Tom Ford

Ár:   41 010-66 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   41 010-66 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatkategória: citrus-aromás /unisex parfüm/

Összetevők: mandarin, bergamott, afrikai narancsvirág, ámbra

FÚJÓS Testolaj Tom Ford Neroli Portofino
Ár: 5 ml/2000 Ft, 10 ml /3000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
Tom Ford Neroli Portofino FORTE edp
Ár: 3,500 Ft / 6,000 Ft , Eladó: Thomas
Állapot: 5ml / 10 ml, Helyszín: Budapest I, XI, XII, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, foxpost

Edwin

2020. május 3.

Nagyon friss, nagyon vidám. A neroli és citrus kombinációt már unalomig megismerhette mindenki, de azt gondolom, hogy az illattípus egy kiemelkedő alakjáról beszélünk. Nagyon természetes hatást kelt, és vidámságot, frissességet, energiát kölcsönöz viselője számára.
Unisex, de rajtam maszkulinná válik. Tavasszal és nyáron, mindenképpen nappali viselethez ajánlom, ezen belül azonban minden szituációban és bármely viselethez jól áll. Rajtam egész tartós is (7-8 óra, igaz, 9-10 fújással).
Ruhára is fújva az értékek tovább javulnak.
Megéri az árát? Alapvetően nem, de ez anyagi helyzet függvényében változik.
Azt gondolom, érdemes egy próbát tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Ruhára is fújva az értékek tovább javulnak.
Megéri az árát? Alapvetően nem, de ez anyagi helyzet függvényében változik.
Azt gondolom, érdemes egy próbát tenni.

nyuszo

2019. augusztus 12.

Közvetlen bőrre fújva egy torokkaparóan kesernyés, citromos tisztítószer szag!
Én meg csak vártam és vártam a csodát, hogy mikor változik át valami szépségessé, ami megéri kifizetni ezt a borsos árat...
Lement a nap, és a csoda elmaradt.
Nem értem.
Ma tettem még egy próbát, de csak a permet alá mertem tartani a karom.
Nem mondom, hogy megtörtént a csoda, de egy sokkal használhatóbb neroli illatot kaptam így.
Egészen elviselhető / kellemes a tegnapi rossz élmény után, de ahhoz azért édeskevés, hogy napi szinten használjam, vagy akár pénzt adjak ki egy teljes üvegért.
Pedig az üvege tényleg szép!
Így marad a kis fújósom, amit azért elhasználok alkalom adtán....

Up! Nem nagyon fogy az a kis fufuka…
Az ok pedig nem más, mint a Shalimar Cologne, amit sokkal szívesebben használok ebben a nagy kánikulában (az ár töredékéért!)
Aki pedig a nerolihoz ragaszkodik, nyugodtan próbálja ki az új BVLGARI MAN WOOD NEROLI-t, mert engem kísértetiesen emlékeztet a Neroli Portofinora.
És senki ne riadjon vissza attól, hogy az férfi illat, nagyon meg fogtok lepődni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Közvetlen bőrre fújva egy torokkaparóan kesernyés, citromos tisztítószer szag!
Lement a nap, és a csoda elmaradt.
Nem értem.
Ma tettem még egy próbát, de csak a permet alá mertem tartani a karom.
Pedig az üvege tényleg szép!
Így marad a kis fújósom, amit azért elhasználok alkalom adtán....

Up! Nem nagyon fogy az a kis fufuka…

Verona5

2019. július 11.

Nála is szembe kell mennem a mainstream véleményekkel. Semmi súrolószer, semmi klotyó, és csak minimálisan 4711. Tehetünk mi róla, hogy mostanában minden frissnek mondott háztartási szert citromszerű illattal akarnak elfedni és feldobni? Aztán ezt asszociáljuk át a parfümökre? Meg aztán, aki a 4711-hez hasonlítja, az talán nem szagolta a végig a két illatot. Nem ugyanarról beszélünk!

Számomra nagyon fincsi, az eleje, a közepe és a vége is! :) A kezdeti citrusossága átvált fehérvirágos / zöldes illatba, könnyed nyári szórakozás az olasz tengerparton hatású. Sajnos nem tartós - ezt mondanám a gyengéjének /-1 pont/. A fufunak viszont nagyon örülök, mert már régen szerettem volna kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

oaxaca

2019. március 29.

Egyet kell értenem egy korábbi értékelővel, Tom Ford van akinek egyszerűen nem való, én is ilyen vagyok. Már ez a 3. próba, de nagyon nem. Abszolút nem nőies számomra, nem értem hogy lehet ez unisex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

LxndrHrvth

2018. december 9.

Nem tudom, hogy aki ennyire lepontozta, próbálta-e egyáltalán bőrén, vagy csak blatteren, aztán kuka? Mert ez a parfüm egy alakváltó. A legelején erős bergamott, ezért persze hasonlít a 4711-re (ami a maga nemében még mindig nagyon kelendő), de kb. fél óra elteltével az én bőrömön édeskés jázmin illattá változik, ami tovább alakul bőrközeli ámbrává. Érdemes kivárni, becsapós! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Aquariusgirl

2017. december 16.

Jajj, nekem ........... Én már többször nekivesekedtem Tom Ford illatainak, mert eddig nem hittem, hogy létezik olyan, h mások imádják én meg hányok tőlük. De továbbra sem lettünk "barik". Konkrétan azt érzem, hogy az orrnyálkahártyám elhal ezektől a - számomra - szagoktól. Mindekitől bocs, de ez is szörnyű......nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

csikosmatyas

2017. november 4.

Ez komoly? Remélem, mert viccnek durva lenne!
4711! Több mint 200 éve ismerjük ezt az illatot és ha egész életemben ezt locsolnám akkor se kerülne ennyibe. ... és még az üvege is szebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Ez komoly? Remélem, mert viccnek durva lenne!

googles

2017. július 6.

Egy szám és egy szó: 4711 Original.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Egy szám és egy szó: 4711 Original.

Laci

2016. november 22.

Jaj ez nagyon nem az én illatom, pedig ami hasonlít rá, az egyik kedvencem. Mugler cologne. De míg az egy friss, zöld, légies csoda, addig ez egy szúrós, erőszakos, háztartási súrolószer szaga, mely "művészi" elegyet alkot egy állott, poshadt klotyó szaggal. Nem szeretném érezni többet ezt a túlárazott micsodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

noavedon

2016. november 14.

Kedvenc Tom Ford illatom - talán nem véletlen, hiszen a fűszeres-édes-tömény illathegyeit egyáltalán nem szeretem. Ez viszont egy egyszerű, természetes neroli - minimális jázminnal, bergamottal, és kis citrussal hogy friss maradjon. Már-már soliflore - valószínűleg ezért is tetszik :)

A tartóssága rajtam félelmetesen jó, simán hozza a 10 órát bőrön, bár illatfelhőt senki se várjon - ez nem az a Tom Ford, amit méterekről meg lehet érezni. Inkább nyári-tavaszi illat, a hidegben nem tud kiteljesülni, és kicsit keserűvé válik.

Viszont az árát nem éri meg, jó minőségű neroli illatot sokkal olcsóbban is lehet venni, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.