Tom Ford

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Ritalinka, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   25 000 Ft

Illatjegyek: grapefruit, narancsvirág, zsálya, szerecsendió, paprika, fás jegyek, ámbra, tölgymoha

Ár: 2000 Ft, 3300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Garou

2019. július 19.

Illatmintát próbáltam ki, kifújáskor nagyon erőteljesen fűszeres, amit az én esetemben finoman kísért egy citrusos aláfestés. Kb. 10-15 perc elteltével olyan finom szappanos hatásúba hajlik. Nagy vetiver rajongó vagyok, nekem a Hermés intense vétiver viszi a prímet, de alkatomból kifolyólag nálam az erőteljes illatok dominálnak. Ahhoz az illathoz képest a Tom Ford által alkotott mestermű egy picit visszafogottabb. Ha behunyom a szemem és úgy illatolom meg, magam előtt látom a görög fehérre meszelt falakat, egy kis asztalkát egy jó pohár hideg borral, és érzem a ragyogó napfényben száradó frissen mosott ruhák illatát is!!! Mindenképpen 30 fölött tudom elképzelni a viseletét. Nálam ez 5 *! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Rhodesian Ridgeback

2018. augusztus 18.

Nem tudtam neki ellenállni. Egyszer megszagoltam és magamban megjegyeztem, hogy egyszer még visszatérek hozzá. Kihagyhatatlan áron volt, megbízható helyről. Arról nem beszélve, hogy csak egy Tom Ford illatról van szó. A színével ellentétben ez egy vibráló zöld vetiver csoda citrusos hatással. Szerintem az egyik legjobb combo. Az összhatás egy kellemes, nyugodt, szofisztikált és nagyon megnyerő férfias illat. A nyitóillata kissé erős, mondhatni fémes, de a leszáradás után előjön az a kellemes zöldes, füves illat, amibe nagyon könnyű beleszeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. október 11.

Jó, tiszta,zöld illat, de nekem a Guerlain volt az első "VETIVER", igen csupa nagy betűvel. Ez nagyon hasonló , de egy picit enyhébb, kevésbé éles és nagyon enyhén citrusosabb. A Guerlain birtoklása mellett nem érzem a létjogosultságát a polcomon, de való igaz fiatalosabb és nem annyira meghökkentően karakteres.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 11.

Lapo

2017. augusztus 20.

Imádom a Guerlain - Vetivert.. dióhéjban: maga a csoda.. azonban ha egy picit is azt érzi az ember, hogy még fiatal hozzá, bármennyire is szeretné hordani, a Grey Vetiver lesz a megoldás.. számomra manapság sokkal hordhatóbb, tisztább, nyíltabb, frissebb és akár az elegáns fiatalok számára is alternatíva lehet..be kell szereznem..

Update: Időközben beszereztem..illetve ma, a havonta egyszeri portalanítás során beleszimatoltam a kupak-fújó párosba.. tulajdonképpen a lában is beleremegett, annyira szép, kiegyensúlyozott, friss ugyanakkor elegáns illat, hogy valami elképesztő.. vetiver rajongóknak kötelező a próba..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Timi8

2016. december 28.

Egyszòval isssteni ! Ma volt szerencsém hozzá és páromon teszteltem is. El is kell kezdenem gyüjtögetni mert mindenképp szeretném vele meglepni, annyira jò. Ha hasonlìtanom kellene vmihez akkor 1. szimatra Prada Luna Rossa, de sokkal mélyebb, sokkal elegánsabb kreáciò. Szuper igényes, tartòs illat. Mondjuk horror-áron láttam, ùgyhogy ez a minimum ennyi pénzért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citral, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.