálba!!!! Ezekért nagy-nagy hála, muszaj használnom! (A többi problémám miatt a TO 10%os mandulasavjával váltogatom - naponta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

candus

2020. január 19.

Elvileg a BHA-t az én bőrtípusomnak találták ki (tág pórusok, pirosodásra hajlamos bőr, az orrom környékén könnyen mitesszeresedem), de ez a szérum a bőröm számára maga az Isten verése. Olyan göbjeim vannak tőle és olyan sok, hogy ma elégeltem meg vele a küzdelmet. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne, de konkrétan rosszabb állapotba került tőle az arcom, mint kamaszkoromban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Stella1993

2019. december 30.

Az arcomon semmi pozitív hatását nem vettem észre, bár nincsenek különösebb bőrproblémáim, DE!! a bha gyulladáscsökkentő hatására alapozva, felkentem kezdődő herpeszre (amikor még csak hólyag van, semmi seb amit csípni tudna). Nem hittem a szememnek, de bevált. Egyetlen (!!!) nap alatt eltűnt a hólyag és az utána maradt seb is sokkal kisebb, és kevésbé olyan mély (és kevésbé fájdalmas) mint máskor. Ha másért nem is, ezért nekem abszolút megéri az árát. Így már elég csak hidratálóznom az ajkaimat és pikk-pakk begyógyul a seb is. Még mindig meg vagyok lepődve, de örülök is, hogy végre találtam valamit amivel hatásosan tudom kezelni a herpeszt. Köszönöm TO!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

bereszsuzsa

2019. december 28.

Update! A kedvenc hámlasztóm volt, de valami vagy a bőrömmel történt vagy a termékkel, de a legutóbbi két használat után az arcom minden része bedagadt, ahova jutott belőle... :(

Évek óta keresem a megoldást a pattanásokra hajlamos zsíros és mitesszeres, tág pórusú bőrömnek. Most megtaláltam ezt a terméket, és már 1-2 használat után is csodát művelt az arcommal. Én a THE ORDINARY NIACINAMIDE 10% + ZINC 1% termékkel együtt használom. Külön öröm, hogy állatokon nem teszteli a márka a termékeit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

vikooo

2019. december 25.

Ezelött a pc hamlasztojat hasznaltam, es kiprobaltam ezt. Haaat nekem ez sokkal jobban bejön. Nem hagy ragacsos erzetet, mint a pc-s.
Latvanyosan összehuzza a porusaimat.
Szeretem. :) szuper kis kence, bar mostanban sehol nem tudom beszerezni:( elvileg ujragyartjak, bar remelem h nem rontjak el. Eddig jo volt.👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Latvanyosan összehuzza a porusaimat.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Szép bőrt eredményez rendszeres használatnál, nekem mintha tényleg csökkentette volna a pórusaim méretét. Heti 2-3-szor használom, mert ha ennél többször használtam, el kezdett hámlani a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

seppunkata

2019. november 29.

Hmm hát én őszintén többet vártam tőle, de lehet valamit én csinálok rosszul?
Cerave habzó arctisztítóval lemosom az arcom, ezzel este egyenletesen bekenem, hidratálásra meg egy japán hialuronsavas terméket használok amibe keverek kendermag olajat. Valamennyit bevallom segít a pattanásaimon, egy fokkal kevesebb jön már ki, meg miteszer is mintha kicsit kevesebb lenne, de nem szüntette meg őket. Ha célzottan patikra kenem, annyira felmarja a bőröm, hogy gennyes hólyagok keletkeznek a pati helyén. Igaz, így szó szerint kiszívja belőlük a gennyet, na de milyen áron. Aztán kisebesedik, lehámlik egészben, csúnya stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Hmm hát én őszintén többet vártam tőle, de lehet valamit én csinálok rosszul?

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.