KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A C-vitamin egy hatékony antioxidáns, melynek tiszta aszkorbinsav formája segít a bőröregedés visszaszorításában. Ez a szuszpenzió 30% tiszta aszkorbinsavat tartalmaz, vízmentes formulájának köszönhetően teljesen stabil marad.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone & Natural Moisturizing Factors + HA
Ár: a kettő együtt 1000 Ft + pk , Eladó: rayeri
Állapot: a csíkkal jelölt mennyiség, Helyszín: Budapest 20. ker, fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvike94

2018. június 17.

Már sokszor próbálkoztam vele de az én nem túl érzékeny bőrömet csípkedi. Már próbáltam önmagában, szérum alá fölé, másik hidratálóhoz keverve, este, reggel.. Sehogy se jött be egyenlőre..volt, hogy meg kellett mosni újra az arcom annyira csípkedett.. még próbálunk barátkozni ha nem sikerül Anyukámnál fog kikötni, hátha neki beválik. Azt észrevettem viszont amikor használtam a sebek, hegek gyorsabban halványultak el.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

anikoklmn

2018. június 13.

vegyesek voltak az érzéseim, szintén az állaga ami nem lett szimpatikus...ez a sok szilikon zavaró, emiatt tényleg csak estére ajánlom én is. a többi krémmel is csak kukacoskodott ez az állag. picit csíp, de az ő esetében ez normális. én nem vettem észre hogy a pattanásokon nagyon segített volna. Arra az azelaic acid-os krém százszor jobb. a C vitamin kell, de nem ebben a formában nekem. tovább keresek.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Mujerpuro

2018. május 28.

A krém hatása szuper, az állaga sajnos kevésbbé szimpatikus. A dobozon fel van tüntetve, hogy inkább este ajánlott a használata, ezzel egyet kell értenem. A mennyiséggel óvatosan kell bánni, engem zsírosít is egy picit, de ha utána hidratáló krémet használok, akkor a végeredmény tökéletes. Nagyon magas a c vitamin tartalma, és tényleg csíp is néhány percig. Összességében nem rossz, de legközelebb nem szilikon alapút választok.

Mujerpuro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

Karinaaa9

2018. május 19.

Sziasztok! Én is megvettem és miután kicsit használtam, egy nap után észrevettem, hogy miután oxidálódik, ilyen rozsdaszínűre barnul be a krém a bőröm felületén, a kezemen is amivel felkentem,sőt sajnos a pórusaiba is beül és rozsdaszínű mitesszereket eredményez! Ezt valaki más is tapasztalta rajtam kívül? :) Köszi!

Karinaaa9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 19.

oznob64

2018. május 17.

Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat ken fel az ember belőle, lehámlik a krém. Valóban csíp, még így 3-4 hetes folyamatos esti használat után is, azonban úgy látom, hogy jelentősene javult a bőrkép, mióta rendszeresen használom. Kérdés, hogy pontosan melyik The Ordinary termék hatására, de a használat után reggelre mindig szebb a bőröm.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

vadvirag919

2018. május 10.

UPDATE: Egy hónapos használat után úgy érzem, hogy nem tudok tovább c-vitaminos krém nélkül élni... Miután a lábamat helyrehozta (G&G hámlasztóval karöltve - benőtt szőrök és piros pöttyök) kipróbáltam az arcomra is. NAGYON hamar lehúzza a pirosságot, eltünteti a pattanást (diéta hiba miattit), a kezdődő allergiás göböt is max másnapra eltünteti (krémek miatti). Szóval kb minden helyzetben kipróbáltam, igaz nem teljesen önszántamból. A hámlasztós c-vitamonos kombó mellesleg a hidradenitis supurativa miatti tályogszerű sebhelyet is jól kezelte, sokkal halványabb, sokkal simább a felszíne és már nem gyullad be (ez utóbbihoz mondjuk az étrend is nagyban hozzájárult). Rövid úton eljutottam a korei arcápolási termékekhez is, azonban esélyes h az ordinary termékeket is megtartom a kedvező ár és a jobb hozzáférés miatt, illetve mert tényleg csak a minimum inici-re törekednek (parfümre, alkoholra is érzékeny vagyok). Nem szoktam minden nap használni egyébként, inkább ha ciklus/diétahiba/egyéb miatt kijön egy kis pirosságos pöttyösség. Emellé egy jó hirdatáló és a rutin pont megfelelő. A ritkább használattal egyébként IGENIS érzem a bizsergést, ami szerintem nem probléma, legalább tudom, hogy nem romlott meg a krém. Egyébként a mennyisége nekem kevés, lábon és arcon használva már csak kb 8 ml/2-3 hét/max5 alkalom van hátra. Ugyanakkor nem kell belőle sok, spórolósan nézve is hatásos.

Kb. 1 hete használom ezt a krémet, szóval nem mondom h kiforrott a véleményem... DE. Én ezt végső kétségbeesésemben a lábamra és a bikinivonalamra vettem, mert jön az epilálási szezon és ezt egyre kevésbé tolerálja a bőröm. (Némi öröklött betegség miatt rajtam csak a végleges szőrtelenítés segíthet, különben benőnek, viszketnek pirosak a szőrtüszőim, kábé mindegyik.) Ahogy nő vissza a szőr nagyjából smirglivel kellene bőrradíroznom, hogy ne legyen probléma, de néha az is kevés szóval gondoltam szintet lépek, egy jó hámlasztóval és ezzel a krémmel. Egy hét után nagyjából napi használattal, sokkal sokkal szebb a lábam. Valóban csökkentette a gyulladást. Az állagával nem vagyok kibékülve, darabok maradtak a kezemen ahogy kentem, de ezt sikerült áthidalni egy szilikon szivacspaddal, ezzel viszem fel a krémet és így teljesen tökéletesen eloszlatható, nem vész kárba. Újra fogom venni ha elfogy.

Arcra még nem próbáltam, a lábamon az első használatnál kicsit csípett, azóta nem érzek semmit.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

julia1122

2018. május 8.

Eléggé visszásak az érzésem ezzel kapcsolatban. Teljesen mindegy mennyit használom felkenéskor tud csípini/bizseregni (bár nem mindig és nem tudom eldönteni mikor miért váltja ki ezt a reakciót). A szilikonos krémekkel nincs problémája a bőrömnek, de ettől valamiért mégis megsokasodnak a miteszereim ha heti 2-nél többször használom. Folthalványító hatását tényleg érzékeltem, a bőképem is "ragyogóbb" tőle, és ha megfelelő mennyiséget használtam reggel akkor sminkelni is tudtam rá kukacosodás nélkül.

julia1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Agnyecko

2018. április 23.

Magas hatóanyag tartalma miatt vettem meg, de az én arcom nem ragyogóbb tőle, de őszintén szólva más C vitaminos szérumoktól sem, amiket próbáltam eddig. Mégis a C vitaminhoz vmi miatt ragaszkodom, mindig van a rutinomban.

Ezt a krémet nem szerettem meg, mert csak este használható (eredetileg persze fényvédő alá szántam, nappalra, hiába láttam a leírást), mivel úgy ül az arcon, mintha semmi nem szívódna fel belőle, reggelente úgy érzem, magamra száradt port mosok le és ilyenkor csípi is a szememet, ha nem voltam elég alapos.
Hátránya, hogy mellette külön szérumként a ferulsavas szérumot is használnom kell a jobb(nak remélt) hatás érdekében és az egy plusz termék, szóval macera, és akkor még nem beszéltünk az E vitaminról, ami szintén nincs benne,
meg arról, hogy az esti használat miatt más szérumokat kiszorít a rutinomból.(Mondom, hogy a magas %-ért cserébe csomó mindenben megalkudtam.)
Nekem a tubus vége felé ( kínlódás kinyomni) borzasztó erős fémes szaga is lett, ami C vitaminos szérumokkal megesik, de hogyhogy eddig nem volt szaga?
Összességében tehát nekem egy kényelmetlen, hatástalan, de látható pluszt biztosan nem nyújtó szérumként vagy inkább sika krémként marad meg az emlékeimben.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Gina1031

2018. április 17.

Négy terméket szeretnék véleményezni egyszerre, ezért ugyanez fog megjelenni mind a négy lapján. Tehát a négy termék: The Ordinary: Niacinamide, The Ordinary: Vitamin C Suspension 30% in Silicone, és Geek & Gorgeous Cheer Up és Geek & Gorgeous Smooth Out. Lassan három hónapja használom őket felváltva. Egymás utáni két napon nem használom ugyanazt a két terméket. Illetve a hámlasztókból megesik, hogy ugyanazon az estén: az AHA megy a homlokomra (pigmentfoltok és ráncok), a BHA az arcom két oldalára, az orromra és az államra (pattanások, mitesszerek) De már az is előfordult, hogy a C-vitamint toltam a homlokomra, miközben az orromra, arcomra, államra Nia ment. El kell mondjam, hogy az, hogy napokon át a Nia-t vagy a C-vitamint használjam egymás után, az nem működik. Nem tolerálja a bőröm. De úgy, hogy hetente, kb.háromszor kap Nia-t, háromszor C-vitamint és egyszer hámlasztok, így remek. Természetesen hidratálok becsülettel. Illetve a reggeli rutinomba sem a C-vitamint sem a Nia-t nem sikerült beillesztenem. Marad a hidratálás és a fényvédő reggelente. Az eredmény: sokkal egységesebb bőrfelszín. Ami az esetemben még bőven messze áll a tökéletestől, de persze ha készült volna előtte-utána fotó, akkor értenétek mire gondolok. Pl. tavaly ilyenkor elképzelhetetlen lett volna, hogy Paula színezett fényvédőjével és egy kis korrektorral lépjek ki az utcára, ma viszont ez történt, elmaradt az alapozó a végén. Nem, nem tökéletes az arcbőröm, de arról én már le is mondtam - a cél: a vállalható arcbőr, nem a tökéletes. Van mitesszerem sajnos, előfordul pár pattanás, de: halványodtak a pattanás utáni foltok, világosodtak a pigmentfoltjaim, határozottan szebb az összkép. A Nia után csoda pihepuha a bőröm reggel. A C-vitamin csíp egy kicsit, de ha a homlokomra nézek - ahová a legtöbbet teszem belőle, egyértelmű a változás. Azt viszont el kell áruljam, hogy a kezemet "kicsinálta" a fenti kombináció. Mivel a hámlasztókat sem vattára löttyintem, és persze a C-vitaminos krém és a Nia is a jobb kezemmel eloszlatva kerül fel a fejemre. Nos: szörnyen néz ki a jobb tenyeremen a bőr. Tehát az, hogy minden nap érintkezik valamelyik hatóanyaggal a fentiek közül ugyanaz a bőrfelület - nem járható út. :) Most keresnem kell egy megbízható kézkrémet. :)) A négy kencének pedig egyelőre négy csillagot adok. HA netán tovább javulna az összhatás (tényleg csak ez a célom), akkor megadom az ötödik csillagot is.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Szilvia7

2018. április 13.

Egy sűrű,de az arcon könnyen eldolgozható,elsimítható termék. Az első rendelésnél csalódás volt,hogy a tubus nem volt teljesen tele, így kedvem se nagyon volt elkezdeni használni. Aztán gondoltam,ha már megvettem,kipróbálom, és a hatása kárpótolt! Minden második nap este használom,arctisztítás után közvetlenül,enyhén nedves bőrre. Az allergia miatt picit gyulladt bőrömet enyhén csípi,de ez hamar abbamarad. Reggelre sokkal "nyugodtabb", egységesebb színű az arcom. Úgy látom,a pigmentfoltokat is halványítja picit. Úgyhogy újravettem,ez a tubus már tele volt.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.