Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   1950 Ft és 4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   1950 Ft és 4500 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml
Lelőhely:   Tihany

Az illatkompozícióban a levendula frissessége egy gyümölcsös, édes illattal egészül ki, amit a kakukkfű fűszeres aromája tesz izgalmassá.

zsofi017

2019. november 1.

Anyukámnak adta egy munkatársa, de anya nagyon nem szereti a levendula illatát, én viszont odáig vagyok érte, ezért nem gondolkodott sokat, hogy kinek adja. :D Isteni finom és nagyon-nagyon-nagyon tartós. Egy picit fújtam az ujjamra, hogy megszagoljam és azt kentem a csuklómra.... szerintem egész nap érezni lehetett, de nem volt fojtó illata. Édes, nőies, virágos...Icipicit talán túl édes és "hangulat kell hozzá". De nyári parfüm, kétségtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Audrey80

2019. szeptember 5.

Tihanyban vettem én is az előző hozzászólásban említett boltban, kipróbáltam a többi illatot, de ez ragadott csak meg azonnal. A cseresznye a domináns, nagyon nem is értek a parfümökhöz, de nagyon tetszik az illata. A parfümöt vettem meg 6900,- ért, még este is érzem az illatát, nem kell újrafújni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

szbhelga

2019. július 31.

Nyaralásunk alatt jártam a kis tihanyi üzletben, ami annyira szépen és ízlésesen van berendezve, hogy az már önmagában valódi felüdülést jelentett a bóvliárusok tengerében. Kezdeném azzal, hogy az illat nem cseresznyevirágos, hanem cseresznyés! Az első jegy, ami megütötte az orromat, az a hamisítatlan, érett cseresznye illata, ami itt szerencsére csak nagyon picit édes. Korábban soha nem gondoltam, hogy ehhez jól passzolhat a levendula, de szerintem egy csoda a kettő együtt! Egyetértek magyaredinával, tényleg csak nagyon finoman, lágyan van jelen a levendula. A kakukkfüvet én egy pár pillanatig érzem kifújáskor, ha nagyon odafigyelek :) Leszáradásakor viszont egy orientális jellegű, szantálos-balzsamos alap jött elő, ami remek egységet alkotott a korábbi fűszeres cseresznye illattal. Emiatt nem értek egyet Asianlover-rel, szerintem abszolút többről van itt szó, mint hogy "néhány natúr alapanyagot összeöntögettek" volna. Számomra legalábbis egy egyszerű, de szépen átgondolt kompozíció benyomását kelti, minőségét és egyediségét tekintve pedig magasan kiemelkedik az árkategóriájából. Tartóssága az én parfümzabáló bőrömön 4 óra, de elnézem neki. Valószínűleg a nyár a legideálisabb évszak számára a levendula frissessége miatt, de a cseresznye és az orientális háttér kicsit titokzatossá is teszi az illatot. Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

magyaredina

2018. október 15.

Szeretem! Magyar, levendulás, cseresznyevirágos, lila.
Nagyon édes illat, enyhén érződik benne a levendula, pontosabban nem olyan vad, szépen lágyítja a cseresznyevirág. A kakukkfüvet nem érzem, pedig az egyik kedvenc fűszerem.
Egyszerű illat, de mindig van olyan nap, amikor jó egyszerű illatot viselni. Tartóssága lehetne jobb.
A kicsi 7,5 ml-es kiszerelése nagyon mutatós, az 50 ml-es lehetne ötletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Szeretem! Magyar, levendulás, cseresznyevirágos, lila.
A kicsi 7,5 ml-es kiszerelése nagyon mutatós, az 50 ml-es lehetne ötletesebb.

Kisangyalcsillag

2018. szeptember 3.

2018. június:
hétvégi tihanyi kirándulásom során fújtam a csuklómra ezt az illatot kettő másik mellett... Nem ezt vettem meg. Hazafelé jövet már a kocsiban nem tudtam leakadni a csuklómról.Valami hihetetlen finom, pihe puha illat vett körül. Este még fürdés után is erezhető volt, pedig egyet fújtam. Anyukám is teljesen elalélt az illattól. Hááát, azonnal rendeltem az online shopjukból Anyukámnak is meg magamnak is. 😊És ma már boldog tulajdonosai vagyunk.
Magáról az illatról: intenzíven indít, édesen, cseresznyésen, iszonyú finoman együtt a levendulával... De a cseresznye a főnök..a levendula szerényen, de végig jelen van. A cseresznyevirág is csitul -es végül egy nagyon finom krémes, balzsamos finomság marad.
Hihetetlen tartós! 😊5 csillag

2018.09.03.
Meg kellett válnom tőle....😔😔valami zavart benne, nem tudom... szúrt. Finom finom.... de mégsem rajtam 😔-2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

2018. június:
Hihetetlen tartós! 😊5 csillag

2018.09.03.

Asianlover

2018. augusztus 18.

Nagy reményekkel jutottam el végre a tihanyi Levendula Manufaktúrába... hát, én leszek itt az ünneprontó, de ezek az illatok szerintem elég gagyik. Összeöntögethetünk egy pár natúr alapanyagot, azt' annyi... de ennél szerintem sokkal többről szól egy-egy szép illat. Ez az illat rajtam egy szúrós cseresznye enyhe levendulával, amit nagyítóval kell keresgélni. Remélem, hamar nyoma vész...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

necra

2018. június 23.

Imadom! Most hoztam Tihanyból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Imadom! Most hoztam Tihanyból.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate

További info az összetevőről a KM-blogon >>