TIA'M

Ár:   $18.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. július 4.

Ár:   $18.20
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: The Box and Beauty, 5290 Ft

• 10% Niacinamide és 2% Arbutin tartalmú szérum
  • Egyeségessé teszi a bőrképet és halványítja a pigmentfoltokat
  • Csökkenti a faggyú termelődést és az apró ráncokat

Ár: 5290 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

cicafun

2021. november 24.

Nem tudom, hogy sikerült ezt a szérumot megalkotniuk, de ez valami tökéletes. A bőröm imádja rövid időn belül csodákat művelt a bőrömmel. Elég sok szérumhoz volt már szerencsém, de ehhez foghatóhoz még nem. A bőrképem letisztult, egységes lett, kevesebb pattanás jön ki, felgyorsítja a pattanás utáni piros foltok eltüntetését. Mindennapi reggeli rutinom része, 3-4 csepp elegendő belőle. A niacinamid annyira jó összetevő, hogy minden bőrtipus imádni fogja.Nálam ezt hívják csodakencének!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Eva123

2021. június 28.

Egyik kedvenc kencém. Csakis 5 csillag +. A foltokat valóban halványítja, segít a pattanások után maradt piros foltokon, ha éppen új pati jön elő, akkor érdemes nyomogatas helyet c vitaminnal együtt kenve használni, úgy biztosan 1-2 napon belül eltűnik és így az újak már nem hagynak hátra maradványt sem arcon sem máshol a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

ficeglobog

2021. június 25.

Az a helyzet, hogy ahogy elkezdtem használni, kb 1 héten belül kijött egy pattanás a homlokomon. (Megjegyzem nem szokott) Másnapra több pici dudorom lett. Nem pattanások, csak olyan fura ragyák. (Azt gondolom első alkalommal nem 10%-os B3 vitaminnal kellett volna kezdenem, de már nem bánom) Bevallom megijedtem. Abba akartam hagyni a használatát, de valahogy mégis arra jutottam, hogy várok. Ha rosszabb lesz a helyzet elhagyom. Azonban elkezdett javulni. Magam is meglepődtem, de sokkal egyenletesebb, szebb lett a bőrképem. A foltjaim pillanatok alatt elmúlnak. Csak ámulok. Enyhe rozacea kezdett kialakulni az arcomon. Úgy érzem nem csak hogy kordában tartja, de kezdi visszaszorítani.Koromból adódóan jócskán vannak ráncaim. Ezeket már semmi nem fogja eltüntetni. Azt nem írhatom biztosan, hogy a niacinamid miatt csökkentek, de az érzésem mégis az, mintha kissé kisimultak volna.
Nagyon kényelmes használni a pipettával. Nem túl sűrű,de nem is folyik le a bőrömön amikor rácseppentek. 3-4 csepp bőven elegendő az arcomra, amit közvetlenül a pipettából viszek fel. Azonnal kicsit ragacsos, de pár perc elteltével ez megszűnik. Jöhet rá hűvösebb időben a hidratáló, ilyenkor nyáron azonban elég a fényvédő.
Se parfüm, se illóolaj nincs benne, ez külön öröm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Se parfüm, se illóolaj nincs benne, ez külön öröm számomra.

Ichigo94

2021. június 18.

Pont a nia-t ajánlják az én bőrtípusomhoz, ezzel ellentétben semmi változást nem vettem észre. Szerintem kicsit borsos az ára, mert iszonyat gyorsan fogy, 3-4 cseppet használtam belőle naponta. Puha lett tőle a bőröm, de nem lett sokkal hidratáltabb, ugyanúgy jöttek tovább a bőr alatti pattanások. Egészségügyi problémák kezelve vannak, így nem ettől lettek a mitesszerek, pattanások. A márkától sajnos semmi nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Vilomini

2021. február 18.

Fél évig használtam és végig morogtam, hogy fogyjon már el mert nem csinál semmit...Aztán visszanéztem a bőrömről készített fotókat, és rájöttem, hogy mennyit javított a pattanások utáni pigmentfoltjaimon. Szóval nekem működik, csak türelem kell hozzá, nem olyan gyors a hatása mint a c vitaminos szérumnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

samunagyemese

2020. november 22.

Nekem ez a cucc semmilyen hatással nem bír. Lehet hogy azért, mert nincsen rá szükségem.
Nyögvenyelősen elhasználom, de alig várom, hogy eltűnjőn a polcról és a rutinomból, és helyette valami újat kipróbálhassak.
Mivel nem is árt, ezert rossznak se mondhatom, harom csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Mivel nem is árt, ezert rossznak se mondhatom, harom csillag.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2020. augusztus 8.

A sok jó vélemény miatt rendeltem meg, de nekem nem sikerült.megkedvelnem. Először kipattogtam tőle, aztán csak ritkán használtam, így lassan elfogyott, ekkor már nem bántotta a bőröm. A TO niacinamidnál maradok, azt szupernek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

melanie500

2020. július 11.

Tok ciki, hogy nem tudom igazan jol megfogalmazni miben rejlik a csodaja... Felvaltva hasznalom c-vitaminos szerummal a reggeli rutinomban. A G&G b-bomjatol csunyan pattanasos es foltos lettem. Viszont ezt a cuccot nagyon-nagyon szereti a borom. Nem irrital, nem csip, nem eget, nem okoz pattanast. Fel pipettanyi megy arcra tonik utan, varok 10 percet es utana jon a hidratalo, fenyvedo. Visszafogja a mitesszer kepzodest es a faggyutermelodest, hidratal, az arbutin miatt gyorsabban halvanyodnak a foltok es egysegesebb a borkepem. 1 uvegcske minden masnapi hasznalattal 4-5 honapig eleg. Mar most nyuszitek, hogy a kovetkezo uveget hogyan fogom beszerezni a pandemia maitt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

MartiWindisch

2020. július 7.

Sajnos nekem ez nem lett szerelem. Nagyon akartam szeretni, mivel a Tiam termékek a szívem csücskei, sokmindent próbáltam már és kevés kivétellel mind fantasztikus. De nem lettünk elválaszthatatlanok, igazából alig várom, hogy elfogyjon. Semmi de semmi hatását nem tapasztaltam, cserébe viszont az állaga nekem elviselhetetlen.
Nem pontozom le, mert nem bántott, nem okozott semmi kárt, de nem is pontozom fel, mert nálam semmi hatást nem mutatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

Dorathea

2020. június 22.

Teljes odáig vagyok érte. Korábban a TO szérumát próbáltam, de annak a formuláját nagyon nem szerettem. Mikor olvastam erről OMB Vikinél kb. egyből megrendeltem. A hatásosságával akkor szembesültem igazán mikor nem sikerült időben megrendelnem a következő üveggel: kordában tartja a bőrömet, kevesebb pattanásom jön ki mikor használom, gyorsabban lemegy a dudor és a pirosság is hamarabb elmúlik. A régi foltjaimmal szerintem nem csinál semmit, de már az is aranyat ér, hogy az 1-2 újonnan előjövő pattanásból nem lesznek plusz foltok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.