Tigi

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Vékonyszálú hajra. A szulfát-mentes sampon levendula, lila akác, viola és jázmin kivonata ápolja és hatékonyan tisztítja a hajat anélkül, hogy fakítaná a hajszínt.. Az eredmény: friss, könnyű és rugalmas tincsek. A káros UV sugarak roncsoló hatása ellen a napraforgó magból nyert hatóanyag védi a frizurát.

szaboszilvia28

2019. július 25.

Brunettet is sokáig használtam, az most nem volt a webshopban, hát gondoltam kipróbálom ezt.
Jelentem, tökéletes. Csomagban vettem balzsammal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Jelentem, tökéletes. Csomagban vettem balzsammal együtt.

e.m.e.s.e

2014. október 4.

Kb. másfél évvel ezelőtt vásároltam, de még mindig nem fogyott el - ez mindent elárul.

Sajnos nem informálódtam körültekintően, mielőtt megvettem. Az itteni 2 vélemény alapján jó samponra számítottam és az első néhány hajmosás után büszkén bólogattam, hogy "igen, igen, ez a TIGI valóban érti a dolgát". Nem sokkal később azonban egyre rosszabbul teljesített. Azt hittem, én csinálok rosszul valamit. Elkezdtem kutakodni az interneten, és sajnos azt tapasztaltam, hogy külföldi oldalakon nagyon rossz véleménnyel vannak a termékről. Makeupalleyn jelenleg 1.4-en áll.

Tanultam belőle, azóta többet, több helyen olvasok egy termékről, mielőtt a kosaramban landol.

Annak ellenére, hogy szulfátmentes sampon, a habzással nincs gond. A tisztító erejével viszont annál inkább. Már hajmosás után sem érzem frissnek a hajam, nemhogy másnap.

Első TIGI samponom, remélem a többi sokkal jobb minőségű. Talán egyszer kipróbálok tőlük egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

sisu69

2013. március 14.

Ez az első professzionális dúsító samponom és rendkívül elégedett vagyok vele. Igaz, az ára elsőre elég húzósnak tűnhet (én akciósan vettem a nagy kiszerelést, balzsammal együtt), de az állaga sűrű, így kevés is elég belőle, és hát a hatása számomra minden fillért megér :) Egyetlen sampontól sem volt még ennyire dús a hajam + szulfátmentes, tehát festett hajra is ideális. Az illata meglehetősen tömény, de nem olyan édes, mint sok más Tigi-terméknek, inkább parfümös - nekem nagyon tetszik. A balzsammal együtt használom, tehát csak az együttes hatásukról tudok nyilatkozni: mindkettő remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

rata.sum

2013. február 3.

Két éve elhasználtam egy teljes liternyit + balzsam és hajtőemelő ugyanez. A 250 ml-s többe került volna, mint az 1000 ml-s (épp akció volt) ezért vállaltam be a nagy kiszerelést. Jó kis termék, de nekem semmi extrát nem nyújtott a drogériás, jóval olcsóbb samponokhoz képest. A végére már untam, hiába finom az illata, alig vártam, hogy elfogyjon. Tényleg nem rossz, de újra nem venném, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Glycogen, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Tisztító, emulgeáló, habzást, oldékonyságot elősegítő, természetes eredetű összetevő, melyet jellemzően a szulfátok alternatívájaként használnak a (szulfátmentes) kozmetikumokban.