KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A C-vitamin egy hatékony antioxidáns, melynek tiszta aszkorbinsav formája segít a bőröregedés visszaszorításában. Ez a szuszpenzió 30% tiszta aszkorbinsavat tartalmaz, vízmentes formulájának köszönhetően teljesen stabil marad.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Viki9727

2018. augusztus 8.

Nagyon szilikonos, fura állaga van. Csak este használom mert, nagyon csillog tőle az arcom, mintha nem szívódna be. A kezemet rendszerint befogja, és sárga lesz tőle. Az arcomat nem szokta csípni. Egyenlőre a hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni, hiszen most kezdtem használni.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Kkrisssz

2018. augusztus 3.

Az egyetemi tanárom mondta mindig, hogy a szérumoknál fokozottan érvényes az a mondás, hogy ,,Olcsó húsnak híg a leve". Ennek az az oka, hogy az a technológia, amit alkalmaznak annak érdekében, hogy a hatóanyag kellően felszívódjon és behatoljon a bőr mélyebb rétegeibe, nagyon drága, ezért a termék árán is meglátszik. A hyaluronsavnál és az aszkorbinsavnál ez még inkább igaz. Így a magas hatóanyag-tartalom ellenére lehetséges, hogy csak kis százalékban fog bejutni az aktív hatóanyag. De a bőr legfelső rétegével természetesen 100%-ban érintkezik, így irritálhatja is a bőrt, csipős érzetet okozvan. Ennek a szérumnak a hatóanyag-hordozója, a dimethicone megtévesztő hatást nyújthat, mert optikailag ideig-óráig valóban ragyogóbbnak és simábbnak tűnik a bőr, de hosszútávon már más a helyzet, ráadásul még száríthatja is a bőrt. Tehát szerintem nem ez a legmegfelelőbb C-vitaminos szérum, nekem sem vált be, de kinek a pap, kinek a papné..:)

Kkrisssz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Botiadi

2018. július 21.

Csak este használom, mert nagyon sűrű és vastag, picit ragacsos érzés is, de ez reggelre elmúlik. Táplálónak tartom heti 2-3 alkalommal használom.
Lehet vicces de... Arra vigyázzatok hogy még véletlenül se puszilják le rólatok vagy ti magatokról :) borzasztó az íze és sajnos nagyon lassan szívja be a bőröm.
Nem hiszem hogy újravezsem inkább keresem tovább a tökéletes c vitaminos ápolót.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Avenly

2018. július 11.

A 23%-os szkvalános változatot jobban szeretem, ez a szilikonos állag zavaró. Kenni max csak hidratálót lehet rá, mert kukacosodik. Ennek ellenére a magas hatóanyag miatt újra fogom venni, de csak az esti rutinomban folthalványításra használom a problémás helyeken. Kicsit csíp és gyorsan elfogy. Egy-egy könnyen kinyomható fekete miteszer megjelent utána, de semmi komoly.
A negatívumok ellenére szeretem.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

A negatívumok ellenére szeretem.

Nairanahue

2018. július 1.

Szerintem fel kellene tuntetni hogy csakis estere es az erintett teruletekre alkalmazhato,engem kulonoskeppen nem zavart,hogy csip.Tul nagy valtozast en sem veltem felfedezni(bar az en borom nagyon makacs ha foltokrol van szo szoval lehet egy olyan boron ami hamarabb gyogyul hatatosabb)de ha mar kifizettem elhasznalom.

Nairanahue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Anheszenamon

2018. június 30.

Nem lopta magát a szívembe. Semmi pozitív változást nem látok egy tubus elhasználása után. A bőrömet nekem is sokszor csípte ezért én általában hidratálókrémbe keverve vittem fel az arcomra és nyakamra. Viszont nekem sárgára fogta a tenyeremet annak ellenére is, hogy a használata után mindig megmostam a kezem. A szilikon miatt nem igazán szívódik be, inkább csak megül a bőr felszínén és reggel zsírtól fénylő homlokkal ébredek mióta ezt használom. Azért nem egy csillagot adok mert nem vettem észre, hogy pattanásokat okozna, olcsó is, de ennél több pozitívumot sajnos nem tapasztaltam.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Nikki53

2018. június 30.

Nekem valahogy nem jött be, nem tud hozzá szokni a bőröm. Pattis leszek tőle és sokszor csíp is. Próbáltam kis adagokban hozzászoktatni, de a pattanások miatt nem erősködöm tovább.Sajnos nem segített a hegeknél se...

Nikki53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

betty007

2018. június 24.

Annyira szerettem volna ezt a c vitaminos krémet szeretni, de nem tudom, ronda rozsdaszínű mitesszert okozott a halántékom mindkét oldalán. Az első To termék ami kidobásra került.

betty007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

szilvike94

2018. június 17.

Már sokszor próbálkoztam vele de az én nem túl érzékeny bőrömet csípkedi. Már próbáltam önmagában, szérum alá fölé, másik hidratálóhoz keverve, este, reggel.. Sehogy se jött be egyenlőre..volt, hogy meg kellett mosni újra az arcom annyira csípkedett.. még próbálunk barátkozni ha nem sikerül Anyukámnál fog kikötni, hátha neki beválik. Azt észrevettem viszont amikor használtam a sebek, hegek gyorsabban halványultak el.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

anikoklmn

2018. június 13.

vegyesek voltak az érzéseim, szintén az állaga ami nem lett szimpatikus...ez a sok szilikon zavaró, emiatt tényleg csak estére ajánlom én is. a többi krémmel is csak kukacoskodott ez az állag. picit csíp, de az ő esetében ez normális. én nem vettem észre hogy a pattanásokon nagyon segített volna. Arra az azelaic acid-os krém százszor jobb. a C vitamin kell, de nem ebben a formában nekem. tovább keresek.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.