The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Lencseee

2021. május 2.

Nem lett kedvenc. Eddig a Paula bha-jat hasznaltam, es azzal remek sikereket ertem el a porusokat eltomito cuccok oldasa kapcsan. Ez a nyomaba sem er. Es tekintettel arra, hogy abbol a kis kiszereles alig dragabb ennel, de mennyisege ugyanaz, biztos, hogy ezt ujravenni nem fogom. Az en normal borommel nincs joban, ha gyakrabban hasznalom, es nem ertem vele el ugyanazt az eredemenyt sem, mint a fenti termekkel. Alapvetoen szeretem ezt a markat, azonban e termekuk hatasossaga elmarad a varttol, kozepesnel nem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

Lora

2021. február 26.

A hamlasztok Szent Gralja. Most mar mondhatjuk, hogy evek ota varunk ra... Remelem valaha tenyleg kijonnek az uj formulaval es lesz ugyanilyen jo, mint ez volt. Most beszereztem a Revox szaliciljet, kivancsi vagyok milyen lesz. Pattanasokra spot treatmentkent is nagyon jo, hamar lekapja es nyugtatja, valamint egesz arcos felvitelnel is szuper. Egyaltalan nem csinalja ki a hipererzekeny boromet, sot, a pirossagot is egybol leviszi rola. Hamlasztokent heti 1x hasznaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

bbeb

2021. február 14.

kedvenc bha-m volt és főleg a legjobb spot treatment

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

kedvenc bha-m volt és főleg a legjobb spot treatment

Smafu

2020. november 14.

Gyönyörűen kipucolta a pórusaimat. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Gyönyörűen kipucolta a pórusaimat. Újravevős!

Zoepark

2020. október 13.

Én az aha+bha-t használtam sokáig, de a kettő együtt nekem nem vált be, túlságosan irritálta a bőröm. A bha amúgy nagyon sokat segít a pórusok összehúzásában és a mitesszerek eltüntetésében. Ezekre a niacinamidot is szeretem, de a kettő együtt az igazi. A pattanások és az utánuk maradt sebek is gyorsabban eltűnnek tőle. (Lehet, hogy akinek pattanásokat hoz ki, csak purginget okoz, és ritkább használattal megszűnik esetleg?) Most hogy nem lehet kapni, én a Revoxot használom, nekem az is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

yokkoa

2020. szeptember 28.

Imádtam. Sokáig használtam, most le kell mondanom róla. ACEgátlóval olyan keresztallergiát csinált, h irány az SBO. Az arcom vörös lett, a szemeim feldagadtak. Konkrétan úgy néztem ki és úgy is éreztam magam, mint egy égési sérült. És lórúgásnyi szteroiddal, meg antihisztaminnal is 2 hét volt, mire elmúlt. Nem tudom mivel helyettesíthetném, csodát tett pedig a pórusaimmal és a miteszereimet eltüntette. Pattanásokra nem volt hatással. Jó ez a termék, de aki elkezd vérnyomáscsökkentőt is szedni, legyen nagyon résen, mert nálam fokozatosan alakult ki az allergia és nagyon későn jöttem rá, mi a ludas (a szalicilsav).

Teljesen elégedett vagyok. Vannak apró kényelmetlenségek - kissé felhabzik az arcon, hűtőben kell tárolni, elég gyorsan fogy-, de nekem, ezeken felül ha egy termék jól működik, nem lehet ilyesmikkel elvenni a kedvem :-) együveggel elhasználtam, mikor elértem azt a hatast, hogy azt hittem, oké is lett a bőröm (legalább is azok a problémák, amiket ezekkel orvosoltam), ezért jó darabig nem is vettem újra. Eközben szép lassan, csendben visszaromlott a bőröm a korábbi állapotára, én meg nem értettem mi van. Nekem pattanásra, rancokra nem hat. Viszont ezzel tudom "leradírozni" a miteszereket; rendbe tette az egyenetlen bőrfelszínemet; a zsíros T-vonalam visszarántotta normálba!!!! Ezekért nagy-nagy hála, muszaj használnom! (A többi problémám miatt a TO 10%os mandulasavjával váltogatom - naponta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

amyherczeg

2020. szeptember 15.

Nagyon hamar eltüntette a pattanásimat, igazi sos megoldás, ha szükség volt rá mindig segített. Nagyon sokáig elég volt a kis üvegcse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

vervoros

2020. augusztus 15.

miután napokra brutálisan zsíros lett az arcom a használata után, adtam neki még egy esélyt, de reggel vörös, égő arccal ébredtem, és a bekent területeken hatalmas, gennyes hólyagok jelentek meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

humankind

2020. augusztus 11.

nagyon szuper termék, heti 2-3x használom esti rutinban, és határozottan javítja a bőrömet és a mitteszerekkel is csodát tesz pedig én már kezdtem azt hinni, hogy olyan nincs, hogy nekem ne lennének mitteszerek az államon :D szóval max pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 11.

Jó kis bha hamlaszto, de valamiért nem az igazi, kicsit irritálja a bőröm. PC 2% bhaja vhogy jobb,de ugye az 2x ennyibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.