TIA'M

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 6390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: The Box and Beauty, 6390 Ft

87% csiganyákot tartalmazó, erősen hidratáló esszencia azulénnel, amely egy bőrnyugtató hatású, irritációt enyhítő összetevő.

• Tonikként és esszenciaként tonik után is használható napi többször, igény szerint.
  • A bőrt nyugtatja és hidratálja, így ajánlott száraz és érzékeny bőrre is.

Ár: 6390 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tothxheni

2023. október 23.

Nos, ha valami must have egy pirosodásra hajlamos érzékeny bőrűnek, akkor ez az. Nekem sokkal hatásosabb volt, mint a gg azelain széruma. Reggeli rutinban spf-fel, estiben napozás után, télen, ha kiszárított a hideg levegő, akármikor bármikor pillanatok alatt hidratál és nyugtat. Leginkább nyugtat. Pórusokat sem tömít és nagyon kellemes a használata. Rétegezhető. Most már 2 éve stabilan a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 23.

Kiwi77

2023. február 23.

Imádom, legszívesebben ebben fürödnék. :) Könnyű felvinni, gyorsan becuppantja a bőröm. Használat után nagyon puha, kellemes tapintású a bőröm. Reggel és este is használom, rendkívül jól hidratálja a száraz, vízhiányos bőröm. A rétegzést is kiválóan bírja. Évek óta használom arcra, nyakra és dekoltázsra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 23.

ficeglobog

2021. október 14.

Érzékeny a bőröm és száraz. Kipróbáltam, bár kicsit aggódva a ragacsosság miatt.
Tehát:
Mesés az állaga. Egy álom. Ahogy a felvitele is. Olyan könnyű. Szinte nincs is illata. Nekem pár perc várakozás után már nem is ragad. Simán tudok rá rétegezni. Sminkelni. Bármit. Igényli is a bőröm. Puhább hogy ezt használom. Mint írtam, érzékeny a bőröm. Ez segít a nap, szél, egyszóval az időjárás viszontagságainak kitett bőrömnek. Nem pirosodik ki, sokkal kevésbé száraz.
Reggel-este is használom. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

Tehát:
Reggel-este is használom. Újravevős

Eva123

2021. június 28.

Nekem tetszik, nyugtató hatása megvan. Azt hogy a pattanásokon segített volna, én nem tapasztaltam, viszont nagyon kellemes érzést ad, hidratál. Home officeban, amikor eszembejut napközben is csak úgy kenegetem vagy napozás után. Imádom a csigás dolgokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Ichigo94

2021. június 18.

Ez a legelső koreai termékem. Mérlegeltem e márka és a cosrx között. Összetevők alapján inkább ezt választottam. Az illata nagyon tetszik, az állaga is szuper könnyed, viszont brutálisan ragacsos és fényes lesz tőle a bőröm. Sminkelés előtt nagyon nem ajánlom. Autoimmun betegség miatt több pattanásom kijött, amiket folyamatosan nyomogattam. A nyomkodás után használtam hátha leviszi a pirosságot. Semmi változást nem tapasztaltam a nyugtató hatásából. Nagyon enyhén felgyorsítja a hegek eltűnését. Úgy érzem mind olajos, mind száraz bőrre iszonyat kevés a hidratáló hatása, pedig naponta 2x is használtam. Azt vettem észre, hogy minél gyakrabban használtam annál több nagy mitesszer jött ki rajtam, amit nem teljesen értek, hiszen nem sok embernél láttam, hogy mitesszereket okozott volna. Lehet, hogy különleges a bőröm, hogy nekem semmit se csinált a bőrömmel. Ha elfogy (napi 2x3 csepp elég belőle, így nem is fogy gyorsan, akinek bevált, annak szerintem nagyon jó kis termék) inkább más hatóanyaggal próbálkozom.

Update: Azóta rég elfogyott a termék. A hidratáló hatása kicsit hiányzik. Nekem nem különösebben nyugtatta a gyulladt pattanásokat, nem halványultak lassabban a hegek. Ami nagyon zavaró volt az az, hogy iszonyatosan ragad és az sok időbe telik, mire ez megszűnik. Ha más krémet raktam rá, akkor nagyon nehezen szívódott be bármilyen krémmel együtt. Sajnos a márkának egy terméke sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Masnilány

2021. május 1.

Két hónapig próbálkoztam vele. Nekem valahogy nem. Se nem javított, se nem rontott a helyzeten. Olyan semmilyen. Persze akkora a kiszerelése, hogy örök élet+2 hónapig még elég. Feldobtam eladásra az enyém, mert látom másnak bejön. Vigye akinek kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Doryca007

2020. december 3.

Már pár hónapja használom, szeretem folkenni. Érdekes, feles állaga van, 3 lottyintest teszek fel cc. Nyugtatja a pattanásos bőrom, nem zavar, hogy ragad felkenes után, retegzos rutinban este használom. Szerintem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

samunagyemese

2020. november 22.

Imàdom. Nem merem megkockáztatani, hogy ne legyen itthon. Vagy fél évig is elég rendszeres használat mellett. 2-3 rétegben is felviszem olykor, főleg a hidegebb évszakban, nyáron pedig van hogy semmi mást nem használok, csak ezt és a fényvédőt. Nem problémás a bőröm, egyszerűen csak száraz és középkorú, fiatalabb nem leszek tőle, viszont jól érzem magam a bőrömben. Csak ajánlani tudom. Semmilyen negatív hatása nincsen. :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 22.

mmoni1

2020. augusztus 20.

Az illatát szerettem, de felkenés után mindig kipirosodott az arcom pár percre. Aztán váltottam a cosrx csigás esszenciájára. Annál ilyet nem tapasztaltam, csak egységes bőrt! Maradok annál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2020. augusztus 8.

Jó nagy kiszerelés, elég jó áron vettem, sokáig elég lesz. Szereti a bőröm, hamar beszívja, nekem az illata is tetszik. A csigás termékeket különösen szeretem, széppé, selymessé teszik az arcom. Ebben nyugtató kamilla is van, biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.