Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Minden nap használható száraz sampon, felszívja a felesleges olajokat a hajról, így a hajad friss és kellemes illatú lesz. Dúsít és Texturál.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lolli83

2016. január 24.

Szerettem ez a terméket, de kétszer sikerült belefutnom, hogy csak hajtógáz volt benne. Visszaadták az üzletben az árát, mivel a csere termék szintén ilyen volt. Harmadjára nem kockáztattam... Kb 5 alkalomra volt elég egy flakonnal, ami szerintem kevés az árához képest. Így nálam csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

kekszexpressz

2015. június 3.

a legjobb szárazsampon amit valaha használtam, szuper termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

a legjobb szárazsampon amit valaha használtam, szuper termék

HBrigi

2013. május 13.

Eddig ez a legjobb, amit kipróbáltam! Bár nem olcsó, de én ritkán használom, így nagyon sokáig elég volt. Most sajnos nem tudtam ilyet venni, Kecskeméten nem találtam. Vettem egy kicsi Schauma-t, kíváncsi leszek.... azért rendelek Tigi-t a neten, biztos, ami biztos. Az Auchanban meglepően jó volt a szárazsampon választék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

stella07

2013. április 29.

Szuper, de nekem ebből többet kell fújnom mint a catwalk-os társából. Igy árban már annyira nem barátságos. Ez kicsit jobban szárította a hajam. Az illata egészen jó, de a hajamon annyira már nem jön elő az illata. Egy közepest kap, mert a dolgát azért teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

vivuss87

2013. február 17.

Szuper, az egyik legjobb száraz sampon amit valaha próbáltam. Nem büdös, nem lesz tőle fehér a hajam. Néhány fújás a hajtövekre, kis borzolgatás az ujjakkal, és szinte olyan eredményt érünk el, mintha frissen lenne mosva. Imádom. De sajnos ez is nagyon gyorsan fogy, és a legjobb helyen véve is több, mint 2000ft... ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

szuperninaa

2013. február 4.

Jó mert el lehet vele tolni egy-egy hajmosást, szépen felszívja a túlzott zsírosodást a hajról, és nem hagy szürke port maga után, mert áttetsző!
Használata után, kezünkkel finoman át kell dörzsölni a fejbőrt, így hatásosabb lesz.
S.O.S megoldásként életmentő lehet, de ezekkel az összetevőkkel nem lesz a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Emolliensek: Isopropyl Myristate