Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Lelőhely:   Tihany
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kézzel készült natúrszappan kecsketej, olívaolaj és tihanyi levendula felhasználásával. A kecsketejben fontos ásványi anyagok vannak: kálcium, magnézium, kálium, valamint sok A, B, B2, B6, B12, C, D vitamint is tartalmaz. A tejfehérje bővelkedik tápanyagban, ezért az ebből készült szappan is gazdag proteinekben. A kecsketejjel készült termékünk a bőrt természetesen tisztítja és puhává teszi.

albertinablogg

2019. szeptember 2.

Nagyon finom, intenzív levendulás illatú szappan szárazon, a fürdőbe belépve is érezni az illatát, viszont vizesen használatakor már nem érezni a levendula illatot. Nagyon krémes habot képez, selymes és lágy, az illata natúr semleges szappanos. Végre egy szappan, amiben nem pálmaolaj van és utána nem húzódik a bőr!!!!!! Azért választottam ezt, mert natúr szappanok terén nagyon jó ár-érték arányban van, ráadásul a csomagolása miatt ajándéknak is kiváló. Az összetevői zseniálisak. Alap zero waste termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.