Tiziana Terenzi

Ár:   46 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Ár:   46 700 Ft
Lelőhely:   külföld, online

Az uniszex "Luna kollekció" tagja 2015-ből.

Fejjegyek: passiógyümölcs, citrom és fekete ribiszke, páfrány

Szívjegyek: tearózsa, gyöngyvirág, szegfű

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Doll66

2020. december 7.

Egyedi, egyszerűen elegáns, édes, amit én szeretek. Nem tömegoszlató, nincs rosszul tőle senki körülöttem, nem szólnak, hogy "eztazonnalmosdlemertbüdös".Rajtam, nekem 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 7.

silverrain

2020. június 14.

Láttatok már olyan átverős videókat amikor valaki hajat mos, és közben orvul locsolgatják őket felülről samponnal? Na ez pont olyan. Mintha egy gonosz kis tündér lefújkálna az általam gyűlölt Pink Sugarral,aztán mikor már úgy érzem hogy megmenekúltem és csillapodik, rámönt kétszer annyit, és nem hagyja abba és megint odapisszent. Esküszöm 1 fufut tettem a hajam tövébe!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Verona5

2019. december 20.

Virágosabbra és fehér tündöklőbb illatra számítottam, kissé hűvösebbre - holdas ezüstösre, mert a Luna is a nevében van.
Sajnos nem az. Inkább gyümölcsös és édes vonulat, a ma divatos illatok sorában sikert arathat.
A leszáradásában rajtam nagyon erősen pézsmás és teljesen beédesedik, úgyhogy nem lesz én-illat belőle.
Nem elég niche őkelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 20.

Nem elég niche őkelme.

Panda

2019. december 20.

4 csillagot kap de nem azért mert nekem nagyon tetszene- hanem mert mégsem tehet róla, hogy annyira édes illat amit én már évek óta kevésbé tolerálok.
Az illat összetevők alapján egy fűszeresebb frisebb illatra számítottam de ahogy felfújtam egy Pink Sugar sokk és a na neeeee ez nem lehet; egy ilyen drága parfüm lináris cukor illatú lenne? Aztán nagyon lassan bontakozik de sajnos nem nagy szám legalábbis nekem- a bőrömön nem sokáig érzem viszont a ruháimon erősen érződik reggeltől estig, sálakon napokon keresztül.
Tulajdonképpen egy meleg cukorkafelhő, fügére emlékeztető gyümölcs hullámokkal és a vanília is néha visszaköszön.
Kissé szomorú vagyok mert egy ragyogbb, szikrázóbb illatra számítottam- mindenestre hideg időre aki szereti az édes illatokat annak nagyon bevállhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral