TIA'M

Ár:   $18.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. július 4.

Ár:   $18.20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• 10% Niacinamide és 2% Arbutin tartalmú szérum
  • Egyeségessé teszi a bőrképet és halványítja a pigmentfoltokat
  • Csökkenti a faggyú termelődést és az apró ráncokat

Ár: 3200 , Eladó: netcicus01
Állapot: Kb 85%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Martus123

2019. november 11.

Én is megrendeltem ezt a sokat dicsért szérumot, kb egy hónapja használom napi rendszerességgel. Lehet, túl nagyok voltak az elvárásaim, de én eddig semmit nem látok, pláne nincs wow hatás. A pigmentfoltok halványítása lenne a cél, eddig ebben nem jeleskedett, de még türelmes vagyok. Ami eddig biztos: nem irritál, nem csíp, kicsit mintha hidratálna, de kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

dio14

2019. november 9.

Nekem is eddig ez a legjobb szérumom, kb. egy hét használat után mar rendeltem is meg a következőt, annyira tetszett a hatása. Nagyon szépen egységesít, a miteszereket is kordában tartja( el sajnos ez sem tünteti), és még hidratál is. Miután felteszem szinte ragyog a bőröm, nem győzöm csodálni:) Végigpróbáltam néhány c-vitaminos szérumot, de még csak hasonló hatást se tudtak, viszont irritálták rendesen a bőröm, meg állandóan büdös volt az arcom. Ezért én el is engedtem az aszkorbinsavas termékeket, max a származékaval szoktam kísérletezni.
Ezt viszont addig fogom újravenni, míg gyártják, remélem az örökké lesz:)
Ajánlom mindenkinek kipróbálni, ár érték arányban is nagyon jó, sokáig elég egy üveg még napi használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Ezt viszont addig fogom újravenni, míg gyártják, remélem az örökké lesz:)

Allics27

2019. november 6.

Ez az eddigi legjobb szérumom, pedig jó pár koreai terméket használok és használtam már. Pattanás utáni foltokra, egyenletlenségekre nagyon hasznos, sokkal egységesebb a bőröm miután felkenem, de azt egyelőre nem tudom megmondani, hogy instant vagy tartós-e hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

DuendePadme

2019. október 30.

Korábban a TO niacinamide+zink cseppjeit használtam, azonban apró fekete miteszereket okozott, így nagyon megörültem ennek a terméknek. Mindjárt elhasználom az 1. üveggel, és imádom. Minden este használom, csodát tesz a kombinált, pattanásra hajlamos bőrömmel. Must have darab, biztos újraveszem.
Állaga: felkenés után kicsit ragacsos, de a hatása miatt megbocsájtom neki.

Jöttem update-elni: a véleményem változatlan már így a 2. üveg után, csodaszer, isteni termék a visszamaradt foltok halványítására (AHA mellett, de persze más napokon)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Állaga: felkenés után kicsit ragacsos, de a hatása miatt megbocsájtom neki.

selmeczireka

2019. szeptember 9.

Csodás termék, igazán hatásos folthalványító. Állaga remek, retinollal is jó barátok, én egymás után kenem őket az esti rutinomban, Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

mrsgrob

2019. augusztus 12.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot, minden este használom. Meglehetősen hosszú a pipettája szóval szép adagot ad egyszerre. Illata nincs. A The Ordinary Niacinamide szérumot használtam úgy két évig, azt váltottam le erre és jól tettem, jobban szeretem. Ennek sokkal jobban tetszik az állaga: dúsabb, táplálóbb de még könnyű és gyorsan felszívódó. Már pár használat után egyértelműen egységesebb, szebb lett a bőröm (igaz nem ez volt az egyetlen amit változtattam). Újravettem, második üveggel használom minden nap és marad a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Szabincsepp

2019. július 29.

Imádom! A rutinom szerves része lett, nem csak folthalványításban jeleskedik, de a pattik és azok emlékei is gyorsabban múlnak. Gyorsan beszívódik, ha kicsit többet kenek fel, akkor ragacsos érzetet hagy maga után, de ki kell tapasztalni, hogy mennyi elég az arcunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

matekinga

2019. július 18.

Nos, nálam most épp toplistás. Leváltotta az eddigi kedvenc C vitaminom. :) Nagyon jól halványítja a hegeket, harcol a mitesszerek ellen, újabb pattanás sem alakult ki amióta használom. Nagyon könnyű, kicsit vizes-ragacsos állagú szérumról van szó, egyből beszívja a bőröm. A gyulladásokat viszonylag hamar leviszi, viszont smink alá annyira nem jó, mert kukacosodik, ha túl sokat locsolunk magunkra. No.1 termék és nagyon baráti az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Bettiiyy

2019. július 9.

Tegnap érkezett meg, és bármennyire is próbáltam magam visszafogni, hogy majd hosszútávú használat után írok, muszáj leírnom, mit művelt első használat után.
Múlt héten értünk vissza a nyaralásból, rettenet csúnya, pattanásos, gyulladt volt a bőröm. Szerintem tini koromban néztem ki így utoljára. Nagyjából helyre raktam egy fél hét alatt az arcomat, már vállalható is volt, azonban maradt négy-öt pattanás, és a régieknek a helyei.
Annyira, de annyira szépen dolgozott egy éjszaka alatt ez a szérum, hogy hihetetlen! (Pedig direkt kivettem az aduászt; a centellás szérumomat és a centellás krémemet éjszaka a rutinomból, hogy tényleg lássam, egyedül mit tud.) Még mindig vannak pattanásaim, de már jelentősen kisebbek, nagyon szép, üde bőrképet varázsolt. Nyilván a folthalványító tulajdonságairól nem tudok még egy nap után ódákat zengeni, de annyira szép bőrképet csinált, és annyit javított a bőröm állapotán egy éjszaka alatt, hogy muszáj tátanom a szám. Tényleg egy csodaszer!
Kíváncsi vagyok, mit tud hosszútávon, ezért még mindenképpen írok róla, de nagyon úgy tűnik, hogy szorítok helyet neki a rutinomban. (Sőt, ha ilyen szépen teljesít, lehet a fent említett két kedvencemtől >>centellás szérum és krém<< meg fogok szabadulni, vagy minimálisra csökkentem a használatukat S.O.S. helyzetekre, mert lehet, ki tudom őket váltani ezzel a termékkel. Árban sokat spórolnék.)
Amit még megemlítenék az az, hogy egyáltalán nem drága. Én többször is láttam bizonyos weboldalakon leértékelve 10 dollárért, vagy annál is kevesebbért. Viszonylag nagy adagot kapunk, és nem kell belőle sokat használni.
Első használatnál a pipettával érdemes vigyázni, ugyanis gyorsan csöpög ki belőle a szérum.

Frissítés: Az bőröm állapota rohamosan javul. Tegnap kipróbáltam BHA-zás után, de ugyanolyan jól tolerálta az erős összetevőket a bőröm - azért csak 10% Niaról van szó, ami amúgy sem kezdőknek ajánlott, bár én előtte nem használtam külön B3-at, csak ami benne volt a többi kencémben-, mintha csak krémeztem volna. Nem irritálta, semmi. Mondjuk hagytam bőven időt a szérum és a hámlasztás között, nehogy valami baj történjen, de ennek elenyésző az esélye, hogy reakcióba lépjenek egymással.
A pipetta viszont ugyanúgy ontja magából a szérumot. Nincs idő felemelni az arcig. Akit nem zavar, szerintem érdemesebb az tenyérbe cseppenteni, és úgy bekenni vele az arcot. Én cseppenteni szeretek egy-egy területre az arcomon, de út közben 1-2 cseppet mindig elhagyok, annyira gyorsan jön ki belőle a folyadék.
Nagyon könnyed, nem egy testes folyadék. Könnyen oszlatható a bőrön, és hamar felszívódik.
Ahogy észrevettem, nagyon látványosan összehúzza a pórusokat.

Frissítés 2: Egyik laktózos fagyizásunk után, annyira rosszul reagáltam a tejfehérjére, hogy hatalmasra puffadt a hasam,és szétrepedt rajta a bőr, de olyan szinten, mintha már szültem volna egy gyereket. Vagy nyolcat.
Nagyon csúnya lila, vöröses csíkokkal lett tele a pocim, és hónapok óta nem tűnik el, pedig a csiganyál picit halványított rajta.
Öt napja kezdtem el a hasamra is kenni, lesz, ami lesz. Hát lett. Sokkal halványabbak és keskenyebbek a csíkok. Szerintem augusztusra minimálisra fogja csökkenteni a láthatóságát. Igazából el sem hiszem, hogy egy ilyen ampulla erre képes. Tényleg nem tudom elhinni, hogy ennyire látványosan és gyorsan hat a striákra. Azt gondoltam évek telnek el, mire elhalványulnak. Úgy tűnik, mégsem. Hihetetlen, milyen hatásos. Ha nem velem történne, el sem hinném. Úgyhogy nem csodálkozom, ha nem hiszitek el.
A pórusaim, a mitesszereim és a pattanásaim teljesen eltűntek, pedig most épp még nagylány is vagyok, és nekem nagyon durván hajlamom van rá. Soha nem volt ilyen üde, friss és tiszta a bőröm, még akkor sem, mikor megszülettem. A homlokomon van egy ráncocska és a szempillám alatt is, de azokat is szépen feltöltötte. És már mások is megjegyezték, hogy sokkal szebb a bőrképem, pedig az arcápolási rutinomnak hála, amúgy is sokat javult a bőröm állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Ahogy észrevettem, nagyon látványosan összehúzza a pórusokat.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.