KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A C-vitamin egy hatékony antioxidáns, melynek tiszta aszkorbinsav formája segít a bőröregedés visszaszorításában. Ez a szuszpenzió 30% tiszta aszkorbinsavat tartalmaz, vízmentes formulájának köszönhetően teljesen stabil marad.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Tundibundi1987

2019. január 14.

Nagyon szeretem! Kb. 1 éve használom és kitartok mellette továbbra is. Nagyon keveset kell és szabad belőle használni és akkor beszívódik rendesen.
Bevallom én inkább a "jobb bőr" napokon használom ezt, ha több pattim van, akkor az Azelaic Acid-ra van szükség, így váltogatni szoktam, szuperül kiegészítik egymást. Utána kezet kell mosni alaposan, mert megfogja picit a bőrt, illetve a tenyeremben picit kellemetlen illata van másnap.

Tundibundi1987
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

murczinodett

2018. november 12.

Nekem nagyon tetszik, de ezt meg kell "tanulni" használni. A legfontosabb, hogy nagyon kevés kell belőle, mert ha túl sokat viszek fel akkor valóban felkukacosodik és a többi termék is, amit felé teszek, de ha erre odafigyelek, akkor lehet rá rétegezni hidratálót, napvédőt és sminket is. Én nagyon szeretem ezt a formulát, mert a szilikon "feltölti" a ráncaim, de tényleg. Nyilván nem úgy, hogy eltűnik tőle, de nem látszik, mert a szilikon kitölti a barázdákat és ezt nagyon szeretem ebben a krémben. Én nappalra használom.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Villango

2018. augusztus 21.

UP3.: az elmúlt 10 napban kihagytam mert elutaztam, és megéreztem a hiányát. Konkrétan meglátszik a hiánya, ami ledöbbentett, mert azt jelenti eléggé függő lett a bőröm tőle.
Engem nem a szilikon tartalma "kezel", hanem maga a C vitamin. Most hogy nem kentem rendszeresen, elkezdett foltosodni a bőröm. Halványan, de látom hogy nem egységes világos. Barnultam ergo, a brutál erős 50 faktoros fényvédő mellett, de nem egységesen.
Viszem magammal most már mindenhová, mert rendszeres használattal nem engedi a pigmentációt.
Olvasom a "tudományos" magyarázatokat,de a gyakorlat szerint ez egy nagyon jól működő cucc, olcsón. Engem nem irritál rég, pedig véknyítom a bőröm mindenféle hámlasztókkal, viszont a pigmentációt nem engedi, ha van, akkor pedig nagyon gyorsan fakítja a foltokat.

UP2.: egy magyar C vitaminos szérumot gyártó mondta, hogy 10 ezer alatt nem lehet összehozni hatékony C vitaminos szérumot/krémet.
Ez óriási tévedés.
A TO-nak nem jött be sok terméke, de ez fantasztikus, nagyon nagyon olcsó áron.
A meglévő foltokat villámgyorsan halványítja, ha van seb (patti) az arcomon, azt 1-2 éjszaka alatt teljesen lehúzza. Azt hiszem az elmélet helyett mindig győz a gyakorlat, itt főleg. :)

UP.: miután megszokta a bőröm, minden este elkezdtem használni, mert ősszel brutál mód kipattogtam az OT egyik vivőanyagától.
A patti utáni foltok amik 8 hónapig meg szoktak lenni, neki hála 2 hónap alatt eltűntek. :) :)
CSODA a folthalványítás terén.

Most megint minden 2. este használom "csak", biztos hogy örök darab lesz a rutinomban.

Esténként használom, egyenlőre csak minden második este,de már most van instant hatása. Sajnos kipattogtam pár ordinary szerumtol,ez pedig gyönyörűen gyógyítja a sebeket, a foltokat is halványítja, és reggelre egyszerűen simább, egységesebb a bőröm. Engem picit még csíp, az orrom tövében pl. DE ez egy szuper termék.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Ez óriási tévedés.
A TO-nak nem jött be sok terméke, de ez fantasztikus, nagyon nagyon olcsó áron.

CSODA a folthalványítás terén.

Viki9727

2018. augusztus 8.

Nagyon szilikonos, fura állaga van. Csak este használom mert, nagyon csillog tőle az arcom, mintha nem szívódna be. A kezemet rendszerint befogja, és sárga lesz tőle. Az arcomat nem szokta csípni. Egyenlőre a hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni, hiszen most kezdtem használni.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Kkrisssz

2018. augusztus 3.

Az egyetemi tanárom mondta mindig, hogy a szérumoknál fokozottan érvényes az a mondás, hogy ,,Olcsó húsnak híg a leve". Ennek az az oka, hogy az a technológia, amit alkalmaznak annak érdekében, hogy a hatóanyag kellően felszívódjon és behatoljon a bőr mélyebb rétegeibe, nagyon drága, ezért a termék árán is meglátszik. A hyaluronsavnál és az aszkorbinsavnál ez még inkább igaz. Így a magas hatóanyag-tartalom ellenére lehetséges, hogy csak kis százalékban fog bejutni az aktív hatóanyag. De a bőr legfelső rétegével természetesen 100%-ban érintkezik, így irritálhatja is a bőrt, csipős érzetet okozvan. Ennek a szérumnak a hatóanyag-hordozója, a dimethicone megtévesztő hatást nyújthat, mert optikailag ideig-óráig valóban ragyogóbbnak és simábbnak tűnik a bőr, de hosszútávon már más a helyzet, ráadásul még száríthatja is a bőrt. Tehát szerintem nem ez a legmegfelelőbb C-vitaminos szérum, nekem sem vált be, de kinek a pap, kinek a papné..:)

Kkrisssz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Botiadi

2018. július 21.

Csak este használom, mert nagyon sűrű és vastag, picit ragacsos érzés is, de ez reggelre elmúlik. Táplálónak tartom heti 2-3 alkalommal használom.
Lehet vicces de... Arra vigyázzatok hogy még véletlenül se puszilják le rólatok vagy ti magatokról :) borzasztó az íze és sajnos nagyon lassan szívja be a bőröm.
Nem hiszem hogy újravezsem inkább keresem tovább a tökéletes c vitaminos ápolót.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Avenly

2018. július 11.

A 23%-os szkvalános változatot jobban szeretem, ez a szilikonos állag zavaró. Kenni max csak hidratálót lehet rá, mert kukacosodik. Ennek ellenére a magas hatóanyag miatt újra fogom venni, de csak az esti rutinomban folthalványításra használom a problémás helyeken. Kicsit csíp és gyorsan elfogy. Egy-egy könnyen kinyomható fekete miteszer megjelent utána, de semmi komoly.
A negatívumok ellenére szeretem.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

A negatívumok ellenére szeretem.

Nairanahue

2018. július 1.

Szerintem fel kellene tuntetni hogy csakis estere es az erintett teruletekre alkalmazhato,engem kulonoskeppen nem zavart,hogy csip.Tul nagy valtozast en sem veltem felfedezni(bar az en borom nagyon makacs ha foltokrol van szo szoval lehet egy olyan boron ami hamarabb gyogyul hatatosabb)de ha mar kifizettem elhasznalom.

Nairanahue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Anheszenamon

2018. június 30.

Nem lopta magát a szívembe. Semmi pozitív változást nem látok egy tubus elhasználása után. A bőrömet nekem is sokszor csípte ezért én általában hidratálókrémbe keverve vittem fel az arcomra és nyakamra. Viszont nekem sárgára fogta a tenyeremet annak ellenére is, hogy a használata után mindig megmostam a kezem. A szilikon miatt nem igazán szívódik be, inkább csak megül a bőr felszínén és reggel zsírtól fénylő homlokkal ébredek mióta ezt használom. Azért nem egy csillagot adok mert nem vettem észre, hogy pattanásokat okozna, olcsó is, de ennél több pozitívumot sajnos nem tapasztaltam.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Nikki53

2018. június 30.

Nekem valahogy nem jött be, nem tud hozzá szokni a bőröm. Pattis leszek tőle és sokszor csíp is. Próbáltam kis adagokban hozzászoktatni, de a pattanások miatt nem erősködöm tovább.Sajnos nem segített a hegeknél se...

Nikki53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.