KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
nkriszti98

2019. január 23.

Nem tudom nem szeretni ezt a terméket. Nyáron találtam még rá a TO-ra és azóta tart a szerelmem a termékeikkel, és azok közül is leginkább ezzel a kis csodával. Iszonyatosan problémás, pattanásos volt a bőröm, amikor elkezdtem használni, de kb. 2-3 hónap alatt nagyon szépen rendbe rakták a bőrömet, és nagymértékben ezt ennek a hámlasztónak köszönhetem. Először sikerült vele túlhámlasztanom, mert nem bírtam ki, hogy ne használjam naponta, azóta már átálltam a kétnaponta való hámlasztásra. Azóta viszont sokkal egységesebb az arcbőröm, pattik csak néha néha jönnek ki és végre ki merek menni otthonról alapozó nélkül. Tényleg egy kis csoda ez a cucc és ráadásul nekem nagyon sokáig, akár 3-4 hónapig is elég egy üvegcse, szóval abszolút pénztárcabarát.

nkriszti98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Gabica28

2019. január 22.

Imádom!! A niacinamiddal használom együtt. Kell várni azért pár hetet, hogy lehessen látni a változást, de megéri.
Ami ki akarna jönni pattanás, konkrétan egy éjszaka alatt vissza is húzódik.
Nekem a miteszereket is totál csökkentette.
Kár, hogy csak 5 csillag a max. ami adható.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Ami ki akarna jönni pattanás, konkrétan egy éjszaka alatt vissza is húzódik.
Nekem a miteszereket is totál csökkentette.
Kár, hogy csak 5 csillag a max. ami adható.

amazing

2019. január 13.

Naponta használom esténként a TO Niacinamide+Zinc-kel, utána pedig TO hidratálóval, nagyon szépen rendbe hozta a tág pórusú, kombinált bőrömet, pattanásaim alig vannak. Egyedül a mitesszereimmel nem tudott elbánni, annál így marad a kozmetikus.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

brobertina

2019. január 12.

Szuperjó termék! Kétnaponta használom, az eredmény: kevésbé gyulladt bőr, kevesebb pattanás, kisebb pórusok. Gyorsan beszívódik, az ára verhetetlen.

brobertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

tinyblackpaw

2019. január 7.

Nem tudom hogy nem voltam képes figyelemre méltatni ezt a terméket korábban. És úgy alapvetően hogy tudtam ennyire hanyagolni a szalicilsavat... Gyakran adok 5 csillagot egy termékre, ha eleget tett a legalább egy elvárásomnak és úgy érzem csinált is valamit az árához mérten, de ez tényleg csodaszer kategória. 2,5 hónapja használom szinte napi rendszerességgel, egész arcon. Azt gondoltam, hogy heti 2-3 alkalomnál többször nem ajánlott és akkor is csak célzott helyekre kellene felvinni, de nem. Egyáltalán nem szárít, nem okozott irritációt annak ellenére sem, hogy az utasítás figyelembe vétele nélkül nem fokozatosan szoktattam hozzá a bőröm, hanem egyből napi szinten kezdtem el használni (azért ti legyetek nálam óvatosabbak, ha érzékeny bőrűek vagytok). Nagyon zsíros, mitesszerekkel és zárt komedókkal teli bőrömet olyan szinten rendbe tette, hogy már a alapozó nélkül is vállalható (általában) az arcom. Persze közelebbről nézve még így is látni, hogy el vannak tömődve a pórusok apró mitesszerekkel, de zárt komedók szinte alig akadnak. Gyulladt pattanások is ritkán jönnek elő és egészében nagyon sokat javult a bőrképem. Ezen kívül a TO szérumait használom a TO Natural Moisturizing Factors + HA krémjével együtt, mondhatni ők lettek a bőröm megmentői :) Ár-érték arányban, hatását tekintve kiváló termék :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

agopcsatimi

2019. január 5.

Célzottan használom pattanásokra, amikor megjelennek az arcomon és segít gyorsan leszámolni velük! Mindenképp ajánlom

agopcsatimi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

krenat

2019. január 4.

Sokáig elég, hamar beszívódik, és tetszik, hogy műanyag helyett üvegben van. A bőröm is szebb lett tőle, viszont a makacsabb mitesszeres részekkel nem nagyon tudott mit kezdeni sajnos.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

reka0305

2019. január 4.

Egyszerűen használható, gyenge hámlasztó. Nagyon szépen segíti a száraz bőrömet is, hogy egységes legyen.

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Timo0506

2018. december 15.

Számomra ez egy csodaszer kategória.Sokkal egyenletesebb a bőröm a használata óta.Érezhető,hogy a pórusokban dolgozik,nagyon sokmindent ki tud szedni,lökni vagy akár eltüntetni.Minden este használom, gyorsan beszívódó formula,nem tudok negatívumot írni róla.Egyelőre nagyon látványosan javított a bőröm összképén.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

beautylover

2018. december 8.

Egyik kedvenc TO termékem ( a glikolsavas tonik mellett). Nem mondom hogy megoldotta minden problémámat, de nem is vártam tőle ,mert alapvetően hormonális, cisztás aknéval küzdök, és azzal sokat nem tud kezdeni a felületi kezelés... Viszont segít abban, hogy a gyulladt, fájdalmas aknék hamarabb megnyugodjanak, illetve hamarabb "megérjenek", leszáradjanak. Én szérumként használom, általában 2 naponta, de ahogy a bőröm érzi, vagy hidratálókrémbe keverve, vagy hidratálás előtt néhány cseppet teszek egy vattakorongra és jól attörlöm vele az arcom. Nem szárítja a bőrömet, és nekem irritációt sem okozott. Felvitele trükkös, mert kissé "habzik" felkenéskor (mint a niacinamidos termék), de hamar beszívja a bőr, nem kell tőle megijjedni.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.