TIA'M

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $16
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

87% csiganyákot tartalmazó, erősen hidratáló esszencia azulénnel, amely egy bőrnyugtató hatású, irritációt enyhítő összetevő.

• Tonikként és esszenciaként tonik után is használható napi többször, igény szerint.
  • A bőrt nyugtatja és hidratálja, így ajánlott száraz és érzékeny bőrre is.

Ár: 2000 , Eladó: Masnilány
Állapot: képen látható mennyiség, márciusban bontott, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: csak személyes átvétel

Masnilány

2021. május 1.

Két hónapig próbálkoztam vele. Nekem valahogy nem. Se nem javított, se nem rontott a helyzeten. Olyan semmilyen. Persze akkora a kiszerelése, hogy örök élet+2 hónapig még elég. Feldobtam eladásra az enyém, mert látom másnak bejön. Vigye akinek kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Doryca007

2020. december 3.

Már pár hónapja használom, szeretem folkenni. Érdekes, feles állaga van, 3 lottyintest teszek fel cc. Nyugtatja a pattanásos bőrom, nem zavar, hogy ragad felkenes után, retegzos rutinban este használom. Szerintem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

samunagyemese

2020. november 22.

Imàdom. Nem merem megkockáztatani, hogy ne legyen itthon. Vagy fél évig is elég rendszeres használat mellett. 2-3 rétegben is felviszem olykor, főleg a hidegebb évszakban, nyáron pedig van hogy semmi mást nem használok, csak ezt és a fényvédőt. Nem problémás a bőröm, egyszerűen csak száraz és középkorú, fiatalabb nem leszek tőle, viszont jól érzem magam a bőrömben. Csak ajánlani tudom. Semmilyen negatív hatása nincsen. :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Ichigo94

2020. november 18.

Ez a legelső koreai termékem. Mérlegeltem e márka és a cosrx között. Összetevők alapján inkább ezt választottam. Az illata nagyon tetszik, az állaga is szuper könnyed, viszont brutálisan ragacsos és fényes lesz tőle a bőröm. Sminkelés előtt nagyon nem ajánlom. Autoimmun betegség miatt több pattanásom kijött, amiket folyamatosan nyomogattam. A nyomkodás után használtam hátha leviszi a pirosságot. Semmi változást nem tapasztaltam a nyugtató hatásából. Nagyon enyhén felgyorsítja a hegek eltűnését. Úgy érzem mind olajos, mind száraz bőrre iszonyat kevés a hidratáló hatása, pedig naponta 2x is használtam. Azt vettem észre, hogy minél gyakrabban használtam annál több nagy mitesszer jött ki rajtam, amit nem teljesen értek, hiszen nem sok embernél láttam, hogy mitesszereket okozott volna. Lehet, hogy különleges a bőröm, hogy nekem semmit se csinált a bőrömmel. Ha elfogy (napi 2x3 csepp elég belőle, így nem is fogy gyorsan, akinek bevált, annak szerintem nagyon jó kis termék) inkább más hatóanyaggal próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

mmoni1

2020. augusztus 20.

Az illatát szerettem, de felkenés után mindig kipirosodott az arcom pár percre. Aztán váltottam a cosrx csigás esszenciájára. Annál ilyet nem tapasztaltam, csak egységes bőrt! Maradok annál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2020. augusztus 8.

Jó nagy kiszerelés, elég jó áron vettem, sokáig elég lesz. Szereti a bőröm, hamar beszívja, nekem az illata is tetszik. A csigás termékeket különösen szeretem, széppé, selymessé teszik az arcom. Ebben nyugtató kamilla is van, biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Bernini

2020. július 22.

Egyik kedvenc koreai kencém. Hidratál, szeretem hogy sűrűbb állagú, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Franci08

2020. május 8.

Ismerősöm ajánlására vettem meg pattanásos,igencsak problémás bőrömre. Nagyon hamar láthatóan szebbé varázsolta a bőröm. Tapasztalatom szerint hatékony gyulladáscsökkentő, csökkenti a pattanások kialakulását, ill ha mégis kialakul hamar elmulasztja az esetleges gyulladást. Illata minimális, nem kellemetlen és nekem nem is hiányzik, hogy bármi extra illata legyen. Nagyon vékonyan szoktam felkenni, szerintem bőven elég. Kissé valóban ragacsos,de mivel nekem nagyon hamar beszívja a bőröm így nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

i.napcsi

2020. április 16.

Update: Szóval egy bajom van vele túl sok benne a glikol ebből a szempontból a COSRX jobb mert szimplább,viszont itt a gyulladáscsökkentők meg a hidratálok rádobnak egy lapáttal de bármikor újravenném jár neki tartósan is az 5 csillag!!
Szuper kis anyag,nem értem ki szerint illatos?van egy enyhe jellegtelen természetes illata ami teljesen oké nem is értem egyesek hogy gondolják hogy valami szagtalan amikor tele van természetes összetevőkkel.nagyon jól hidratál és a kamillának köszönhetően sokkal nyugtatóbb és pluszabb mint a COSRXé,mindenkinek ajánlom,egyébként aki nem szereti a sűrű eszenciákat az belekeverheti bármibe a krémjébe is,estére szerintem baromi jó krém alá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

_zsulu_

2020. március 5.

A mennyei Hada Labo hialuronos lotion pótlására vettem. Enyhén lilára színezett (miért?), sűrűbben folyós esszencia enyhén ánizsos illattal (ezt én sem csípem, de hamar elillan) nagyon jól hidratál, minimálisan ragad, de rétegzés után már nem. A férjem rögtön rácsapott, kenegeti ezerrel és szerinte segített a rozaceáján (ami nagy szó, mert korábban azt sem tudta mi az, most meg már látja a javulást :D). Szívesen használom, lehet,hogy a Hada labo mellett ez is állandó vendég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.