KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Nyrenata

2018. október 15.

Igaz még csak 2 hete használom, de már látom, hogy javult a bőröm , heti 2-3 alkalommal használom bele paskolom a pofimba (nem dörgölöm ) és hip-hop beszívódik. Eddig nagyon jók The Ordinary termékek :)

Nyrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

pigglypig

2018. október 4.

Próbálgatom egy ideje, hát, nem is tudom. Nem hiszem, hogy túl nagy szerepet játszana a rutinomban, de azért kenem becsülettel. Ahogy körkörös mozudlatokkal masszírozza be az ember, furcsa fehér habszerű réteget képez a bőrön, ami engem speciel zavar egy kicsit. Az illata enyhén savanykás, nem vészes. Nem árt, az biztos, nem okozott újabb pattanásokat és mintha egységesítené is egy hangyányit a bőröm, de ennyi. Csodaszer kategóriától azért messze van.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Valentine

2018. szeptember 29.

Eddig csak a cosrx BHA-ját próbáltam, de az sajnos nem igazán győzött meg. Gondoltam annyian dícsérik a TO-t, hogy ideje szemügyre venni. Így többek között ezt is megrendeltem. Kicsit szkeptikus voltam az első használat előtt. Éppen az arcomra jött egy amolyan "stresszpatti", amivel nem igazán lehet mit kezdeni, ráadásul akár 1,5-2 hétbe is beletelik nálam míg eltűnik. Úgyhogy este felkentem az arcomra. Kissé krémes állaga lesz mielőtt beszívódik. Én körkörös mozdulatokkal masszírozom be a bőrömbe. Majd jött a szokásos esti rutin. Reggel meglepődve tapasztaltam, hogy drasztikusan csökkentette a pattanás méretét, és így sokkal kevesebb gondom volt vele, és hamarabb el is tűnt.
kb. 2 hónapja használom 2-3 naponta. Még az üveg felénél sem tartok. Elég kiadós mennyiség. A pattanásokkal nagyon sokat segít. Ezen kívül tényleg egységesebb a bőröm tőle. Amíg nem lehet erősebb hámlasztót használni, ez mindenképpen egy nagyon jó megoldás. Engem meggyőzött. :) Alig várom, hogy a hideg idő beálltával az AHA társát is kipróbálhassam. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

javi

2018. szeptember 27.

Elegem lett a bőröm állapotából, úgy gondoltam itt az ideje, hogy kipróbáljak valami "következő szintű" terméket.
Eddig még csak heti 2 alkalommal használtam, ettől a héttől kezdtem el használni 3x. Az elején szépen egységesítette a bőrömet és nem nagyon jöttek új bőrhibák, vagy ha igen, azok gyorsabban elmúltak. De a hónapnak azon a bizonyos részén sajnos nem tudta megakadályozni a mélyebb pattanásokat. Remélem hosszabb használat után megszünteti ezt is.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

RarityRose

2018. szeptember 22.

Első 3 alkalommal mikor használtam gyönyörű és egységes volt az arcbőröm. Viszont a 4. Alkalommal ugyan úgy használtam mint az előző alkalmakkor, még is csúnya irritáció lépett fel. Az arcom hólyagos volt és sebes. Nagyon fájt.. 1 hét volt mire elmúlt. Azóta csak 15-20 percre használom, így nem okoz irritációt. Biztos, hogy ez a termék okozta az irritációt mert mást nem használtam. Többször újra nem veszem, de 20 perces kezelésnek elhasználom, úgy nem okozott bajt.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gabiba

2018. szeptember 16.

Nálam csúnya allergiás reakciót okozott pár hónap után. Addig viszont hatásosan müködött. Szerencsére rengeteg más bha termék kering a világban, így kevésbé bánom.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

BorosAlexandra

2018. szeptember 10.

Régóta ki szerettem volna próbálni a kémiai hámlasztókat, de nagyon elég finnyás bőröm van és az itt olvasott vélemények alapján nem mertem a Niacinamide-dal próbálkozni első körben, így erre esett a választásom. Egy hete használom durván, esténként. Egyelőre annyit vettem észre, hogy kevésbé zsírosodik a bőröm, ami esetemben már nagy előrelépés. Remélem a további rendszeres használattal a mitesszereket is elkezdi eltűntetni. Bizakodó vagyok, eddig elégedett vagyok a termékkel.

BorosAlexandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

cseri88

2018. szeptember 7.

Nagy TO bevásárlásom során ez is a kosárban landolt. Első TO termék használata után(Niac.), ami borzalmas volt, féltem felkenni magamra, de hál'istennek, semmi bajom nem lett tőle. Nem pirosodtam ki és semmilyen reakcó nem volt, ami negatív lett volna. Több hete használom már, elsősorban este próbáltam csak, de így pár hét után már látom az eredményt. Normálisabban néz ki a fejem tőle :D Nekem az állagával sincs bajom, mert feldobom és kész, hamar beszívódik. Nekem ez a termék megérte. Már annak idején is tudtam, hogy a szalicilsav jó cucc patikra ( főleg kamaszkorban voltam érintett, most már nem szokott előjönni =fog.gátló) nagyon ritkán, ha előfordul, akkor a "bizonyos napok" előtt, alatt, de teljesen elviselhető. Viszont az orromon szokott mitesszer lenni, még egyenlőre, azon nem látok nagyon nagy fejlődést, de már mintha kevesebb lenne és tisztább az egész, de összességében nekem újravevős lesz, mert nem bánt és szebb a fejem állapota :) +++++++

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

tara95

2018. augusztus 26.

Valahogy mindig visszatalálok a kudarcok után a BHA hámlasztókhoz, hiába-hiába, az én tág pórusú bőrömnek nem elég az AHA...el kell ezt fogadni. Igen ám, de a cosrx nulla volt, a G&G-t nem akartam még megvenni, a PC rohadt drága és azt hiszem itt ki is fújt az ismertebb kínálat. Leszámítva ezt.

Nagyon sűrű, csiganyálkához hasonló géles szérum, pont úgy is nyúlik. Max 3 csepp bőven elég, szuperül el lehet oszlatni a bőrön. Én a glikolsavas tonikjuk után kentem fel, arra jött a Hada Labo premium hialuron esszencia és egy hialuronsavas fátyolmaszk, majd mizon snail gel cream. A végeredmény nagyon szuper, egységes arckép, leszámítva a havi hormonhuligánok piroslását, de azokra ment c vitamin. Mindenképpen bővítek majd, mert nagyon szeretném ha végre valami elérhető áron használna a mitesszereimre és a zsírosodásra. Addig kap egy négyest.

Nos, használgatom már kb 2 hete, kezdetben csak heti 2x majd minden második nap. A kisebb gyulladásokat azonnal leviszi, a homlokomon lévő kisebb huplikat, mitesszereket eltüntette. Kevésbé gyullad be a bőröm, ha mégis akkor egy apró kis fehér pötty amit eltüntet másnapra. Nem szárít, gyengéd, soha nem pirosodtam ki tőle. Amennyiben nem jön valami gáz, stabil darab marad.

Pattanásos bőrre SZUPER technika: a wishtrendes Euni mutatta meg, hogy szétvág egy vékony koreai vattalapot kis kockákra, beáztatja manduasavba (én a TO szalicilsavat használtam), rárakja a pattanásra és kihagyva a lefedett részt, folytatja a rutint, a kis tapasztka pedig fent van 15-20 percet. Pont volt most nekem is 1-2 pattim, és másnapra a gyulladás eltűnt, enyhén száraz a bőrhiba teteje és összességében látszik rajta, hogy kinyírtuk :D próbáljátok ki! :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

kissdzs

2018. augusztus 8.

Ez az első hámlasztó amit kipróbáltam és nagyon örülök neki, hogy rászántam magam. A pórusaim kisebbek lettek, a mitesszerek nagy része eltűnt. Könnyű használni, nem hagy ragacsos réteget maga után.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.