Today

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az acetonmentes, virágillatú pumpás körömlakk-lemosó folyadék könnyen és alaposan távolít el bármilyen körömlakkot. Műkörömre is alkalmas.

KuliKali

2020. január 3.

Ez egy boá. Nem volt lemosóm és már úgy néztek ki a kezeim,mint a nagyon(...), így beugrottam a Pennybe (mely híres a pénztárcabarát árairól egyébként), és csalódottan tapasztaltam hogy csak ez a pumpás "szöbetűvelkezdődik" van. Melyról rég megállapítottam,hogy a világ legfeleslegesebb műanyagfelhasználása,a lehető legrosszabb műanyagból. Egyébként folyik is össze-vissza a pumpás adagoló nyomásnál,de nem ez a legnagyobb baj vele. Hanem, hogy rá merik írni, hogy még a műkörömmel is elbánik,ehhez képest a csillámos occsó de szerethető, hamar lekopós de szép fedésű She körömlakkal konkrétan nem bír semmikezdeni. Nagy nehezen, 20 perc után levakarom vele az egészet, máskor egy olcsóbbik nyomi kis Eszter 5 oerc alatt szedi le. Drága is, béna is, a csomagolásáról külön ne is beszéljünk, egyetlen pozitívum a finom illata. Arra kap 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride