Tigi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Dúsító hatású sampon vékony szálú hajra

A Szulfátmentes sampon bombasztikus dúsító hatása új magasságokba emeli a hajad, dacolva a gravitációval. Ez a kondicionáló sampon kíméletes a hajaddal, mégis szép tartást kölcsönöz neki. Fő összetevői a búzából nyert aminosavak, a panthenol és a copolymer. Bármilyen hosszúságú hajat képes selymessé, simává és extra dússá varázsolni. Epres joghurt illatának köszönhetően friss érzéssel ajándékoz meg, mely nem illan el a hajmosást követő egy-két órában. Jellemzője, hogy kíméletesen tisztít, nem zsírosítja és nehezíti el a hajat, ugyanakkor védelmet nyújt a hajszálaknak a hajszárító hőjével szemben.

Korábban ugyanez az összetételű sampon Superstar néven volt kapható.

barbyka01

2017. június 13.

Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, hisz elég borsos ára van sampon viszonylatban. De örülök, hogy kipróbálhattam, nagyon sokáig elég volt, szépen tisztított, nem zsírosította, nehezítette el a hajamat. Az illata pedig fenomenális, isteni finom epres joghurtos. Nem kizárt, hogy még újra fogom venni, nagyon szuper kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

lolli83

2016. január 22.

Évekig használtam és nagyon jó volt. Imádtam az illatát. Nagyon gazdaságos volt, kevés kellett belőle. Viszont egy idő után nagyon viszketett a fejbőröm tőle. Szóval váltanom kellett, pedig nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Tufuka

2015. november 17.

Eleinte elég jól működött egy erős 4 csillag volt. Az illata fantasztikus és kezdetben kissé dúsított is. Mostanában a dúsító funkciója szinte semmi, és valamilyen okból kifolyólag nagyon elkezdett zsírosodni a hajam, ami nem a sampon hibája, de nyilván nem is segít rajta. Sűrű krémes állaga van, jól habzik, gazdaságos, de nem hinném, hogy újra veszem. Láttam, hogy már van a Bed Head-nek zsíros hajra való változata is, legközelebb azzal próbálkozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

minimano81

2015. március 20.

Felváltva használom a Lush New Hair szilárdsamponjával.
Az illata valami fennséges! :)
Amikor megláttam az állagát, akkor egy kicsit elbizonytalanodtam, mert nekem az 'átlátszó' samponok szoktak bejönni, ami már ilyen krémes, az általában zsírosít is. Ennél ez szerencsére nem fordult elő, ugyanaddig bírja a hajam, mint más samponokkal. Dúsítást sem tapasztaltam, bár nekem tényleg kevés és vékonyszálú hajam van.
Összességében egy közepes, mert átlagosan teljesít, és ahhoz képest drága. (bár gazdaságos, mert nem kell nelőle sok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Felváltva használom a Lush New Hair szilárdsamponjával.
Az illata valami fennséges! :)

moldvaieva

2014. augusztus 26.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban . Tény,hogy nagyon jó az illata és van egy kis dúsító hatása is de mindezek mellett is azt gondolom nem éri meg az árát kb 2800 ft
Az adagolófeje viszont nagyon jó, illetve könnyen habzik,szóval mindenképp gazdaságos ebből a szempontból... nekem kb 1,5 éve van meg és még mindig fele meg van(bár tény,hogy havonta egyszer vagy kétszer használtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

zsuzsika

2014. április 4.

Nagyon érdekes sztori... Kaptam belőle kis mintát, és meg voltam érte őrülve, hogy nekem ilyen márpedig kell. Megvettem a nagyon, és azóta se tudom, mi romlott el kettőnk között, vagy hogy kienk a hibája volt. Egyszerűen nem olyan lett, mint első alkalommal :( a sampon szárított, a kondícionáló pedig nem hidratálta vissza eléggé. Nagyon szomorú vagyok :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

zitici

2013. október 7.

Én az Urban-antidotes kondicionálóval használom ezt a sampont, azzal együtt nekem tökéletes, az illatát is imádom mindkettőnek. Mivel hosszú, egyenes hajam van, ezért a gravitációval való dacolás, őrült volumennövelés sosem tartozott az illúzióim közé. Nekem főleg az a lényeg, hogy minél később zsírosítja a hajam, amit abszolút hoz, amellett, hogy én a lejjebb felsorolt szárítást sem tapasztaltam. Az eddig kipróbált samponjaimat messze veri. A drogériásokat abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

kicsidominika

2013. január 25.

Sziasztok, en nagyon szerettem, föleg az illatät. De most, hogy terhes lettem nem igazän birom elviselni az illatät. Ha valakit erdekell, nekem van egy samponom meg egy balzsamom, kb 3 szor hasznältam, es egy honapja vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Bogyóka

2013. január 15.

Most fog elfogyni az első tubussal,egy idő után valóban szárít,ezzel a sampon használattal nem kell sem hab sem hajlakk,azzal csak hamarabb zsírosodna.Volumennövelő hatása csak türelmes beszárítással (legalábbis nálam).Amit nem tudok,hogy mindegyik a Tigi samponba van UV-szűrő?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Yndre

2012. augusztus 27.

Én még a régebbi csomagolású Superstar néven futó változatát használom, szerintem így többen is ismerik, mint az új néven. Őszintén szólva már elég régen hevert ez a sampon a fürdőszobámban, mert az elmúlt egy évben a Lush korongsamponok bűvöletében éltem, de mostmár rámfért egy kis váltás és elővettem a már megvett, de még ki nem próbált Tigi samponomat. És milyen kár, hogy csak mostanában kezdtem el a használatát, mert szuper jó, csodálatos, elbűvölő... A vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam nagyon szereti, mert ténylegesen dúsít, fényt ad és remek epres illatú. Ráadásul nagyszerű, hogy nincs benne SLS, bár piros pöttyös formaldehid származék meg van, úgyhogy nem tudom melyik a rosszabb :S Egyébként annyiban észlelhető az SLS hiánya, hogy egy kicsit nehezebben habzik mint a normál samponok, így egy kicsit többet kell belőle használni. De összességében teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jó sampon. Mint általában minden a Tigitől. :)

Update: sajnos kicsit le kell húznom ezt a sampont, mert ugyan az első pár hétben nagyon szerettem, de mostanában már nem érzem annyira hatásosnak. Az illatát még mindig imádom, de úgy érzem, hogy hosszútávon egy kicsit szárít (ezt főleg a hajvégeimen látható). Ráadásul túlságosan kíméletes, mert az olajos a hajpakolásomat egyszerűen nem tudtam lemosni vele másodjára, sőt harmadjára sem. De ha nem ilyen "extrém" elvárásokat támasztok vele szemben akkor még mindig jónak mondható, jobb mint a drogériás samponok, de nem fogom újravenni.

Update2: ígérem többet már nem írok ehhez a samponhoz :) annál is inkább mert örökre végeztem vele. Most tartok a flakon felénél, de már annyira nem szeretem, hogy csak szenvedek fele. Már nem bírom elhasználni. Számomra teljesen hatástalan és nagyon gyorsan zsírosodik a hajam tőle. Sajnos a férjemnek sem tudom lepasszolni mert az ő haja meg különösen zsírosodásra hajlamos. Szinte biztos, hogy kuka lesz. Tényleg próbálkoztam megszeretni, mert azért elég drága volt ahhoz, hogy kidobjam, de hogyha nem, hát nem... 2 pont azért mert isteni az illata és kezdetben tényleg használható volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.