Tiziana Terenzi

Ár:   58 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Notino   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsivero, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   58 000 Ft
Lelőhely:   Notino

Fejjegyek: bergamott, boróka, citrom, kakukkfű, levendula, limett

Szívjegyek: gyöngyvirág, jácint, kardamon, oxigén, só, ylang-ylang

Alapjegyek: cédrus, piros pacsuli, szantálfa, tölgymoha

Ár: 2500/4500 , Eladó: Lewis44
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,foxpost,személyes átvétel

Rhodesian Ridgeback

2020. augusztus 23.

Nem is olyan régen még azon gondolkoztam, hogy vajon van-e ennél az egyébként nagyon magas minőségű niche parfüm háznál olyan illat, ami kimondottan férfiaknak való? Ha esetleg nyáron is hordható, az már csak ráadás lenne. Jelentem; megtaláltam! A Foconero férfiaknak készült és kimondottan jól bírja a hőséget. Nagyon kellemes, természetes illat. Olyan mint a reform előtti Fierce, csak szteroidokon. 8-12 órát is kibír dögmelegben. A perfomanca is ugyancsak remek az első 4-5 órában. Hiába kapta az uniszex besorolást, szerintem egyik lány/nő sem akarna férfias illatfelhőt maga után vonni, mert ennek a parfümnek aztán van projekciója is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Salicylate