Best of Beauty 2019

Tom Ford

Ár:   41 010-66 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   41 010-66 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatkategória: citrus-aromás /unisex parfüm/

Összetevők: mandarin, bergamott, afrikai narancsvirág, ámbra

Tom Ford - Neroli Portofino luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 6200 Ft, 10ml = 11500 Ft
Ár: 6200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 2500/5000 , Eladó: LxndrHrvth
Állapot: Fújós, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó
nyuszo

2019. július 14.

Közvetlen bőrre fújva egy torokkaparóan kesernyés, citromos tisztítószer szag!
Én meg csak vártam és vártam a csodát, hogy mikor változik át valami szépségessé, ami megéri kifizetni ezt a borsos árat...
Lement a nap, és a csoda elmaradt.
Nem értem.
Ma tettem még egy próbát, de csak a permet alá mertem tartani a karom.
Nem mondom, hogy megtörtént a csoda, de egy sokkal használhatóbb neroli illatot kaptam így.
Egészen elviselhető / kellemes a tegnapi rossz élmény után, de ahhoz azért édeskevés, hogy napi szinten használjam, vagy akár pénzt adjak ki egy teljes üvegért.
Pedig az üvege tényleg szép!
Így marad a kis fújósom, amit azért elhasználok alkalom adtán....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Közvetlen bőrre fújva egy torokkaparóan kesernyés, citromos tisztítószer szag!
Lement a nap, és a csoda elmaradt.
Nem értem.
Ma tettem még egy próbát, de csak a permet alá mertem tartani a karom.
Pedig az üvege tényleg szép!
Így marad a kis fújósom, amit azért elhasználok alkalom adtán....

Verona5

2019. július 11.

Nála is szembe kell mennem a mainstream véleményekkel. Semmi súrolószer, semmi klotyó, és csak minimálisan 4711. Tehetünk mi róla, hogy mostanában minden frissnek mondott háztartási szert citromszerű illattal akarnak elfedni és feldobni? Aztán ezt asszociáljuk át a parfümökre? Meg aztán, aki a 4711-hez hasonlítja, az talán nem szagolta a végig a két illatot. Nem ugyanarról beszélünk!

Számomra nagyon fincsi, az eleje, a közepe és a vége is! :) A kezdeti citrusossága átvált fehérvirágos / zöldes illatba, könnyed nyári szórakozás az olasz tengerparton hatású. Sajnos nem tartós - ezt mondanám a gyengéjének /-1 pont/. A fufunak viszont nagyon örülök, mert már régen szerettem volna kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

oaxaca

2019. március 29.

Egyet kell értenem egy korábbi értékelővel, Tom Ford van akinek egyszerűen nem való, én is ilyen vagyok. Már ez a 3. próba, de nagyon nem. Abszolút nem nőies számomra, nem értem hogy lehet ez unisex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

LxndrHrvth

2018. december 9.

Nem tudom, hogy aki ennyire lepontozta, próbálta-e egyáltalán bőrén, vagy csak blatteren, aztán kuka? Mert ez a parfüm egy alakváltó. A legelején erős bergamott, ezért persze hasonlít a 4711-re (ami a maga nemében még mindig nagyon kelendő), de kb. fél óra elteltével az én bőrömön édeskés jázmin illattá változik, ami tovább alakul bőrközeli ámbrává. Érdemes kivárni, becsapós! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Aquariusgirl

2017. december 16.

Jajj, nekem ........... Én már többször nekivesekedtem Tom Ford illatainak, mert eddig nem hittem, hogy létezik olyan, h mások imádják én meg hányok tőlük. De továbbra sem lettünk "barik". Konkrétan azt érzem, hogy az orrnyálkahártyám elhal ezektől a - számomra - szagoktól. Mindekitől bocs, de ez is szörnyű......nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

csikosmatyas

2017. november 4.

Ez komoly? Remélem, mert viccnek durva lenne!
4711! Több mint 200 éve ismerjük ezt az illatot és ha egész életemben ezt locsolnám akkor se kerülne ennyibe. ... és még az üvege is szebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Ez komoly? Remélem, mert viccnek durva lenne!

googles

2017. július 6.

Egy szám és egy szó: 4711 Original.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Egy szám és egy szó: 4711 Original.

Laci

2016. november 22.

Jaj ez nagyon nem az én illatom, pedig ami hasonlít rá, az egyik kedvencem. Mugler cologne. De míg az egy friss, zöld, légies csoda, addig ez egy szúrós, erőszakos, háztartási súrolószer szaga, mely "művészi" elegyet alkot egy állott, poshadt klotyó szaggal. Nem szeretném érezni többet ezt a túlárazott micsodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

noavedon

2016. november 14.

Kedvenc Tom Ford illatom - talán nem véletlen, hiszen a fűszeres-édes-tömény illathegyeit egyáltalán nem szeretem. Ez viszont egy egyszerű, természetes neroli - minimális jázminnal, bergamottal, és kis citrussal hogy friss maradjon. Már-már soliflore - valószínűleg ezért is tetszik :)

A tartóssága rajtam félelmetesen jó, simán hozza a 10 órát bőrön, bár illatfelhőt senki se várjon - ez nem az a Tom Ford, amit méterekről meg lehet érezni. Inkább nyári-tavaszi illat, a hidegben nem tud kiteljesülni, és kicsit keserűvé válik.

Viszont az árát nem éri meg, jó minőségű neroli illatot sokkal olcsóbban is lehet venni, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

jean baptiste

2016. június 27.

Tegnap teszteltem. Már nagyon vártam. Az üveg annyira, de annyira gyönyörű, hogy alig akartam letenni. Aztán én hülye bőrre fújtam egyből..... Hatalmas csalódás... Tom Fordtól sokkal többet várok. Három parfümöt használok tőle (Black Orchid, Tobacco Vanielle és Noir) . Te jó ég..... Ez nem Wc illatosító, hanem konkrétan egy koszos nyilvános vécé szaga! :( amint megszagoltam, belémhasított az emlék, amikor gyerekkoromban Olaszország felé autóval fene tudja hol megálltunk egy nyilvános vécénél, ami belül hatalmas volt, de minden rozsda és kosz volt. Mikor odaálltam a kézmosó részhez, volt pár olvadozó szappan, amiből áradt valami illat féleség. Na nekem a szúrós szagú nyilvános vécé szaga és a szappan illatának keveréke a Neroli Portofino. Bármelyik ismerősöm tesztelte, nem mondta el a véleményét csak nevettek. Most már mindent értek.... Nagyon sajnálom hogy Tom Fordot 1 csillagra értékelem, de hihetetlen hogy közel száz ezerért ezt valaki meg is veszi én meg alig tudtam lemosni. A 4711 lehet az abszolút alternatívája-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.