KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vadvirag919

2018. június 14.

Az első BHA hámlasztóm egy Paula-féle minta volt, nagyon szépen rendbe tette az arcom, de az ára nekem sok. Annak kiváltására vettem meg ezt, bár más az állag és rövidebb az inici, a lényeg ugyanaz.
Teljesen jól működik, ugyanazt tudja, igaz kicsit fapadosabb. Érdekes módon előbbi néha picit csípett, az Ordinary viszont "nem csinál semmit", csak van, dolgozik. Érezhetetlen tulajdonképpen, pár nap múlva veszi észre az ember lánya, hogy jééééé sminkelnék, de kb. púder sem kell, nincs mit eltakarni. Kombinálva használom persze más termékekkel (Cosrx pl.), jól kijönnek, ezt nem is kenem naponta, csak ha szükségét érzem.
Újravevős.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Újravevős.

tara95

2018. június 5.

Valahogy mindig visszatalálok a kudarcok után a BHA hámlasztókhoz, hiába-hiába, az én tág pórusú bőrömnek nem elég az AHA...el kell ezt fogadni. Igen ám, de a cosrx nulla volt, a G&G-t nem akartam még megvenni, a PC rohadt drága és azt hiszem itt ki is fújt az ismertebb kínálat. Leszámítva ezt.

Nagyon sűrű, csiganyálkához hasonló géles szérum, pont úgy is nyúlik. Max 3 csepp bőven elég, szuperül el lehet oszlatni a bőrön. Én a glikolsavas tonikjuk után kentem fel, arra jött a Hada Labo premium hialuron esszencia és egy hialuronsavas fátyolmaszk, majd mizon snail gel cream. A végeredmény nagyon szuper, egységes arckép, leszámítva a havi hormonhuligánok piroslását, de azokra ment c vitamin. Mindenképpen bővítek majd, mert nagyon szeretném ha végre valami elérhető áron használna a mitesszereimre és a zsírosodásra. Addig kap egy négyest.

Nos, használgatom már kb 2 hete, kezdetben csak heti 2x majd minden második nap. A kisebb gyulladásokat azonnal leviszi, a homlokomon lévő kisebb huplikat, mitesszereket eltüntette. Kevésbé gyullad be a bőröm, ha mégis akkor egy apró kis fehér pötty amit eltüntet másnapra. Nem szárít, gyengéd, soha nem pirosodtam ki tőle. Amennyiben nem jön valami gáz, stabil darab marad.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Julicha91

2018. június 3.

Jó pár hónapja hogy használom.. már napi szinten ( először csak heti 2x hogy az arcom felvegye vele a ritmust )
nekem nagyon bejött, kombinált a bőrtípusom ( t-vonalban zsíros, tág pórusok)
Minden este a micellás lemosás után használom és ezután jöhet a niacinamide.. csodákat művel ez a kombó!!!
Ez az enyhébb hámlasztó tökéletes az én érzékeny arcbőrre. Belülről kitisztítja a tág pórusaim majd össze is húzza őket így kevésbé látványosak.. És plusz pont hogy emellett nem kell egyéb arcradír és társait használni..

Julicha91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

nekem nagyon bejött, kombinált a bőrtípusom ( t-vonalban zsíros, tág pórusok)

Mujerpuro

2018. május 28.

2 hónapja használom, tökéletes.
Ár érték arányban verhetetlen, a dolgát teszi. Az első hónapban 2 naponta használtam esténként, mert féltem tőle ;) A második hónaptól kezdve naponta, de néha el is feledkezem róla, akkor sem tragédia. Nagyon jó termék. Amióta a fürdőszobai polc tagja, egy néha megjelenő pattanás legfeljebb 2 napig "látható" :) A pirosságot villámgyorsan megszünteti, a pórusok zártabbak, a bőrkép egységesebb. Kötelező fényvédő SPF50 nálam alaphangon is, de ezt szintén ajánlják a termék használata mellett is. 5 csillag :)

Mujerpuro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

2 hónapja használom, tökéletes.

gabriella7

2018. április 28.

Nem voltam soha nagyon durván tele pattanásokkal, de általában egy-kettő az államon rendszeresen megjelent. Valóban sokkal hatásosabb, mint egy arcradír, és most már én is kémiai hámlasztás párti lettem. 1 hónap használat után (2 naponta este) teljesen pattanásmentes már a bőröm. Összefoglalva: kiváló, hatásos termék, szuper áron.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Viki9727

2018. április 23.

Heti 2x használom, lassan 3 hete. Nagyon jót tett a bőrömnek, halványultak a pattanások után maradt foltok,hegek, illetve a pattanások is jelentősen csökkentek. Én nem tapasztaltam hogy szárítaná a bőrömet, pedig iszonyat száraz az arcom. Az ára is nagyon barátságos, újra fogom venni.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

sannabella

2018. április 22.

Nem tudom még pontosan mit gondoljak erről a termékről. Először nem tudtam hogyan kellene használni, ezért vékony rétegben vittem fel az egész arcomra, de ez másnapra mindig apró, kemény pattanásokat okozott. Egy pár napig nem használtam majd csak a kézfejemre cseppentettem egyszer, és az ujjammal vittem fel célzottan csak a kis pattanásokra, hegekre (az orrromon és államon levő mitteszerekre nem használom). Másnapra eltűnik a pattanás, vagy legalábbis halványul, gyorsabban hámlik.
Nagyon szárítja a bőrt, erre érdemes ügyelni és hidratálni használat után.
Nem tudom erősebb aknéval mit tud kezdeni, megér egy próbát szerintem!

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Nagyon szárítja a bőrt, erre érdemes ügyelni és hidratálni használat után.
Nem tudom erősebb aknéval mit tud kezdeni, megér egy próbát szerintem!

Beba01

2018. április 21.

Csakis jót tudok róla írni!!Az első pár alakalommal kicsit csípte az arcom de nem vészesen inkább bizsergette.Utána semmi gondom nem volt vele.Előtte mindig használom a Babe arc-miceellás lemosó géljét ő is fantasztikusan hat a bőrömre. Kb. négy hónapja rendeltem jelentem elfogyott ez a jó kis cucc ,azóta mióta használom a mitesszerek jelentem nincsenek többségben.Újrarendeltem természetesen!! Köszi ORDINARY :)

Beba01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

szilvike94

2018. április 15.

2018/04/15
Sokáig hiány termék volt skinsmart-on, a bőröm észre is vette, hogy nem használtam, a pórusaim újra nagyok lettek és zsírosodott a bőröm. Most végre újra van itthon, és lehet még fogok is rendelni belőle ameddig van. Most 2 naponta kenem és heti 1x használom a AHA 30% + BHA 2%-t mellé (de vele még várok a véleményezéssel) és reggel megy fel a Niacinamide. Remélem nem terhelem túl velük a bőröm. Egyébként amit most látok magamon: kisebb pórusok, nincs gyulladt mitteszer, pattanás, sima bőr, egészséges fény és egységesség.

2018/01/06
Húú nagyon jó döntés volt megvenni, őt használom este, reggelre pedig Niacinamide-t. A habzás nekem is fura volt az elején, de egy percen belül beszívja a bőröm. Kimondottan a problémás területekre az állramra az orcámra és a homlokom közepére használom. Nem tudom, hogy a két szérumnak együttesen köszönhetem e vagy csak ennek de sokkal kisebbek a pórusaim és az olajosodás is majdnemcsak teljesen megszűnt. A BHA-ra mindig is jobban reagált a bőröm, de a fényvédő hozzá szinte kötelező.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

2018/04/15

2018/01/06

domcsismiracle

2018. április 3.

2 hónapja használom és mostanában kezdtem felfedezni a jótékony hatásait. Ez az első hámlasztóm, így nagyon fokozatosan egyre többet tettem az arcamra és nem okozott semmilyen irritációt, kicsit ragacsosan szárad, de ez engem nem zavar. Csak este használom és most van az üvegcse feléig a szérum.A pórusaimat ugyan nem húzta össze, de a miteszereket nagyon szépen intézte, szóval összességében elégedett vagyok vele. Ha elfogy, nem fogom újravenni azonnal, csak majd télen látok neki egy újabb kúrának.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.