The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben személyesen átvehető
sagnes

2019. március 26.

Az első kémia hámlasztó, amit kipróbáltam. Mivel újonc vagyok ezen a téren, ezért esett a választásom belépőként erre a termékre. Irritációt egyáltalán nem okozott, felvitelkor kicsit habzik, de hamar beszívódik. Nem bántam meg, hogy megvettem, első tapasztalatnak kitűnő volt.
3 hónapja használom, napi rendszerességgel, szépen kitisztította az arcomat, rendbe tette a pattanásos bőrömet.

sagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

csillagmoha

2019. március 25.

1.5 hónapja kezdtem el használni a TO niacinamidos szérummal együtt, a hatása nekem fantasztikus. Korábban a bőröm egyszerre volt pattanásos ( néha nagy, mély , gyulladt puklikkal) , egyes részeken zsirosodásra hajlamos, máshol meg száraz, szóval egy káosz amit nehéz volt kezelni. Mostanra a bőröm kitisztult, nem fénylik, nem száraz sehol, a bőrfelszinem sokkal egyenletesebb, simább és puha, pattanások elvétve, könyebben múlnak, a korábbi hegek halványodnak. A pórusaim is kisebbek lettek, bár bababőröm valószinűleg sosem lesz, de látványos a változás.
Reggel és este is használom mindkét terméket, este még mandulasavat is, hetente egyszer pedig erősebb AHA + BHA hámlasztót. + persze fényvédős hidratálás.
Problémás bőrre szerintem mindenképp megér egy próbát, remélem hosszabb távon is megmarad az áldásos hatása.

csillagmoha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Dragonfly11

2019. március 25.

Nwm tudom eldönteni, hogy mennyire használhat. Eleinte sok pattanást kihozott, de utána elmúltak. Kezdett helyrejönni a bőröm, amig el nem kezdtem a PAULA'S CHOICE
RESIST Super-Light Wrinkle Defense SPF 30 fényvédőjét használni. Akkor megint előjöttek a pattanasok. Remélem ezt is elkezdi helyrehozni. Még csak 4 hete használom, úgy hogy van még ideje hatni :)

Dragonfly11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

annroi

2019. március 20.

Nem tudom hova rakni ezt a kis terméket. Majdnem minden nap használom, már a fél üvegcsén túl vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy csinált-e bármit is a bőrömmel. Szerintem ő az a tipikus csendben elvégzi a dolgát típus, és ha nem használod, akkor egyből gáz lesz a bőröddel. Igazából, ha van 1-2 pattanásom gyönyörűen helyrehozza a dolgot, de a miteszereimmel például semmit nem tud kezdeni. Nem tudom, hogy ha kihagynám a rutinomból, akkor észrevenném-e a hiányát, de egyelőre még használgatom, aztán meglátjuk. Egyébként nekem nem szárít, és szerencsére irritációt se okozott.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Kb 1 hónapja használom a niacinamide szérummal együtt
Csökkent a pattanásaim száma és mérete is tőlük
Az én érzékeny bőrömet hozzá kellett szokatni.(erre a honlapon is felhívták a figyelmet, mint utólag észrevettem) Eleinte kicsit irritált, de mostmár összebarátkoztunk :)
Elégedett vagyok vele, de nem biztos, hogy újraveszem, talán kipróbálok valami mást

98SzAnDi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Kb 1 hónapja használom a niacinamide szérummal együtt
Csökkent a pattanásaim száma és mérete is tőlük

cherry93

2019. március 13.

Mint halottnak a csók... elkenegetem, mert ártani nem árt a bőrömnek, de semmi változást nem veszek észre, pedig már majdnem a felét elhasználtam.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

muszika

2019. március 11.

Nekem nem mindig eleg a tisztitasa, sajnos. Igy a Balea arclemoso gelje utan hasznalom, eddig mintha kevesebb pattanasom lenne, de tobb termekuket kezdtem el egyszerre hasznalni, igy nem vagyok biztos benne, melyiknek tudhato be. Mindenesetre ujravevos eddig az osszes az Ordinarytol, amit kiprobaltam.:-)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

breku

2019. március 10.

3 hónapja van meg, és azóta használom akkor, amikor kijön egy-egy pattanás. Úgy vettem észre, hogy teljesen felesleges kenegetni akkor, amikor nincs semmi bőrhiba, mivel akkor kiszárítja a bőrt. Ha kijön egy pattanás, akkor vékonyan (!) bekenem vele a pöttyöt, és másnapra már szinte nincs is semmi. Most járhatok az üvegcse felénél, úgyhogy bőven megéri az árát :) Újra fogom venni, ha elfogy, mert soha semmi nem tüntette el a pattanásaimat ilyen gyorsan és kíméletesen

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Shanti999

2019. március 8.

Az elso BHA hamlaszto, amit hasznalok. Teljesen elegedett vagyok. Ket hete hasznalom, de a pattanasaim nagy reszen segitett, es azota egyetlen uj pattanasom sem lett - ez nalam csodaszamba tartozik :) Kulon dicseret illeti amiatt, hogy a nagyon szaraz boromet nem szaritja, nem irritalja. Teljesen biztos, h ujra fogom venni.

Shanti999
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Ita

2019. március 8.

Egyszer már félretettem, úgy látom akkor túl türelmetlen voltam. Most 1 hónap rendszeres használat után sokat javult a bőrképem, kevésbé fénylik, pattanásokat is szépen minimalizálja, enyhén szárít de megfelelő hidratálás mellett ez nem okoz gondot. Mégsem kellett csalódnom ebben a TO termékben sem.

Ita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.