Tigi

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Hozd a legcsábítóbb, szexi formádat ezzel a szuper tincsesítő habbal! Puhít és lesimítja a hajszálak felületét. Nem halmozódik fel a hajon és egész napra megtartja a frizura formáját.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Minime81

2023. december 2.

Alapvetően hullámos / göndör a hajam. Olyan habot kerestem, ami szárítás előtt tudok használni, és jobban kiemeli, göndöríti a tincseimet. Azért választottam ezt a terméket, mert azt gondoltam, hogy a drágább és nagy névvel rendelkező gyártmány jobb lesz...Hát nem...Ha többet rakok a hajamra, akkor kő keménnyé ragasztja össze, de úgy, hogy a diffúzort is utána le kell mosni, mert minden ragacsos lesz tőle. Ha kevesebbet, akkor semmit sem ér. Teljesen mindegy milyen formában használtam (kevés - sok, nedves/száraz hajra, higítva, ), egy katasztrófa volt a végeredmény. Negyed ennyi pénzért sokkal jobb terméket is lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 2.

Krin003

2017. április 18.

Kontúrkrémjével együtt használtam egy darabig, aztán be kelett látnom, hogy a végkonyszálú hajam sajnos mindkettőt, elnehezedés nélkül, nem bírja ki. Erről mondtam le, de különösebben nem bánom. Elég durva hab, nekem kicsit ragacsos lett tőle a hajam. Alapvetően nem egy rossz termék, bármikor használnám, de nem rohannék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

DorothyHK

2015. május 12.

Imádom az illatát!
Valóban összeragassza a tincseket, ezért módjával kell használni.
Én személy szerint a TIGI Curlesque Curls Rock Amplifiert használom hajszárítás előtt, majd ha látom, hogy néhány tincs még mindig túl 'bolyhos', akkor felviszek rá egy kicsit ebből és tádááám elkészültek a tökéletes göndör fürtök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Imádom az illatát!
Valóban összeragassza a tincseket, ezért módjával kell használni.

fagnes1985

2012. március 27.

JÓ kis készítmény, de nekem a Curl's rock göndör hajra való termékei jobban beváltak, ezért az egy pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Josie

2012. február 28.

Többször is neki futottam, hogy elhasználjam, de végül csak nem sikerült, szóval elajándékoztam. Az én hajamat összeragasztotta, így egy teljesen kócos, szöszös hajkorona lett a végeredmény. :( Nekem nem jött be, de lehet másnak jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.