Timeless

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

20%-os koncentrációban tartalmaz C-vitamint, emellett magas koncentrációban hialuronsavat, E-vitamint és ferulsavat. Egyszerű és hatásos: a viszonylag kevés összetevő mellett a készítők célja elsősorban a valódi hatóanyagok minél nagyobb koncentrációjának biztosítása. Parabénmentes.

Nilatka

2020. június 2.

Kozben megvaltozott a csomagolasa, egy nagy sarga muanyag tartalyba kerult, amiben 100 ml is elferne (de csak 30 ml van benne). Szep doboz, de nem tul praktikus, ha felrazod, szetspriccel a tetejeben, es kinyomaskor is folyik melle, nem csak a kezedre. Es indokolatlanul nagy, nem tul kornyezetbarat csomagolas. A szerum maga nagyon finom, kellemes allgu, tenyleg ragyogova teszi es kisimitja a bort, a leghatasosabb es kellemesebb c-vitamin szerum, amit hasznaltam. Szoval forma: 1, tartalom: 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Bagette

2018. február 24.

Az enyémben nincs parfüm, de az összetevőkegyébként egyeznek. Hosszabb ideje használok C vitaminos szérumokat, így újdonságot nem vártam tőle, inkább fenntartást, ebben jól teljesített :) Egy hónapja használom minden reggel, kicsit több mint a fele megvan még. Enyhén ragad, de gyorsan beszívódik, a szaga elég érdekes :D Komolyan virsliszaga van :D Nem zavar különösebben, én inkább leszek enyhén virsliszagú (elillan 1 perc után) mint parfümös kencés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

LufiNyuszi

2017. november 13.

Az illata nagyon jó és jó puha a bőröm miután felkenem, viszont nagyon folyós, emiatt nekem kicsit nehéz vele dolgozni és gyorsan is fogy. A Cosmetic Skin Solutions C vitaminos szérumja nekem jobban bevált és az kitartott 3 hónapig is, de ez szerintem max 2 hónapra lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Ferulic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate