Thefaceshop

Ár:   $13   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. július 11.

Ár:   $13
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony irritációjú, enyhén savas pH-jú, gél típusú habzó arclemosó, allergénmentes illatanyaggal. Segít minimalizálni az irritációt, illetve elkerülni a tisztítás utáni bőrszárazságot. Parabéntől, ásványi olajtól, talkumtól, mesterséges színezéktől, phenoxyethanoltól, benzophenone-3-tól, állati eredetű összetevőktől mentes.

Bettiiyy

2019. július 31.

Kaptam egy mintát belőle, és bevallom egy napig keresgéltem a neten, hogy milyen mintát kaphattam, mert a neve ez volt, de az állaga, nem olyan volt, mint ami a leírásban szerepel.
Egy hidratálókrémre hasonlító kis tisztítót kaptam, fehéres színnel, jól habzik, kellemes, lágy, krémes állaga van. Szépen tisztít, nem hagy furcsa érzetet mosás után, könnyű lemosni.
Kellemes, visszafogott illata van, egyáltalán nem zavaró, de én nem szeretem a parfümös termékeket, mert pattanásra hajlamos a bőröm, és néha gondol egyet a pofim, és pár napra úgy dönt, ő most érzékeny lesz mindenre.
Mindenesetre nem ő az igazi, de egy kellemes lemosónak találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Mindenesetre nem ő az igazi, de egy kellemes lemosónak találtam.

Harcica

2019. május 20.

Esti bőrtisztításhoz használom, nem tesz csodákat, de a dolgát elvégzi. Kicsit talán túlárazott (eBay), de valószínű azért, mert nem nyomták tele mindennel. Ami a legjobban tetszett benne, hogy használat után nem hagy összehúzott bőr érzetet, mint a legtöbb arctisztító. Azért egy lapos krémezés kell utána a szárazabb bőrűeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Kremcica

2018. szeptember 20.

Kellemes, jól tisztító gél-hab. Picit csikorgósra tisztít és mintha szárítana is. Szerintem száraz bőrűek kerüljék, inkább kombinált-zsíros bőrre való. Illatosított, de nem túl erősen illatos (kihagyhatták volna) engem nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.