tianDe

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2013. szeptember 27.

Kategória:   Samponok

Ezt a sampont kifejezetten a nagyvárosokban élők számára fejlesztették ki, akiknek a haja folyamatosan ki van téve a stressznek és szennyeződéseknek, ezért nagyobb figyelmet kell fordítaniuk hajuk táplálására és védelmére. A ginseng - a legerősebb adaptogén (normalizáló, kiegyensúlyozó) hatékonyan növeli a haj ellenállását a káros környezeti hatásokkal szemben, erősíti, helyreállítja elveszített erejét. A samponban megtalálható rendkívül magas arányú ginseng kivonat táplálja a hajat, serkenti a fejbőr immunrendszerét, a szőrüszők ellenálló képességét, helyreállítja a haj szerkezetét, javítja a növekedését, növeli az életciklusát. Ez a habkönnyű sampon kiválóan tisztítja a hajat, puhává és kezelhetővé varázsolja azt.

Minden hajtípusra, s a legyengült haj megerősítésére ajánlott.

Maknae

2019. május 1.

Ősszel nagyon erősen elkezdett hullani a hajam, erre a problémára ajánlották nekem ezt a sampont. Sajnos a hullás mértékét szemernyit sem csökkentette, viszont ami megmarad a fejemen, az friss és erős lesz tőle. (Kifejezetten gyorsan zsírosodó hajam van, de ha ezzel mosom, 2 napig egészen szép, a 3. napot pedig kihúzom valahogy; szóval elég 3 naponta mosnom.) Először nekem is szokatlan volt az illata, de mostanra kifejezetten megszerettem. Ha csökkentené a hajhullást, csodálatos lenne, viszont így csak 4 csillagos nálam.

(Note: nem lehetetlen megállítani a hajhullásomat, egy másik samponnak sikerült, viszont attól meg kétszer olyan gyorsan zsírosodtam, úgyhogy inkább a Tiandét preferálom. :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

mairimcivomot

2018. február 24.

Először Anyukám használta, és nagyon nem tetszett az illata, szinte rosszul voltam tőle. Egyszer úgy adódott, hogy elfogyott a samponom és kénytelen voltam ezzel hajat mosni. Azóta minden hajmosást ezzel kezdek. Remekül tisztítja a hajat, puhává varázsolja, mégsem lesz tőle ragacsos. Kevés is elég belőle, 1 flakon kb. 4-5 hónapig is kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

jkata87

2015. december 17.

egy flakonnal elhasználtam, érdekes élmény volt :) konkrétan borsóhéj illata van a samponnak, ami nem túl kellemes, de a hatásával meg voltam elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.