Tom Ford

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:   0,3 g

Az egyedülálló kialakítású, ferde végű szemöldökceruzával könnyen definiálhatjuk a szemöldököt. Beépített fésűt, illetve hegyezőt is tartalmaz. 4 árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tarzicia

2020. szeptember 7.

Sose volt még Tom Ford sminkcuccom, én szépen leragadtam az úriember illatainál, de nagy szemöldökceruza-keresésben voltam, és sok szempontot figyelembe végül ez tűnt a legjobbnak.
Korábban a Sisley szemöldökceruzáját használtam, de váltani szerettem volna. A Phyto Sourcils Perfect jó volt, de állagra kicsit keménynek találtam, nem igazán szerettem. Az újabb Phyto Sourcils Design már jobban tetszett, biztos, hogy javitottak a formuláján, de a 2-es Chatain szín kissé világos és meleg szín volt, (a 3-as Brun már túl sötét lett volna), és a fő bajom az volt vele, hogy közel 20 ezer Ft-ért borzasztó gyorsan elfogyott, a közepén lévő highlightert pedig feleslegesnek tartottam, nem is használtam.
Ez a Tom Ford szemöldökceruza jó minőségű, külsőre is igényes és szép darab, és a dobozban még egy utántöltőt is kapunk. A 4-es espresso szín nekem tökéletesen passzol, nem túl sötét, nem tesz a koromhoz plusz éveket, és nem lesz szigorú ábrázatom sem tőle. Inkább hideg/semleges árnyalat, nem meleg, pont ilyet kerestem.
Az állaga nagyon jól el van találva, nem túl kemény, nem túl puha, nem maszatolódik, és nem kell nagyon rányomni ahhoz, hogy látsszon is valami. Pont annyira pigmentált, hogy természetes szemöldököt lehet vele kreálni, nehéz vele túlzásba esni, ha építgetni kell, nem lesz egyre sötétebb a szín.
A ceruzabél lapos és ferdére vágott, emiatt másképp kell tartani a ceruzát, de elég hamar rá lehet érezni. A hagyományos, csúcsos hegyű ceruzákkal szerintem precízebben lehet dolgozni, de mivel nekem csak egy kis hiány kitöltésére ill. a szemöldököm kihangsúlyozásra van szükségem, nem rajzolgatok plusz szálakat, vagy ilyesmi, tökéletesen megfelel.
Az árához képest nem egy nagy mennyiség, grammra kevesebb is, mint a Sisley, kíváncsi vagyok, meddig tart ki. Egyelőre megadom neki a maximális csillagot.
Egy kis kiegészítés: állitólag beépített hegyező van benne, én minden esetre nyomát nem látom. Szerintem egy ilyen lapos ceruzabél nem is igazán tud tompa lenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopherol