The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A C-vitamin egy hatékony antioxidáns, melynek tiszta aszkorbinsav formája segít a bőröregedés visszaszorításában. Ez a szuszpenzió 30% tiszta aszkorbinsavat tartalmaz, vízmentes formulájának köszönhetően teljesen stabil marad.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Primerek: Revlon Photoready prime+anti shine, Bioaqua BB pore silky balm,    The Ordinary Vitamin C Suspension 30% in silicone
Ár: Lásd leírásban , Eladó: szawai
Állapot: Lásd leírásban , Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
Ár: 1950 , Eladó: Mixi
Állapot: 2-3 ml hiány, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Svraki

2019. december 3.

Nagyon nem szeretem az állaga a szagát sem, és hát a szilikon... Nagyon bíztam benne, kitartóan használtam de semmit nem érzékeltem az ígéretekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

lillus09

2019. november 20.

Valóban furcsa az állaga, ha sokat kenek belőle, hámlásként jön le, nem tudom elég jól elmaszírozni. De pattanás utáni folthalványításból jól vizsgázott, mindig csak a kritikus részekre kenek és szépen lehúzza a pirosságot. Este, arctisztítás után használom, aztán felkenem a hidratálókrémet és néha picit csíp. Mivel kombinált a bőröm én is érzem a mattító hatást, amit szeretek. Amiért megvettem azt teljesíti, így újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

messin

2019. szeptember 19.

Este arctisztítás után használom, amikor nem hámlasztok. Utána egy gazdagabb hidratálót kenek. Csodaszép tőle az arcom reggelre, és azt kell mondjam, egész nap. Sima, ragyogó, egységes, telt.
Nekem is kicsit büdös a kezem tőle. Első éjjel felébredtem az idegen szagra, aztán gondolom, megszoktam. Ennyi pénzért nem bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

RitaL

2019. augusztus 30.

Én is érzékeltem azt a büdöset, amit macooka említ, de én csak a legelső használatkor, ami lehetett amiatt is, mert én mástól vettem át itt a Krémmánián, és arra tippelek, hogy az a rész már egy kicsit oxidálódott. Azóta szinte semmi szaga, pedig egy ideje már minden este használom.
Nem nagyon vált be könnyen zsírosodó bőrre és tág pórusokra. Sajnos nagyon komedogénnak érzem. Az is valószínű, hogy egy-két új pattanásomért felelős. El fogom azért használni ritkán és óvatosan, de majd csak télen.
Maradok a finomabb C-vitamin szérumoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Maradok a finomabb C-vitamin szérumoknál.

szawai

2019. augusztus 7.

Esténként használtam a márka 5%-os tejsavas hámlasztójával együtt: a hámlasztó beszívódása után felkentem a szuszpenziót. Pontosan nem tudom, hogy melyik terméktől, vagy a kettőtől együtt, de a nyárra nem jöttek elő olyan nagy mértékben a szeplőim. Talán ennél több nem is várható tőle, lehet, hogy csak az én elvárásaim túlzottak az Ordinary termékekkel kapcsolatban.Ezért csak 4 csillag. Az állagát meg kell szokni, nekem kicsit fura volt, hogy a C vitamin por szinte lemorzsolható volt a bőrömről, ha egy kicsit többet sikerült felvinni az arcomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Zsuzsu1

2019. július 25.

Nekem tetszik az állaga,felvitel után szépen lemattitja az arcot,a szilikon miatt pedig valóban alkalmas lehet primernek is.Furcsa módon ha éjszakára magamra kentem,reggelre mindig megjelent 1-2 pattanás szeruseg az arcomon,úgyhogy parkolópályára került.Talan más krémmel keverve meg megprobalkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

macooka

2019. június 28.

Nem akarnám nagyon lehúzni ezt a krémet, mert nem volt elég időm kitapasztalni a tudását. Ez pedig azért van, mert felkenés után másnap reggelre olyan penetráns undorító fémes-gombás szaga volt a kezemnek, hogy nem bírtam tovább használni. Ráadásul nem múlt el órák alatt, hanem napokig tartott még, ha kicsit is megizzadt a tenyerem. Pont ezért fogalmam nem volt róla sokáig, hogy ő tehet róla, még orvosnál is voltam, hátha valami hormonbajom van. Konkrétan nem mertem emberek közé menni, annyira büdös voltam miatta. El is passzoltam anyukámnak, ő szívesen használja, sőt, azt látom, hogy neki halványított a májfoltján szerencsére (persze más termékekkel együtt: niacinamid, hámlasztó, fényvédő, stb).
Egyébként kissé tényleg tud csipkedni, de semmi extra. Ha túlzásba viszi az ember, kukacosodik, ha nem, akkor szépen beszívódik. A szilikon miatt van egy kellemes blurring effektje is, tág pórusú embereken biztos segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

znababy

2019. június 11.

Nem olyan régen kezdtem el használni szintén. A bőröm eléggé nehezen szokik hozzá az új dolgokhoz, ezért nem nagyon szeretek próbálkozni. De születésnapomra a lányom kiadta, hogy válasszak valamint ezek közül a termékeke közül. Mivel vannak olyan termékei amit rendszeresen használok, ezért erre esett a választásom. A lányom használja már jó ideje, és mondta hogy egy kicsit zsíros hatást kelt, de kb. fél óra és beszívódik, és rá lehet kenni az éjszakai krémet (én éjszakára használom). Láss csodát működött!!! Nem ragyásodtak ki tőle és a bőröm is tapinthatóan puha lesz! Én ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki. Az ára igen kedvező! Ha nem működne akkor sem érezné úgy az ember lánya, hogy pénzkidobás lenne, hiszen oda lehet adni (ha van) barátnőnek, anyukának, leány testvérnek, vagy még a szomszéd néninek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 11.

koirankeksii

2019. március 31.

Sokat tépelődtem, hogy milyen C-vitaminos formulát válasszak (valami stabilabbat szerettem volna), de mivel már annyi mindent használok (retinoid, kémia hámlasztók, alpha licol sav, EUK stb.), emellett döntöttem. Féltem a 30%-tól, de megmondom őszintén, hogy kevés krémmel bekeverve elenyészően csipked az elején. Én simán kenem a szemkörnyékre is. Nekem nagyon tetszik a szilikonos állag, mivel nagyon zsíros és ragacsos a bőröm, így utána olyan érzésem van, mintha le lennék púderezve. Tetszik, úgyhogy megelőlegezem az 5*-ot.
Felbontás óta hűtőben tárolom, mert megmondom őszintén, én itthon készítettem már házilag C-vitaminos arcfolyadékot (tiszta c-vitaminporból), és onnan tudtam, hogy lebomlott benne az aszkorbinsav, hogy 2 hét után már egyáltalán nem csipkedett, csak ha újra bekevertem a port. Remélem ebben a krémben nem fog olyan hamar lebomlani, bár elgondolkodtató, hogy fele annyira se csíp már most, mint amit én készítettem (az kb 20%-os lett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Seabound

2019. február 23.

Imádom, az egyik kedvencem lett! Na ezt biztos rendszeresen fogom újrarendelni, kár, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés. Én reggelente használom, mert a szilikon nagyon szépen feltölti a kisebb ráncokat és szeretem, hogy olyan sima tőle a bőröm, mint a babapopsi, 10 évet biztos fiatalít rajta :) Szépen beszívja estig, nekem nincs gondom a lassú felszívódással. Nekem nem is csíp, nem irritál, nagyon szeretem!
Hosszú távon is biztos nagyon jó a bőrnek, de én a rövid távú hatásával is maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.