Thefaceshop

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebuska94, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a sima, gazdag textúrájú, mélytisztító olaj finoman eltávolítja a nehéz sminket a száraz bőrről. Rizskivonattal, rizskorpaolajjal és kukui mag olajjal készült, a bőrt gazdag nedvességgel és táplálékkal látja el.

elike

2019. január 14.

Nekem nagyon bejött ez a lemosó - tette a dolgát, szépen leszedett mindent, amit kellett. A szememet nem csípte, patit nem okozott. Habos lemosóval vagy micellás vízzel kiegészítve tökéletes a szerepében.
Fél évre volt elég az üveg úgy, hogy minden este használtam, ha volt rajtam smink, akkor két, ha nem volt, akkor egy pumpányit nyomtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

dizabella01

2019. január 8.

Jó lemosó, tényleg hatásos, de sajnos nem vagyok 100%-ban megelégedve vele, mivel a szempillaspirálomat nem szedi le teljesen, másnap reggel, amikor felkelek, látok feketeséget a szemem alatt. Viszont mindenképp megéri a pénzét, de én újra nem veszem, hiszem ott van a Kose Cosmeport, amit jobban szeretek és hatásosabb is.
Erős illata van, púderre emlékeztet.

Update:
Csípi a szemem ha több mit 1 percig rajta hagyom, ez a legnagyobb probléma ezzel a termékkel. Akinek érzékenyek a szemei, annak nem ajánlom.
A hatásával már jobban meg vagyok elégedve, leszed mindent elég jól, a vízálló smink esetén egy kicsit többet kell masszírozni, de leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Erős illata van, púderre emlékeztet.

Update:

bebuska94

2018. november 21.

Nekem is a Kosé olajos lemosója a number1. Attól függetlenül ez se rossz termék. Viszont az illata nekem a Denkmites kerámia tisztítómra emlékeztet..xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!