TIA'M

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

87% csiganyákot tartalmazó, erősen hidratáló esszencia azulénnel, amely egy bőrnyugtató hatású, irritációt enyhítő összetevő.

• Tonikként és esszenciaként tonik után is használható napi többször, igény szerint.
  • A bőrt nyugtatja és hidratálja, így ajánlott száraz és érzékeny bőrre is.

Franci08

2020. május 8.

Ismerősöm ajánlására vettem meg pattanásos,igencsak problémás bőrömre. Nagyon hamar láthatóan szebbé varázsolta a bőröm. Tapasztalatom szerint hatékony gyulladáscsökkentő, csökkenti a pattanások kialakulását, ill ha mégis kialakul hamar elmulasztja az esetleges gyulladást. Illata minimális, nem kellemetlen és nekem nem is hiányzik, hogy bármi extra illata legyen. Nagyon vékonyan szoktam felkenni, szerintem bőven elég. Kissé valóban ragacsos,de mivel nekem nagyon hamar beszívja a bőröm így nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

i.napcsi

2020. április 16.

Update: Szóval egy bajom van vele túl sok benne a glikol ebből a szempontból a COSRX jobb mert szimplább,viszont itt a gyulladáscsökkentők meg a hidratálok rádobnak egy lapáttal de bármikor újravenném jár neki tartósan is az 5 csillag!!
Szuper kis anyag,nem értem ki szerint illatos?van egy enyhe jellegtelen természetes illata ami teljesen oké nem is értem egyesek hogy gondolják hogy valami szagtalan amikor tele van természetes összetevőkkel.nagyon jól hidratál és a kamillának köszönhetően sokkal nyugtatóbb és pluszabb mint a COSRXé,mindenkinek ajánlom,egyébként aki nem szereti a sűrű eszenciákat az belekeverheti bármibe a krémjébe is,estére szerintem baromi jó krém alá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

_zsulu_

2020. március 5.

A mennyei Hada Labo hialuronos lotion pótlására vettem. Enyhén lilára színezett (miért?), sűrűbben folyós esszencia enyhén ánizsos illattal (ezt én sem csípem, de hamar elillan) nagyon jól hidratál, minimálisan ragad, de rétegzés után már nem. A férjem rögtön rácsapott, kenegeti ezerrel és szerinte segített a rozaceáján (ami nagy szó, mert korábban azt sem tudta mi az, most meg már látja a javulást :D). Szívesen használom, lehet,hogy a Hada labo mellett ez is állandó vendég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

pniki93

2020. február 7.

COSRX-hez tudom hasonlítani. Állagra teljesen jó, rétegzős rutinomba nagyon szépen illeszkedett, hamar beszívódott a nedves bőrömbe. Sokszor sebes az arcom az elkapart pattanásaim miatt. Nem irritálta, viszont sebgyógyító hatása nálam messze alulmaradt a COSRX-hez képest. De egy plusz hidratálórétegnek nagyon jó volt. Ha valahára végre eltűnnek vagy legalább nem piszkálom a pattanásaimat, biztos vissza fogok hozzá térni, mert árban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Illa

2020. január 4.

Ezt a terméket a hidratáló hatás miatt vettem meg, és ezirányú reményeimet 100%-ban beváltotta. Kicsit valóban ragacsos (ami nálam nem gond) , én az illatára nem figyeltem fel, szóval azt sem tudom a szemére vetni. Jó használni, szereti bőröm, biztosan újravásárolom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

sziluetta

2019. december 20.

Még barátkozunk, nagyon lelkesen rendeltem meg, az azulén miatt, vadászom az azulénes termékeket a pattanásos bőrömre. Most tartok kb a felénél, és még nagyon a kísérletező fázist nyomom. Még nem használtam esszenciát, ez az első (igazából a cosrx hasonlóját néztem ki de tök sok helyen olvastam hogy ez sokkal jobb, meg hát az azulén), reggel és este is használom, a sok cucc között az esszencia lépésnél (bár most össze-vissza cserélgetem a szérumaimmal, mert szerintem azok folyósabbak), és várom a csodát igazából vagy legalábbis valamit, ami után azt gondolom, hogy ohh ez az, kellett ez a lépés a rutinomba.
Van néhány megoldatlan problémám vele, ezért most kavarom a lépéseket, hátha használ. Először is olyan mintha a bőrömön ülne (és konkrétan ezt mosnám le a következő lemosásnál), eddig kétszer éreztem úgy hogy beszívódott, amikor csöpögtettem bele 2 csepp arcolajat, illetve amikor rádobtam egy fátyolmaszkot.Aztán, már az arckrémem se tudom elkenni normálisan utána, nem hogy egy fényvédőt és egy bb-t még a végére reggelente, volt hogy egyből utána kentem, volt hogy vártam, de ugyanúgy ledob magáról mindent. És illatos, nagyon kellemes illatú egyébként, de félek hogy irritálni fogja egy idő után a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

ágica

2019. december 6.

Kicsit ünneprontó leszek, de nekem abszolút közepes termék a koreai esszenciák között. Hidratáló hatása jó, de nem kiemelkedő, azon kívül pedig más hatást nem figyeltem meg. Az állaga kicsit ragacsos, de nem vészes tulajdonképpen. Az illatát nagyon nem szeretem, ezért nem is használom szívesen, de irritációt nem okozott sose. Nem fogom újravenni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

ursuska

2019. november 29.

Szuper tonik/esszencia, vízhiányos bőrömet jól nyugtatja és hidratálja, reggel-este használom, ha kell akár több rétegben is. Nagyon szimpatikusak a Tia'm tonikok, most kipróbálok egy másikat, de ezt is bármikor újravenném! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

mmoni1

2019. november 18.

Ez mindent visz! Lehúzza a gyulladást, a száraz részeket hidratálja, egységesít. Mi kell még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

pankafru

2019. november 17.

Ha egyetlen koreai terméket kéne ajánlanom, ez lenne az. A pici piros pattanásokat egy nap alatt eltűntetni. A vízhiányos és száraz területeket nagyon jól hidratálja. A rutinomban, mindig szérum követi, aminek a felszívodását és így a hatását fokozza. Nekem az illata nem tolakodó és erős, enyhe kamillás. Reggel és este is használom. Én is a Cosrx csigyanyálas esszenciáját váltottam le ezzel. Utóbbihoz képest folyékonyabb, nem annyira nyúlós és hamar beszívódik. Amikor nagyon húzodik az arcom, a TIA'M esszencia után házi pakolást teszek fel a megmaradt Cosrx csiganyálból, így nem fog az sem rám romlani.
Annyira megtetszett ez az esszencia, hogy az éjszakai pakolását is megrendeltem, amiben szintén nem csalódtam.
Alkoholt, parfümöt és illóolajokat sem tolerálja a bőröm, de ennél a terméknél nem éreztem, hogy csíp, így az érzékeny bőrüeknek is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.