Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Száraz sampon a friss és könnyed textúráért

• Dúsít, texturál, mattít
  • Felszívja a felesleges zsíros, olajos réteget
  • Nem nehezíti el a hajat
  • Kihívó, feltűnő stílushoz
  • Rendetlen, kócos copfokhoz
  •  Szexi, zilált bobokhoz
  •  Felszívja a felesleges olajréteget a hajtőnél és a fejbőrön, semlegesíti a zsírosodó haj kellemetlen szagát
  • A haj egészségesen fénylő, újra friss és könnyed lesz.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pilla91

2018. december 7.

Óvakodjatok ettől a terméktől. Elviselhetetlenül erős illata van, semmit nem csinál a hajjal, borzasztó drága. Az egyik legnagyobb melléfogásom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Vanília

2015. június 14.

Nagyon szeretem, mert nem púderes hatású és az illatával sincs semmi bajom, bár tény, hogy intenzívebb az illata, mint más száraz samponoknak (még este is érezni a hajon a reggeli fújást). Másrészről viszont lágyabb, mint más száraz samponok: a zsírtalanító hatása gyengédebb, ami nekem külön szimpatikus, mert nem viseli meg a hajat és a célnak - azaz, hogy egy nappal csúsztassam a hajmosást és felfrissítsem a hajam - abszolút megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

muckó

2014. január 4.

Sokszor megfogadtam, hogy nem veszek többé szárazsampont és bárcsak most is így tettem volna! .. de valahogy még is az vezérelt, hogy ez a Tigi talán más lesz mint a többi. És abban más is valóban, hogy nem lesz fehér a hajam tőle, de az illata valami borzalom. Annyira erős parfümös, hogy már rosszul vagyok tőle és a lakást is rendesen beterítette. Mintha egy rosszabb fajta parfüm dezodoros flakont fújtam volna szét. Ja, és amiért vettem, hogy segítsen a zsírosodáson, hát, inkább hagyjuk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

stella07

2013. április 29.

Imádtam! Most készülök újra rendelni. Sokkal tovább kitart egy flakon mint bármelyik drogériás. Plusz 2 napot nyertem vele az esetek nagy részében, ami azért elég jónak mondható. Az első szárazsampon ami nem szárította nagyon ki a hajam és nem kellett 10 percig vakarnom a fejemről 1-1 hajmosás alkalmával. 4est kap az ára miatt és azért mert vidéken nehéz beszerezni így mindig rendelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Alkoholok: SD Alcohol 40B, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, t-Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene