The Quint Essence

Ár:   6980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2016. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

Organiukus hajnövesztő szérum

Erősít, táplál, hatékonyan csökkenti a hajhullást és elősegíti a hajnövekedést.

A Green Essnce termékek organikus hajnövesztő formulája, elősegíti a dús hajtömeg kialakulását, segít megelőzni és kezelni a hajhullást, kopaszodást. Táplálja, erősíti a haj szerkezetét egyenesen a hajtövektől. Haja könnyebben regenerálódik, és sokkal gyorsabban növekszik. Használatával, haja ragyogó egészséges és egyre dúsabb lesz. Hatása tudományosan igazolt.

Martu0508

2019. szeptember 15.

Update 19.09.15: Elég régóta használom a termékcsaládot és a termékeket külön is, hogy végre önálló véleményt tudjak mondani róla. Önmagában hajformázásra számomra kiváló, ápolása elégségesnek mondható. Ez a legjobb különálló terméke a sampon-pakolás-szérum kombinációnak, viszont a másik verziója (a Maxx) hatásosabb volt számomra.

Update 18.05.24: Ma voltam fodrásznál, ès megdìcsèrte, hogy milyen szèp a hajam. A szèrum hamarosan elfogy, ez kb. kèt havi adag, elèg kiadòs. Biztos, hogy ùjrs veszem.

Ha nem a saját hajamon tapasztalom, akkor nem hiszem el, hogy ilyen lètezik. A sok jò vèlemèny alapján vettem meg a sampon-balzsam-szèrum csomagot. A szèrumot minden nap használom, hajat viszont csak egyszer mostam a termèkcsaláddal ès egy hèt után, a mai fèsülködèsnèl ès hajmosásnál az eddigiekhez kèpest a hajhullásom a töredèke, mint volt. Arròl nem is beszèlve hogy a hajam (az eddig seprű hajvègeim is) puha minden további kozmezikum használa nèlkül. Maga a szèrum nem zsìrosìtotta a fejbőrömet, ahogy nèzen sokáig elèg is lesz. Lehet, hogy drága, de eddig ùgy èrzem megèrte beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

kri64

2019. május 21.

Csomagban vettem a samponnal, mert olcsóbb volt és hajtott a kíváncsiság, de nem igazán látom értelmét. Mintha szárítana is. Néha fújkodok belőle a fejbőrömre, de nem akar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Betti74

2019. március 18.

Elkezdtem használni a green sampont és szérumot ,mivel hajfestés miatt töredezett, elégett és erősen hullot a hajam.Sok jót hallottam a ezekről a termékekről bár nem hiszek,nem hittem a csodaszerekben .De két hét eltelte után nem hittem a szememnek, a hajam élettel teli a sampont heti kétszer használtam a szérumot napi kétszer , háromszor.A hajam nem hogy el kezdet nőni de erősebb látványosan dúsabb lett.Tehát azóta is rendelem, és minden korosztálynak merem ajánlani.,még a tízéves kisfiam is használja és látványosan a vékony szállú haja dúsabb lett.Köszönöm hogy rátaláltam ezekre a termékekre, most a hajpakolását várom izgatottan hogy ki próbálhassam.Biztos abban sem fogok csalódni hisz a nevében is benne van csakis kizárólag természetes anyagokat tartalmaz , Mégegyszer köszönöm ,életemben először kellemesen csalódtam és köszönöm még a nagyon kedves segitséget felvilágosítást amit telefonon kaptam,egy cég aki nem arra megy minél drágább csomagot adjon el hanem megbeszélik mire is van szükség és probálnak az aktuális akciókból összeállitani egy csomagot .Nagyon hálás vagyok mert két fiam egyedül nevelem és mégis megtudom venni a siker számomra ,számunkra garantált ,azóta mást nem veszek ! 😊😊😊😊 remélem tudtam másoknak tanácsot adni!😊 Sziasztok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

evare

2018. december 25.

4 hónap használat utáni vélemény; a viszkető, korpás, szeborreás fejbőrre egy csodaszer!
Nem tudom gyorsabban nőtt-e a hajam, és a hajhullást se ez állította meg, de megszűnt a gyulladás, viszketés már néhány hét után.
Naponta 2x fújtam be a hajtövet és óvatosan bemasszíroztam a fejbőrbe.
Nincs zsíros hatása, nem kellet gyakrabban hajat mosni (hetente szoktam).
A sampont viszont egyenesen imádom - soha semmi bio-öko-natúr stb sampontól nem volt ilyen szép a hajam. Nem lapul le, nem csomósodik össze = főleg újravevős.
Az esszenciát legközelebb akkor használom ha előjön a gyulladás :)
Viszont a Családom túlvásárolt belőle a Születésnapomra, így van 2 eladó üveggel - és marad nekem is, ha legközelebb is kell a segítség :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

Naponta 2x fújtam be a hajtövet és óvatosan bemasszíroztam a fejbőrbe.
Nincs zsíros hatása, nem kellet gyakrabban hajat mosni (hetente szoktam).
Az esszenciát legközelebb akkor használom ha előjön a gyulladás :)

tilbog

2018. november 17.

Egy hónapja használom, nagy változást nem tapasztaltam. Az első héten fél cm-t nőtt a hajam, aztán valahogy lelassult. Egy hónap alatt 1 cm-t szokott nőni, most talán 1,3-at ha nőtt. Nem vagyok tőle elajulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Dhewilgirl

2018. november 6.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e. Az itt látott vélemények alapján párom és én is beruháztunk rá akciósan (samponnal volt összerakva annyi áron, mint amennyi csak a sampon lenne). Nekem hajhossz növelés lett volna a cél, párom kopaszodásra vette (mivel volt, akinek segített). Az égvilágon semmit nem csinált egyikünknek se... Együtt használjuk a samponnal, én kétnaponta mosok hajat és minden hajmosás után fújom a fejbőrömre, de semmivel nem nő gyorsabban, mintha nem használnám. Teljes pénzkidobás.
Amúgy annyira kíváncsi lennék, hogy a lentebbi kommentek tényleg valóságosak-e... 7-8 centi egy hónap alatt szerintem képtelenség. Három hónap alatt oké, az egy drága, jó minőségű hajvitaminnal is elérhető, akkor viszont elírás és borzasztóan félrevezető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

biczomeli

2018. október 9.

Az itt olvasott jó vélemények alapján megvásároltam,de sajnos az én hajamon az égvilágon semmit sem segített,ráadasul nem volt olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

Nicus

2018. június 6.

Update:2018.06.06
Imádom! Imádom! Imádom! Több mint 3 hónapja rendszeresen használom, igaz kiegészítettem még egy Dream hair samponnal és balzsammal. Az eredmény minden képzeletet felülmúló.*.*
Ha lehetne csatolnék ide képet is.
1 hónapja váll fölé érő rövid hajam lett, azóta- AZAZ 1 HÓNAP ALATT 7-8 CM-T NŐTT A HAJAM!😍😍😍 Rengetegen rácsodálkoznak, hogy milyen sokat nőtt már.
Szívből ajànlom ezeket a termékeket mindenkinek! Nem okoz majd csalódást, csak időt kell neki hagyni.
Pont ma fogom leadni a rendelést egy újabb adagra. 100szor újravevős💕👏

Ha lehetne 100 🌟-ot adnék:)
Alig két hete használom és a hajam máris nőtt kb. egy cm-t. Hihetetlen.
Sajnos itt-ott vannak már vannak őszhajszálaim azokat véltem felfedezni most, pedig az első használata előtt volt befestve az egész hajam. Lassan újra festenem kell.
Úgy vettem észre, hogy megis vastagodtak a hajszálaim. Sokkal jobb tartása van most a hajamnak, de azért egy fodrászra mindenképp szükség lesz, hogy kicsit ráncba szedje az összképet.
Egy valóságos csodaszer, rég volt ilyen szép a hajam és még messze nincs vége a kúrámnak:)
Mellé egyébként itteni vélemények hatására kezdtem használni a kallos banános hajpakolását, amivel remek csapatot alkot ez a hajápoló szérum.
A borsos árát maradéktalanul megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Update:2018.06.06
Ha lehetne csatolnék ide képet is.
Pont ma fogom leadni a rendelést egy újabb adagra. 100szor újravevős💕👏

Ha lehetne 100 🌟-ot adnék:)
Alig két hete használom és a hajam máris nőtt kb. egy cm-t. Hihetetlen.
A borsos árát maradéktalanul megéri!

annajeney

2018. január 18.

UPDATE: kb egy hónapja használom. Bár ez nincsen nagyon reklámozva vele kapcsolatban, mégis a száraz, töredezett hajvégeim eltűntek. Nem hittem, hogy erre egy kozmetikum képes lehet. Pedig nagyon csúnya volt tényleg... A hajszálaim pedig megvastagodtak úgy a duplájukra.

Nem hiába a sok pozitív értékelés, ez a termék tényleg jó! Ugyanakkor meg is kérik az árát. A hajnövesztős cuccoknak meg van az a tulajdonsága, hogy szárítanak, na ez a termékcsalád pont hogy nem. Picit gyakrabban kell mosnom így a hajam, de nem bánom, mert látom a pozitív változást a hajam állagán és hosszán. Rá van írva a szérumra, hogy 2-3 havi adag napi 2x fújás mellett. Ezt viszont cáfolnám. Sűrű a spray, ezért gyorsan is fogy. Ezért még az újravételt átgondolom egyszer. Mindenesetre maximálisan hozza, amit ígér és nagyon jó, hogy természetes összetevőket használnak. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!