The Saem

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. február 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Bőrragyogást fokozó gél-ampulla, mely C vitamin származékot és B3 vitamint tartalmaz.

Élénkítő hatású és fokozza a bőr feszességét.

Severina

2017. október 8.

Hááát nem is tudom...olyan semmilyen nekem. Ártani nem árt az biztos, de semmi változást nem vettem észre a bőrömön tőle. Kissé ragadós szérum, és elég nehezen tudom a kis pipettával is kipréselni az üvegcséből az anyagot. Nem venném újra, pedig nagy The Saem rajongó vagyok :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Sakura81

2016. március 22.

Ha egyszer az embert beszippantja a koreai láz... sosincs vége. A mizon night repair ampoule már kezdett kifogyni, kellett valami helyette és bár az jó volt, de nem kiemelkedő, kezdtem máshol kutakodni. A The Saem elég felkapott mostanában, bár nekem nem annyira szimpatikus a márka, nem tudom eldönteni, hogy csak nagyon jól néznek ki a termékeik, vagy tényleg olyan jók e. Kevés a neten a kritika, mert még relative újak, így nehéz róluk tájékozódni. Végül mégiscsak megvettem ezt a szérumot. Ez talán az egyetlen a sorozatból, amiben nincsen szilikon (azt hiszem a Q10-esben se volt...), viszont a niacinamide a negyedik helyen áll a listán a szokásos hozzávalók után.
Meglepetésemre gél állagú, bár ugyanúgy csöppenteni kell, mint általában az ampullákat. Kellemesen bizsergető, mikor felkenem. Ez talán a C vitamintól van, bár nem gondolom, hogy olyan őrült mennyiségben lenne benne, de én még nem használtam C-vitaminos szérumot, csak arckrémet, így nincs hasonlítási alapom. Azonban azt már pár nap használat után elmondhatom, hogy semmi irritációt nem okoz, se pattanást és kifejezetten szép, feszes, ragyogó lesz utána a bőröm. Van rá esély hogy hosszabb távon egész látványos eredményt hozzon. Ha ez megtörténik, updatelek. Addigis 4 csilivili.

Update: azóta alapdarab, nagyon szeretem, kétszer használom egy nap tonik és cosrx glactomyces után, a ragyogásfokozó hatása érezhető, a bőrömet kisimítja, egységesíti és szerintem a pattanásokat is visszaszorítja (bár nekem csak nagy ritkán van) nyilván nem olyan magas a c-vitamin tartalma mint más durvább szereknek, de nekem ez tökéletesen elég. Csak ajánlani tudom. Megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.