Tigi

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Hozd a legcsábítóbb, szexi formádat ezzel a szuper tincsesítő habbal! Puhít és lesimítja a hajszálak felületét. Nem halmozódik fel a hajon és egész napra megtartja a frizura formáját.

Kiszerelés: 250 ml

Krin003

2017. április 18.

Kontúrkrémjével együtt használtam egy darabig, aztán be kelett látnom, hogy a végkonyszálú hajam sajnos mindkettőt, elnehezedés nélkül, nem bírja ki. Erről mondtam le, de különösebben nem bánom. Elég durva hab, nekem kicsit ragacsos lett tőle a hajam. Alapvetően nem egy rossz termék, bármikor használnám, de nem rohannék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

DorothyHK

2015. május 12.

Imádom az illatát!
Valóban összeragassza a tincseket, ezért módjával kell használni.
Én személy szerint a TIGI Curlesque Curls Rock Amplifiert használom hajszárítás előtt, majd ha látom, hogy néhány tincs még mindig túl 'bolyhos', akkor felviszek rá egy kicsit ebből és tádááám elkészültek a tökéletes göndör fürtök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Imádom az illatát!
Valóban összeragassza a tincseket, ezért módjával kell használni.

fagnes1985

2012. március 27.

JÓ kis készítmény, de nekem a Curl's rock göndör hajra való termékei jobban beváltak, ezért az egy pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Josie

2012. február 28.

Többször is neki futottam, hogy elhasználjam, de végül csak nem sikerült, szóval elajándékoztam. Az én hajamat összeragasztotta, így egy teljesen kócos, szöszös hajkorona lett a végeredmény. :( Nekem nem jött be, de lehet másnak jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.