Tigi

Ár:   4280 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4190-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4190

Hajlakk, fényspray.

Kiszerelés: 300 ml

Ár: 4190 , Eladó: Szepsegtrend.hu
4 790 Ft helyett MOST 4 190 Ft!
Boriskajuliska

2019. március 1.

Ez egy nagyon jó hajlakk! Finom az illata, szépen tartja a kész frizurát nem kall belőle egy tonnát fújni. Vékonyszálú melírozott hajam van aminek kell a tartás viszont nem száríthatom szét mert sérülékeny lesz. A SHINE tulajdonsága nem tapasztalható de szerencsére van erre a célra nagyon jó PM termékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 1.

Redlips

2018. december 23.

Jó hajlakk, tartós és rugalmas marad tőle a haj. Lehet hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

zsalexa

2018. március 15.

Szuper! Egész nap tart, és isteni gyümölcsös illata van. Gyümölcsös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Szuper! Egész nap tart, és isteni gyümölcsös illata van. Gyümölcsös!

bejus11

2017. június 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, nem kell belőle egy tonnát ráfújnom a hajamra és mégis megtartja az amúgy lelapulós hajamat. És nem is lesz ragadós az egész fejem. A fényét annyira nem vettem észre, bár valószínűleg ennek az az oka, hogy elég ramaty állapotban van a hajam és borzalmasan fénytelen amúgy is. De a tartás, az tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

relaj

2017. január 9.

Ha valaki olyan hajlakkot keres, ami TÉNYLEG tart és nem csak a reklámban, akkor ez az ő terméke. Tavaly volt egy nyári kisebb kiszerelése, akkor kipróbáltam és meggyőzött. Elég erős az illata, de végre egy olyan termék, ami valóban tart és nem szívódik fel pár perc után. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

MissKenedy

2016. március 11.

Illata isteni, erősséges tökéletes. Copfnál az egyetlen ami úgy tünteti el a babahajaimat, hogy nem képez viaszos betonkeménységű felületet. Kiengedett frissen mosott hajnál is szoktam egy keveset fújni a fejem tetejére ugyanúgy a szálló babahajak miatt, így is tökéletes, mert nem lesz tőle ragacsos a hajam. Az illata pedig plusz pont, imádom:)

Update: Nem lesz újra véve. Beton keménységű lesz tőle a hajam, amit utálok. Sajnos én nagyon nehezen tudom belőni azt a mennyiséget, ami még nem túl sok. Copfnál már szabályosan fénylik a hajam, még ha 20 centiről fújom, akkor is. Csillagot nem vonok le, eleinte nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

franzsi

2015. december 31.

Hiper-szuper profi hajlakk, nem szárít, sőt az extra tartás mellett fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Mya

2015. január 3.

Nagyon jó hajlakk, finom illattal, tuti biztos rögzítéssel. Viszont én a hosszú hajamhoz túl soknak találom. Olyan frizurákhoz tudom elképzelni, amik biztosabb rögzítést igényelnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

vivuss87

2014. január 26.

Én a Rockaholic hajlakkomat cseréltem erre, de nem vagyok vele teljesen elégedett. A tartása természetesen fényévekkel jobb, mint a drogériás társaié, de mintha zsírosítaná a hajam egy kicsit, és sokkal gyorsabban fogy, mint a Rockaholic. Én visszatérek ahhoz:) Az illata ennek is csodás, a kivitelezés remek, mint az összes többi Tigi terméknél, de valahogy nem az igazi, és habár a márka igazi megszállottja, függője vagyok, mégsem kap maximális pontot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Csucsundra

2013. február 24.

Enélkül a lakk nélkül nem tudok élni.:)) Vékonyszálú, hosszabb hajam van, de sajna mosás után már másnap rettenetesen tud kinézni, lapos, szétválik a forgóimnál és zsírosodik hamar. Sokszor csak kicsit betupírozom, átfújom és szinte egész nap van frizurám. Tényleg nagyon erős, fixál, ahogy kell. Amikor kúpvassal csinálok egy laza hullámot, mindig ezzel fújom át és csak akkor marad meg benne másnapra is. Ha kontyot vagy feltűzést csinál valaki, arra is remek! Az elnevezése elég megtévesztő: "Massive Shine Spray", na ehhez nem sok köze van, tehát nem a fény, hanem a tartás, amit maximálisan elvárhatunk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate