TIA'M

Ár:   $18.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. július 4.

Ár:   $18.20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• 10% Niacinamide és 2% Arbutin tartalmú szérum
  • Egyeségessé teszi a bőrképet és halványítja a pigmentfoltokat
  • Csökkenti a faggyú termelődést és az apró ráncokat

Ár: 5200 , Eladó: netcicus01
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Ancsa6

2020. augusztus 8.

A sok jó vélemény miatt rendeltem meg, de nekem nem sikerült.megkedvelnem. Először kipattogtam tőle, aztán csak ritkán használtam, így lassan elfogyott, ekkor már nem bántotta a bőröm. A TO niacinamidnál maradok, azt szupernek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

melanie500

2020. július 11.

Tok ciki, hogy nem tudom igazan jol megfogalmazni miben rejlik a csodaja... Felvaltva hasznalom c-vitaminos szerummal a reggeli rutinomban. A G&G b-bomjatol csunyan pattanasos es foltos lettem. Viszont ezt a cuccot nagyon-nagyon szereti a borom. Nem irrital, nem csip, nem eget, nem okoz pattanast. Fel pipettanyi megy arcra tonik utan, varok 10 percet es utana jon a hidratalo, fenyvedo. Visszafogja a mitesszer kepzodest es a faggyutermelodest, hidratal, az arbutin miatt gyorsabban halvanyodnak a foltok es egysegesebb a borkepem. 1 uvegcske minden masnapi hasznalattal 4-5 honapig eleg. Mar most nyuszitek, hogy a kovetkezo uveget hogyan fogom beszerezni a pandemia maitt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

MartiWindisch

2020. július 7.

Sajnos nekem ez nem lett szerelem. Nagyon akartam szeretni, mivel a Tiam termékek a szívem csücskei, sokmindent próbáltam már és kevés kivétellel mind fantasztikus. De nem lettünk elválaszthatatlanok, igazából alig várom, hogy elfogyjon. Semmi de semmi hatását nem tapasztaltam, cserébe viszont az állaga nekem elviselhetetlen.
Nem pontozom le, mert nem bántott, nem okozott semmi kárt, de nem is pontozom fel, mert nálam semmi hatást nem mutatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

Dorathea

2020. június 22.

Teljes odáig vagyok érte. Korábban a TO szérumát próbáltam, de annak a formuláját nagyon nem szerettem. Mikor olvastam erről OMB Vikinél kb. egyből megrendeltem. A hatásosságával akkor szembesültem igazán mikor nem sikerült időben megrendelnem a következő üveggel: kordában tartja a bőrömet, kevesebb pattanásom jön ki mikor használom, gyorsabban lemegy a dudor és a pirosság is hamarabb elmúlik. A régi foltjaimmal szerintem nem csinál semmit, de már az is aranyat ér, hogy az 1-2 újonnan előjövő pattanásból nem lesznek plusz foltok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

zsu413

2020. június 18.

Nagyon szeretem nekem is eddig a legjobb szérumom. Most rendelem a 2.üveggel. OMB Viki oldalán olvastam róla. Tényleg szépen halványítja a pattanás utáni foltokat, és szépen "kordában tartja" a bőrömet. Örülök hogy rátaláltam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Penge

2020. május 13.

Bocsi hogy belerondítok, de ez nekem nem jött be. Akár mennyire picit kenek az arcomra, ragad 1 órán át az arcom, mindha mézes-vízzel kentem volna be. Nem ivódik be és erre kenni a többi réteget , hááát, nem kellemes. Egyszerűen nem szerti a bőröm és nem is veszek észre semmi jó hatást ha használom is. Most dekoltázsra kenegetem el ,kísérlet gyanánt, mert ott kissé erősebb a bőrpigmentáció, de ott sem világosít, minden maradt a régiben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

tara95

2020. április 23.

Sajnos nekem se a g&g nia, se a TO nem működött korábban. Ennek ellenére nem adom fel, keresgélek mert a bőrömnek nagy szüksége lenne rá.
Ez az első szérum, ahol reggelre nem fogadott bőr alatti gyulladás, viszont a pirosság rengeteget halványodott már 1 éjszaka alatt is. Reménykedem, hogy ez végre működni fog.
Juhú, hosszú távon nagyon bejött! Kisimít, hidratál, lehúzza pirosságot, mióta a mandulasavval kombinálva használom, jóval kevesebb és kisebb mitesszerem van, a pórusaim is kevésbé tágak. Nagyon örülök neki, viszont le kell vonnom pár csillagot, az üveg vége felé mintha elfújták volna a hatását, pedig normálisan tároltam. Emiatt és a nehéz beszerezhetőségének köszönhetően nem fogom újravenni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

_zsulu_

2020. március 5.

Amikor elkezdtem használni tényleg csodaszép volt a bőröm, folthalványításban és összképileg is nagyon sokat segített! Vettem egyet egy kedves kolléganőmnek akinek több nagy pigmentfoltja van, ő is folyamatosan ódákat zeng róla :) Viszont azt vettem észre,hogy már incs meg ez a csoda hatás folyamatos használatnál (kb. a 2/3-ánál járok, nem használom minden nap, mert több szérumot pörgetek). Ettől függetlenül eddig ez a legjobb niacinamidos szérumom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

sziluetta

2020. január 27.

Megelőlegzek neki 5 csillagot, ha változik valami, akkor update-elek. Nem használtam TO-s niát, én a G&G b-bomb-bal keztem az ismerkedést a hatóanyaggal, és a 3. üveggel használom el épp belőle, és látszik a hatása, ami mégis ehhez a termékhez hajtott, az az, hogy a b-bomb egy idő után beopálosodik és fura lábszagú lesz (szerintem). Ezért döntöttem úgy, hogy megrendelem a t'aim termékét és eddig tetszik amit látok.
Sokkal gyorsabban tünteti el a pattanások utáni foltokat, mint a b-bomb, illetve állagát tekintve könnyed, szinte vízszerű, szépen terül és könnyebben lehet rá rétegezni. Illata, szaga egyáltalán nincs. Ha napi használat mellett nem romlik rám, akkor ő lesz a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Lolychan

2019. december 29.

Én a hátamra használom. Elég jól halványítja a foltokat és csökkenti a gyulladást. Igaz nem olyan jó, mint a rózsaolajam, de helyettesítőnek megfelel (mivel a másikat elég nehéz beszerezni). Arcra még nem próbáltam, de idővel arra is sor kerül. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.