The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A C-vitamin egy hatékony antioxidáns, melynek tiszta aszkorbinsav formája segít a bőröregedés visszaszorításában. Ez a szuszpenzió 30% tiszta aszkorbinsavat tartalmaz, vízmentes formulájának köszönhetően teljesen stabil marad.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

TamaraS

2020. október 11.

Nekem nagyon bevált! Semmi irritációt nem okozott, az állagához hozzá kellett szokni, de nagyon szeretem azóta. Szép és egységes lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

pont

2020. október 1.

apró kis pattanásokat és mitesszereket okozott, egy nap alatt gyönyörűen tönkrevágra a nagy nehezen rendbehozott bőrömet. emellett a kenhetetlen, morzsolódó fura állaga már csak mellékes kis apróság. nekem ez egy nagy 0 sajnos így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Keryedi

2020. szeptember 24.

Nem vált be. Az állaga nagyon nem, de a hatás sem az, amire számítottam. Még mindig kitartóan keresem a megfelelő C-vitaminos szérumot, krémet. Mert ez alul teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

zsike0218

2020. szeptember 23.

Nagy reményekkel indultam neki ennek a krémnek, sajnos csalódnom kellett, nekem egyáltalán nem vált be, bár nem is igazán adtam neki túl sok esélyt, mert nagyon nem szerettem sem az állagát, sem pedig az illatát. Sminkelni fölé, vagy rétegezni nem is nagyon próbáltam meg, csak este használtam, de még így sem szerettem a szilikonos állagot. Sajnos különösebb hatását vettem észre, így biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Fehereszti

2020. augusztus 21.

Én ezt a terméket is nagyon nagyon szeretem! Igaz érzetre nem egy wellnesshotel feeling, hiszen szilikonos, csúszik szinte a bőrön, érdekes az állaga. De hát ez direkt így van kialakítva! Engem elsőre sem csípett, semmi gondom nem volt tőle. Eleinte fura volt kicsit mintha alig szívná be az arcom, csak ülne a felszínén. De egyre jobban megszokja a bőröm és egyre szebben simul bele. Szeretem őt is, mint eddig minden the ordinary terméket. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Kriszta82

2020. augusztus 4.

Nagy csodát vártam tőle, de nem szeretem. Másnapra kijön egy csomó kis gyulladt pattanás, felkenni is fura érzés, semmi más hatást nem tapasztalok. Az elején bizsergett és égett tőle a bőröm, ez már elmúlt. És nekem kifejezetten büdös. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Akasa

2020. július 11.

Őszintén nagyon utálom.
Zsíros. Jóformán egész nap nem szívódik fel. Talán télen jó lesz, de nyáron nekem használhatatlan.
Ami tetszik benne, hogy a c vitamin érzem, ahogy kellemesen bizsergeti, dolgoztatja a bőröm.
Ha télen jó lesz javítom a véleményt. Addig maximum 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Őszintén nagyon utálom.
Ha télen jó lesz javítom a véleményt. Addig maximum 2*

poczeandrea

2020. július 1.

A hatását szerettem. Az a bajom vele, hogy mivel lassan szívódik be, este használom, mert így ajánlják, viszont a párnám irdatlan foltos lesz tőle. Nemcsak ettől a c-vitamintól, de ettől különösen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

mlnda

2020. június 22.

Olyan 2 honapja hasznalom kb. Ez az elso C vitaminos kencem.
Az allaga kicsit habos-kremes, nem tudom jobban leirni, nagyon apro szemcses. A legfeltunobb hatasa nalam abban mutatkozik meg, hogy a pattanasok utani sebek hamarabb begyogyulnak vele. Az elso orakban mattit is egy kicsit, aztan ahogy telik az ido egyre zsirosabba valik tole az arcom. Mondjuk ez nem igazan latszik, inkabb csak erzem. A felvitele neha konnyu, neha nagyon maceras. :)) Ugy vettem eszre, hogy amikor hialuron kerul ala, akkor barmilyen kicsike mennyiseggel probalkozok, kukacosodik es a fele a tenyeremen vegzi osszecsomosodva. Ha viszont teljesen tiszta es szaraz arcra viszem fel, akkor nagyon szepen eldolgozhato pillanatok alatt. A jol bevalt modszerem az, hogy reggel langyos vizes arcmosas utan a mar szaraz arcomra 3 borsszemnyi pottyot teszek: egy potty a homlokon vekony csikka oszlatva, aztan a bal orcan a kovetkezo potty elcsikozva, aztan a jobb orcan az utolso potty elcsikozva. Mire a 3. csik felkerul, a homlokomon levo elso mar kellokeppen felmelegszik a bor hojere es szepen elkenheto kukacosodas nelkul. Ugyanebben a sorrendben kenegetem el a csikokat az arcomon. (Ha a hialuron utan van ido varni fel orat vagy tobbet, akkor ugyanigy eloszlathato gond nelkul.)
Ezzel https://kremmania.hu/kremek/dermacol-bb-magic-beauty-bb-krem-8v1 a BB kremmel kimondottan jol mukodik, ezt hasznalom mostansag, ha kimegyek a lakasbol. Ennel komolyabb fedesu dologgal nem is probaltam hasznalni, nem tudom mennyire lehet ra sminkelni.
A nagy negativum viszont, hogy annyi es olyan mitesszereim vannak tole, amilyenek azelott sose voltak! Ertem en, hogy oxidalodik a faggyu, de ez igy pofon a kakanak. Igy hiaba gyogyitja hamarabb a pattanasok maradvanyait, ha kozben gondoskodik az utanpotlasrol mitesszerek formajaban. Merthat ugyse birom ki, hogy ne nyomkodjam es kapargassam oket, ezzel uj pattanasokat okozva. :D
Arra jutottam, hogy ha ezt a tubust elhasznalom, akkor nem veszem ujra, keresek helyette valami mas antioxidanst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Olyan 2 honapja hasznalom kb. Ez az elso C vitaminos kencem.

barbonca

2020. június 21.

Jó-jó, tényleg csinál valamit a bőrömmel reggelre, de akármennyire lesuvickolom használat után a kezemet, reggelre undorítóan elszinezi, legutóbb már kesztyűvel kentem fel, különben reszelhetem le az elszineződött bőrt az ujjaimról. Picit csíp, szemcsés állagú. Nehéz megtalálni a köztes mennyiséget a nagyon kevés és a lefolyik az arcomról-sok között.
4* az ujjelszínezés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

4* az ujjelszínezés miatt.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.