The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A C-vitamin egy hatékony antioxidáns, melynek tiszta aszkorbinsav formája segít a bőröregedés visszaszorításában. Ez a szuszpenzió 30% tiszta aszkorbinsavat tartalmaz, vízmentes formulájának köszönhetően teljesen stabil marad.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2200 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után posta , foxpost megoldható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Az első C-vitaminos készítmény amit próbáltam. Elsőre nekem teljesen okés volt, szerettem, könnyen beszívódott, nem hagyott zsíros réteget (bár utána még folytatódott a rutinom), viszont nekem a G&G C-vitaminja jobban bejön a szinte víz állagával, ezért a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Tiriteri

2021. november 4.

Nagyon nehezen szívódik be, viszont nagyon szép lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Nagyon nehezen szívódik be, viszont nagyon szép lesz tőle az arcom.

Bakoca

2021. október 19.

A c-vitamint hasznos hatóanyagnak tartom. Viszont ez a szilikonos krém szinte használhatatlan. Azóta se jöttem rá, mire, mihez, milyen rutinban lehetne praktikus. TO többi termékével nem nagyon lehet rétegezni. Próbáltam reggelibe, estibe is beépíteni, de nem tudtam megszeretni. Nagyon kis mennyiséget tudtam csak felvinni kukacosodás nélkül és így is egész nap érezhető réteget hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

TVeda

2021. szeptember 9.

Az esti rutinomba építettem be, és nagyon megszerettem. Pihe-puha a bőröm utána és szépen mattít is. Az egyik legjobb C-vitamin, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

szikkin

2021. augusztus 5.

Sokat vártam tőle, sajnos nem vált be. Csípett önmagában és hidratálóba keverve is. Nem szívódott be, nyílván a szilikon miatt, egész nap csúszkált az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Gollum

2021. július 14.

Kétszer vettem meg ezt a terméket, másodszor azért, mert gyors, ütős C-vitamint akartam, bár emlékeztem rá, hogy nem szerettem. Zsíros bőröm van, több fajta C-vitamint használtam már el, de ez nagyon csíp. Érdekes, mivel egy száraz bőrtípussal rendelkező barátnőm első C-vitaminja volt és őt nem csípte. Én viszont csak akkor tudom elhasználni ha az NMF-el keverem. Akkor viszont jó, sőt a szilikon szépen el is fedi a pórusokat. Mivel azonban magában felkenve még órák múlva is csíp, illetve mert szeretek kísérletezni a C-vitaminokkal egyelőre nem fogom újra venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Rekanna1

2021. július 2.

Párszor használtam eddig reggelente, de nem jött be. Lehet, hogy jó a C vitamin a bőrnek, az nem is zavarna, hogy csíp, de az a szilikon, olyan, mintha faggyút kennék az arcomra. Nem szívja be, a sminket nem lehet rákenni, morzsolódik. Egyelőre ezért csak 2 csillag. Megpóbálom még este, de szerintem nem lesz a kedvencem.

Update:
A véleményem nem változott, este természetesen nem zavart az állaga, viszont sárga lett tőle a szép fehér ágyneműhuzat. Oké, a C vitmaminnak ez gondolom egy alap tulajdonsága, de erre felhívhatnák a figyelmet. fácit: sok hűhó semmiért...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

Update:

Gotiii

2021. május 11.

A reggeli rutinomban alkalmazom, nagyon jó kis krém, viszont nem nagyon tudok semmit főlé kenni, azonnal kukacosodik az arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Jikatumo

2021. május 11.

Sz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Sz

vassviktoria

2021. április 22.

Igazából nem tudom miért vettem meg, mert nem hallottam róla jókat, de gondoltam megnézem milyen egy krém állagú C vitamin. A reggeli rutinból át kellett pakolnom az estibe, mert lehetetlen a szilikonra rétegezni, nehezen szívja be még a hidratálót is utána. Semmivel nem merem kombinálni, max hialuronnal, mert lórugás a 30%. Sebes arcra semmiképp nem szabad kenni, mert nagyon csíp. C-Glow-ra visszatérek ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.