TIA'M

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

87% csiganyákot tartalmazó, erősen hidratáló esszencia azulénnel, amely egy bőrnyugtató hatású, irritációt enyhítő összetevő.

• Tonikként és esszenciaként tonik után is használható napi többször, igény szerint.
  • A bőrt nyugtatja és hidratálja, így ajánlott száraz és érzékeny bőrre is.

Bettiiyy

2019. szeptember 10.

A Cosrx csiganyála helyett kerestem valami újat kalandvágyból. Tetszettek az összetevői ennek, és csak jót hallottam róla, külön kiemelve milyen jó alternatíva a Cosrx csiganyálra.
Az illata nagyon visszafogott, de kellemes levendulás (?), de ahogy látom, nincs benne semmi ilyesmi. Tonikos folyékonyságú az esszencia, én az Isntree hialuronsavas tonikja után használom, kb. hasonló sűrűsége van mind a kettő terméknek. Nem kell belőle sok, három-négy csepp, és bőven elég mindenhova, úgyhogy sokáig elég lesz, hiszen hatalmas a tégely.
Szépen hidratálja a bőrt, nyugtat, és úgy vettem észre, mintha javítaná a bőrképet.Külön tetszik, hogy pikk-pakk beszívja a bőr, ami a reggeli készülődést nagyon megkönnyíti. (Esti rutinban ráérek.) Így az elején picit jobban tetszik, mint a Cosrx, bár annak is meg volt az előnye, mert szívesen kentem a testemen bárhol felületi sebekre.
Aki valami újat akar kipróbálni, vagy most ismerkedik a csiganyállal, annak bátran ajánlom, mert szép az összetevő lista, nem nyálkás (ha valakit zavarna az ilyesmi), és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

vulpemania

2019. július 23.

A hiányzó láncszem a rutinomból. Hihetetlen kis csoda ez a lötyi. Kombinált és pattanásokra hajlamos bőröm van, néhol száraz részekkel, és ha tonik után őt használom, mintha kivasalták volna az arcom, olyan szép tükörsima felülete lesz :) Szinte már várom, hogy felkenhessem, finom az illata, issza a bőröm és 3 lötyintés elég az egész arcomra bőven. Rengeteg van a flakonba, nagyon sokáig elég lesz. Maximálisan megéri az árát. Őszintén, ez az első csiganyálas termékem, amit próbáltam és kicsit féltem tőle, de minden várakozást felülmúlt. Nyugtatja a bőröm és a sminkem is sokkal szebb lesz tőle (mondjuk én alapból nem szeretem a matt végeredményt,mert öregít nagyon) üde arcbőr az amit tud adni, ezt kétség nélkül állítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

matekinga

2019. június 12.

Imádja a bőröm. Egyből nyugtat, a gyulladt pattanás sokkal rövidebb idő alatt eltűnik. Jól hidratál, ami nekem nagyon fontos a vízhiányos bőröm miatt. Hyaluronsavval használom. Biztosan nagyon sokáig elég lesz még!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

viragi

2019. május 29.

A cosrx csiganyálasából már több tégelyt "elfogyasztottam", a szép összetevői miatt gondoltam, hogy ezzel a géllel is teszek egy próbát. Egy problémám volt csak vele, a számomra erős illata (ami elsőre nekem nem is kamilla, hanem inkább egy levendulás testápoló gélemre hajazott erősen, de levendula nincs benne). Átlátszó, jól és gyorsan beszívódó géles folyadék, nem irrizál. Használtam tonikként és eszenciaként is tonik után, a tenyerembe öntve, jól felvihető az arcra. Igazából nem éreztem azt a wow hatást, ha kihagytam a rutinból, akkor sem tűnt fel. Hidratálni nem hidratál annyira mint az Isntree hialuronos tonikja (ami nekem önmagában selymesen sima, hidratált bőrt eredményez) és azt sem vettem észre, hogy a pattanásommal kezdett volna valami látványosat. Eddig kb a negyede fogyott el, de jelenleg úgy gondolom, hogy hiába nagyon jó az inci-je és az ár-érték aránya, nem fogom újravenni egyrészt az illata, másrészt, hogy nem éreztem, hogy jobb hatást értem volna el vele, ahhoz képest, mint amit eddig használtam. Ha esetleg teljesen elhasználva a 180 ml-t módosulna ez a véleményem, akkor update-elek, de most csak 4 csillagot tudok rá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Stanczi

2019. május 19.

Még csak pár napja használom, de már most állíthatom, hogy egy csodaszer. A frissen kinyomott pattit már első használat után lenyugtatta, csökkentette a pirosságot és a pukli is lejjebb ment. A hidratáló ereje valami zseniális, reggelente még használok egy könnyed kis szérumot az esszencia után, bár lehet el fogom hagyni olyan szinten puhává és hidratálttá teszi a bőröm. Zseniális cucc, nem ragad egyáltalán, kevés is (3-4 löttyintés) is elég az egész arc-nyakra, így jó sokáig elég lesz, nagy a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Lunalaluna

2019. május 17.

A Purito csigás szérumomat leváltottam miatta, de nem bántam meg. Mindkettő jól működött/működik nálam, csak valahogy ezt jobban be tudtam illeszteni a rutinomba, illetve a kamillát nagyon szeretem. Én nem érzem nyúlósnak, pedig jó magas a nyáktartalma. Ha előtte nem pakoltam magamra semmit, akkor gyorsabban, ha megelőzte már valami, akkor picit lassabban szívódik be. Olyan finom illata van, pedig nincs benne illatanyag, de engem nem a kamillára emlékeztet. Gondoltam beleteszem szórófejes flakonba, de felesleges, mert ahhoz túl konzisztens.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

dio14

2019. április 28.

Pár hete használom, a Cosrx helyett vettem. Az állaga nekem sokkal jobban bejön, könnyebb használni. Van egy enyhe talán kamilla illata, ami hamar elillan. Egyből nyugtat, és szép egységessé teszi a bőrt. Én 4 cseppet használok, az bőven elég az arcra, nyakra és meg a dekoltázsra is.
Nagyon jó kis termékekkel rukkolt elő a Tiam az utóbbi időben, a b5 tonerüket is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

dzsanki

2018. november 10.

Biztos, hogy újraveszem majd kb 3-4 hónap múlva, mire elfogy (3 hete használom). Simán kiváltható vele (sőt) akár a benton snail esszenciája, akár a cosrx kedvelt snail esszenciája, és még olcsóbb is sokkal (nem az ára, hanem mert ez 180 ml-es), incije szép. Nagyon kevés kell belőle, nyálkás, átlátszó folyadék, olyan kb, mint a klairs tonik. Én hámlasztó és tonik után használom, illata nincs, iszonyat jól terül az arcon, öröm használni, mert azonnal hidratál és nyugtat, többszöri rétegezésre is használható nyugodtan. A bőröm minden része imádja, az érzékeny és száraz éppúgy, mint a zsírosodásra hajlamos t-zónám. Aki szeret a rutinjában valamilyen csigás kencét használni, annak mindenképpen ajánlom, pláne, hogy a többi összetevő is mind a hidratálást és bőrnyugtatást segíti. Az azulene, a fermentált kivonatok, az allantoin, hialuronsav, betain, mind jótékony hatásúak külön-külön is, bármilyen bőrtípus, vagy bőrprobléma esetén. Nem lehet melléfogni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.