KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kissdzs

2018. augusztus 8.

Ez az első hámlasztó amit kipróbáltam és nagyon örülök neki, hogy rászántam magam. A pórusaim kisebbek lettek, a mitesszerek nagy része eltűnt. Könnyű használni, nem hagy ragacsos réteget maga után.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nagyorsolya78

2018. augusztus 7.

Hardcore hámlasztó vagyok, a BHA termékeket favorizálom, így próbáltam ki ezt is. Kellemes az állaga, nem csíp, hamar beszívódik. Sajnos kiragyásodtam tőle, amit más hámlasztónál nem tapasztaltam. Úgyhogy visszatértem a G&G PHA-hoz.

nagyorsolya78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

poisonvert

2018. július 30.

Kíváncsian vágtam bele a használatába és nem is csalódtam benne. Ma, éppen a szokásos többlépcsős esti arcápolási rutinomnál vettem észre, hogy valami más; a mitesszereim szinte alig látszódtak, valamint az állam környékén lévő kis piros pöttyök is kezdtek eltünedezni. Mindezt több, mint két hét használat után.
Nem hagy a felkenése után ragacsos réteget, könnyű elkenni ÉS még illata sincsen, ami számomra abszolút pozitívum.
Én előtte a Lush Eau Roma arctonikját használom, utána pedig a Geek&Gorgeous HA5 Rich-et, hidratálónak pedig La Roche Hydrinne Licht krémjét. Számomra tökéletes kombináció.
Várom a további használat utáni eredményt! :)

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Várom a további használat utáni eredményt! :)

dorottya96

2018. július 26.

A glikolsavas tonik után használva tökéletes. Se mitesszerek, se pattanások. A pórusaimnál nem várok csodát, de azokat is karban tartja. Fontos viszont, hogy ninacimiddel nem szabad használni! (meg ugye ninacimidet alapból reggelre ajánlják és se a BHA se az AHA nincs vele jóban, úgyhogy csak óvatosan)

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

oznob64

2018. július 26.

Már 5-6 használat után látványos javulást eredményezett a bőrképemen; a pórusok kisebbnek tűnnek, a bőröm textúrája szebb, hozza, amit ígér.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

mihrek

2018. július 24.

Eddig nagyon tetszik, bár még csak alig 1 hete használom :) Tényleg leviszi a gyulladást, és szebb összképet varázsol. Remélem, hosszabb távon a pórusok méretén is segít csökkenteni.

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Csobanka

2018. július 24.

Már 5 hete használom. Nagyon óvatosan kezdtem, kb 10 napja használom két naponta. Nagyon minimális változást vettem észre de tény, hogy van. Sajnos még mindig rengeteg a miteszerem. Engem nem csíp. Általában együtt használom a márka b5 vitaminos szérumával, ami korábban nagyon bevált de mindennapos használattal göböket okozott nekem.

Egy próbát megér ez a hámlasztó. Legközelebb kipróbálom az egyik G&G hámlasztót, ml-enként számolva az sem drágább és lehet nekem aha sav jellegű hámlasztásra is szükségem van.

Csobanka

oti78

2018. július 21.

Eleinte nem használt, de most igen! Az államra és az orromra használom csak, sokáig elég. Habzás után jó pár másodpercig maszírozom a bőrömbe. Este használom 2-3 naponta. Másnapra szépen leviszi a gyulladast. Korábban nem tudom, miért nem működött. Most előtte Benton BHA tonert használok vagy az segít, hogy tovább maszírozom?... Újraveszem!

oti78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

anitaa17

2018. július 18.

Szeretem a TO-s termékeket és ez alól ő sem kivétel. Minden 3. nap ezt használom, mellette pedig a Lactic Acid 5% + HA-t, utána 1 napot kihagyok. Használatuk nem okozott semmilyen irritációt, viszont a bőröm faggyútermelését szépen visszafogták és a pórusaim is kisebbek lettek. Esti lemosást követően kerül fel, majd fogmosásnyi idő után jönnek a szérumok és hidratáló termékek. Néhány csepp elég is belőle, amit közvetlen az arcomra viszek fel, majd a kezemmel eldolgozom. Ár-érték arányban kiváló termék, mindenképp megéri kipróbálni.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

bstr13

2018. június 27.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az 5-6ezer Ft-ért vásárolt COSRX BHA konkrétan semmit nem csinált az arcommal, csak egy idegesitő réteget hagyott a bőrömön (a márka egyetlen terméke, ami nem vált be a kipróbáltak közül).
Ez a nyálkás cucc hamar beszivódik, kicsit mattitja az arcom, és már egy hét után sem tocsogott olajban az egész arcom. A pórusaim méretén is javitott.
Naponta-kétnaponta esti rutinban használom, tonik után, jó vétel volt.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Naponta-kétnaponta esti rutinban használom, tonik után, jó vétel volt.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.