Thefaceshop

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebuska94, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a sima, gazdag textúrájú, mélytisztító olaj finoman eltávolítja a nehéz sminket a száraz bőrről. Rizskivonattal, rizskorpaolajjal és kukui mag olajjal készült, a bőrt gazdag nedvességgel és táplálékkal látja el.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tmika

2020. szeptember 11.

Mást használtam eddig (Tonymoly Wonder Apricot Seed Deep Cleansing Oil), gondoltam ezt is kipróbálom, mert egész jó az ára/híre. Először is ezt nem tudom vízzel lemosni, mint a másikat. Mivel mindenre, beleértve a szemsminkre is csak egyfajta lemosót akarok használni, olyan kellene, amitől nem homályos a látásom utána. Na ettől az, és még jóval a lemosás után is, és kicsit csípi is. Valószínű nem fogom tovább használni, nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

HRenata

2019. november 9.

A sminket jól oldja, nem nehéz lemosni utána, nem okozott eddig még pattanást, viszont az illata túl erős (vagy csak én szoktam hozzá nagyon az illatmentes termékekhez), ès csípi a szemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

elike

2019. január 14.

Nekem nagyon bejött ez a lemosó - tette a dolgát, szépen leszedett mindent, amit kellett. A szememet nem csípte, patit nem okozott. Habos lemosóval vagy micellás vízzel kiegészítve tökéletes a szerepében.
Fél évre volt elég az üveg úgy, hogy minden este használtam, ha volt rajtam smink, akkor két, ha nem volt, akkor egy pumpányit nyomtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

dizabella01

2019. január 8.

Jó lemosó, tényleg hatásos, de sajnos nem vagyok 100%-ban megelégedve vele, mivel a szempillaspirálomat nem szedi le teljesen, másnap reggel, amikor felkelek, látok feketeséget a szemem alatt. Viszont mindenképp megéri a pénzét, de én újra nem veszem, hiszem ott van a Kose Cosmeport, amit jobban szeretek és hatásosabb is.
Erős illata van, púderre emlékeztet.

Update:
Csípi a szemem ha több mit 1 percig rajta hagyom, ez a legnagyobb probléma ezzel a termékkel. Akinek érzékenyek a szemei, annak nem ajánlom.
A hatásával már jobban meg vagyok elégedve, leszed mindent elég jól, a vízálló smink esetén egy kicsit többet kell masszírozni, de leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Erős illata van, púderre emlékeztet.

Update:

bebuska94

2018. november 21.

Nekem is a Kosé olajos lemosója a number1. Attól függetlenül ez se rossz termék. Viszont az illata nekem a Denkmites kerámia tisztítómra emlékeztet..xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.