Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   Tihany

A levendula és a citrus frissítő hatása, a vanília édes aromája egy puha, nőies illatban egyesül melegséget, lágyságot sugározva.

Tihanyi Levendula Manufaktúra mintacsomag
Ár: 1500.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest XIII., Göncz Árpád városközpont, fizetés: Személyes átvétel
1000Ft-10ml fújós Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Citrus EDT
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 10ml üvegfújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Qwerty

2019. november 3.

2019. július 21. A leírásban szerepel vanília, de az nincs benne (a parfüm változatban van). Szaglászás után ezt tűnt a leginkább kellemesnek a TLM edt-k közül, de már használom egy ideje és inkább a tiszta levendulát választanám. Vagy leginkább egyiket se. Szeretem a levendulát, a tisztaságillatokat, a friss illatokat, mértékkel a szappanszagot is, de ez fullasztóan sok szappanszag. A levendula illata csak pillanatokig érezhető, utána marad durva töménységben a linalool+limonene+geraniol kombó. Nagyon kell vigyázzak, hogy ruha alá fújjam és véletlenül sem az orrom hatósugarába, és hogy azonnal meneküljek zárt térből ki a szabadba, mert a fojtogató szappanszag sokáig tartja magát. A környezetemet nem zavarja, ha nem tüdőzöm töményen engem se, de nem mindig akarok mosónő-szagú lenni.

Update: jöttem javítani a csillagálláson, egy fulladásroham után nagyon lepontoztam szegényt. A szabadtéri grillezésekhez ez volt az egyetlen illat, amit el tudtam viselni. Jól ellenpontozza a füstöt és kajaszagot. Egy főzéssel töltött nap után sem éreztem magam leharcolt konyhásnéninek (csak üde, tiszta illatú konyhásnéninek). Három csillagot azért megérdemel. De az életben nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>