The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
patvik

2019. május 20.

Eleinte minden nap, mostanra már csak hetente kétszer-háromszor használom. Enyhén nedves arcbőrre viszem fel, szeretem, mert úgy vettem észre javított a bőrömön sokat. Ha elfogy, a lactic acid hámlasztójukat fogom kipróbálni, ez kicsit néha sok tud lenni az érzékeny bőrömnek. Óvatosan kell vele bánni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

orchidea8627

2019. május 19.

Nálam bekerült az alapkellékek közé. Összehúzza a pórusokat és jelentősen csökkenti a gyulladást a bőrömön. Ha nem használom mert épp lusta vagyok és nem viszem fel a krém alá akkor bizony látszik is a különbség. Az ára is teljesen megfelelő, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

NickyFerrum

2019. május 13.

Nálam ez az egyik alap termék a mindennapokban.
Sajnos nekem nem csak arcon jelennek meg aknék, hanem olykor dekoltázson és/vagy vállon is. Én testre is használom és fényévekkel jobb lett a bőröm állaga tőle.
Ár-érték arányban is számomra megfelelő.
Nagyon könnyű kezelni és nincs semmilyen zavaró illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Nálam ez az egyik alap termék a mindennapokban.
Ár-érték arányban is számomra megfelelő.
Nagyon könnyű kezelni és nincs semmilyen zavaró illata.

kicsikacsa

2019. május 10.

Szeretem ezt a kis szérumot. 3 hónapja használom szinte minden este, az üvegcse felénél tartok. Komoly hatásról egyelőre nem tudok beszámolni. Az biztos hogy nem rosszabbítja a bőröm állapotát, de nem tudom, hogy mennyire javítja. Bízom a hosszútávú hatásában, mivel tényleg nem bánt, kivárom hosszú távon mit fog csinálni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

estrella13

2019. május 3.

Hónapok óta használom, de jelentős változást nem tapasztaltam. A pórusokat mintha tisztítaná és talán kicsit kevésbé jön elő gyulladás. Határeset...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

linszu

2019. április 30.

Kezdem azzal, hogy 30 évesen még csak ekcéma és anyajegy eltávolítás miatt voltam bőrgyógyásznál, szóval az időnként előjövő, kitartó düncseimmel még nem. Kicsi, kemény, fájdalmas, néha viszkető valamik jönnek ki főleg az államon. Nem lehet őket kinyomni, hetekig dudorodnak és valahogy elmúlnak. Próbáltam utána nézni, mi lehet, valószínű cisztás akné, nem biztos. Van egy garnier pure active arcápolóm, ami szalicil savat tartalmaz és ha kipattogzom, ez valahogy mindig lehúzza a gyulladást elég szépen, így úgy gondoltam a szalicil sav lesz az én jó barátom. Megvettem ezt és célzottan a düncsökre használtam. Pár alkalom után egy éjjel éreztem, hogy iszonyúan éget, de nem néztem tükörbe, gondolván, biztos csak teszi a dolgát. Reggelre a düncs és akörül lemarta a bőröm. A dudor nem múlt el, azóta még ki is jött egy másik. Nagyon óvatosan kell bánni ezzel a szerrel, azt megtanultam, pedig nem használtam túl. Esetleg, ha valaki olvassa ezt és tanácsot tud adni, megköszönném. Egyelőre 3 csillagot adok a terméknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

dunaimano

2019. április 28.

El is felejtettem, hogy ez géles állagú. Aminek egyébként kifejezetten örülök. Amikor elkezdtem hámlasztót használni (nincs egy éve), egy folyékony, vízszerű hámlasztóval kezdtem, amit nagyon nehéz volt megszokni. Meg is fogadtam, hogy keresek egy géles állagút inkább, de azóta ez már nem szempont. Szóval kissé meglepődtam, illetve volt bennem egy "ja tényleg"! Tetszik ez az állag, nem folyik szét, a kívánt helyre adagolható, könnyen eloszlatható. A ph-ja alacsonyabb, mint az előző BHA hámlasztómé volt, de nem érzem, hogy erősebb lenne. Heti öt alkalommal használom, az esti rutin részeként, a bőröm simán elbírja. Pattanások nincsenek, mitesszerek kordában tartva, vagyis tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Freyja

2019. április 21.

Ő az első kémiai hámlasztóm, előtte annyira nem fektettem nagy hangsúlyt az arcápolás ezen területére. Ahogyan korábban már mások is mondták csendben teszi a dolgát. Nem fog egy este alatt megfiatalítani (sőt sok este alatt sem), de ha abbahagyod a használatát az arcod rögtön jelzi. A használta tök egyszerű, az ára kiváló, a hatása érezhető... abszolúte 5*-ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

annroi

2019. április 20.

Nem tudom hova rakni ezt a kis terméket. Majdnem minden nap használom, már a fél üvegcsén túl vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy csinált-e bármit is a bőrömmel. Szerintem ő az a tipikus csendben elvégzi a dolgát típus, és ha nem használod, akkor egyből gáz lesz a bőröddel. Igazából, ha van 1-2 pattanásom gyönyörűen helyrehozza a dolgot, de a miteszereimmel például semmit nem tud kezdeni. Nem tudom, hogy ha kihagynám a rutinomból, akkor észrevenném-e a hiányát, de egyelőre még használgatom, aztán meglátjuk. Egyébként nekem nem szárít, és szerencsére irritációt se okozott.

Update:
Nagyon ritkán használom már, csak ha épp eszembe jut, heti 1x, és semmi változást nem tapasztaltam. Az AHA-s hámlasztóm sokkal szebb bőrképet varázsol, hiába ajánlják pattanásos-miteszeres bőrre a bha-t, nem vettem észre, hogy hatásosabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Update:

sziluetta

2019. április 11.

Első hámlasztóm, enzimes bőrradírt gondoltam leváltani egy olyan hámlasztóra, ami célzottan pórustisztításra alkalmas. Még ki kell tapasztaljam milyen gyakran kell használni, hogy látszódjon is valami hatás, most kétnaponta használom, mert azért a mindennapot kicsit túlzásnak érezném. Mindenképpen be kell szerezzek mellé/helyette mást, mert az enzimes bőrradír így is kell, szerintem a felszínt nem hámlassza olyan szépen egyedül. Valahogy többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.