Tom Ford

Ár:   41 010-66 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   41 010-66 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatkategória: citrus-aromás /unisex parfüm/

Összetevők: mandarin, bergamott, afrikai narancsvirág, ámbra

1700- Tom Ford Neroli Portofino
Ár: 1700 , Eladó: juditjanka
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest Örs, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost (+1000)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Edwin

2021. október 4.

A neroli virágszirmokkal gazdagon szórt mandarin szeletek - melyek boldogan ugranak fejest, majd fürdenek jázminnal ízesített és frissen facsart bergamott koktélunkba - üzennek ma nekünk.

Azt üzenik, hogy a boldogság és az öröm nem csak azt jelenti, hogy elfogadjuk mindazt, ami körülvesz bennünket, de azt is jelenti, hogy észrevesszük és hálát adunk az apró csodákért, melyek kényeztetik érzékszerveinket.

És ez a koktél bizony kényeztet..

Hűsítő és energetizáló üdítő, mely észrevétlenül olvad össze és válik eggyé viselőjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

És ez a koktél bizony kényeztet..

Quintius

2021. szeptember 20.

Három vonalat emelnék ki belőle: édes virágok, citrusok és tisztaság jegyek. Nehéz elvitatni a a 4711-vel való rokonságot. A különbséget a minőségben kell keresni: a Portofino közelről, huzamosabb ideig szagolgatva sem okoz fejfájást. Azt, hogy ez a minőségbeli különbség arányos-e az árkülönbséggel, azt nálam szakavatottabbak majd megmondják. Mindenesetre Portofino partjainál készült képeket elnézve jól sikerült a hangulatidézés. Az üveg színe az ottani tenger élénk kék színét követi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

nyuszo

2019. augusztus 12.

Közvetlen bőrre fújva egy torokkaparóan kesernyés, citromos tisztítószer szag!
Én meg csak vártam és vártam a csodát, hogy mikor változik át valami szépségessé, ami megéri kifizetni ezt a borsos árat...
Lement a nap, és a csoda elmaradt.
Nem értem.
Ma tettem még egy próbát, de csak a permet alá mertem tartani a karom.
Nem mondom, hogy megtörtént a csoda, de egy sokkal használhatóbb neroli illatot kaptam így.
Egészen elviselhető / kellemes a tegnapi rossz élmény után, de ahhoz azért édeskevés, hogy napi szinten használjam, vagy akár pénzt adjak ki egy teljes üvegért.
Pedig az üvege tényleg szép!
Így marad a kis fújósom, amit azért elhasználok alkalom adtán....

Up! Nem nagyon fogy az a kis fufuka…
Az ok pedig nem más, mint a Shalimar Cologne, amit sokkal szívesebben használok ebben a nagy kánikulában (az ár töredékéért!)
Aki pedig a nerolihoz ragaszkodik, nyugodtan próbálja ki az új BVLGARI MAN WOOD NEROLI-t, mert engem kísértetiesen emlékeztet a Neroli Portofinora.
És senki ne riadjon vissza attól, hogy az férfi illat, nagyon meg fogtok lepődni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Közvetlen bőrre fújva egy torokkaparóan kesernyés, citromos tisztítószer szag!
Lement a nap, és a csoda elmaradt.
Nem értem.
Ma tettem még egy próbát, de csak a permet alá mertem tartani a karom.
Pedig az üvege tényleg szép!
Így marad a kis fújósom, amit azért elhasználok alkalom adtán....

Up! Nem nagyon fogy az a kis fufuka…

Verona5

2019. július 11.

Nála is szembe kell mennem a mainstream véleményekkel. Semmi súrolószer, semmi klotyó, és csak minimálisan 4711. Tehetünk mi róla, hogy mostanában minden frissnek mondott háztartási szert citromszerű illattal akarnak elfedni és feldobni? Aztán ezt asszociáljuk át a parfümökre? Meg aztán, aki a 4711-hez hasonlítja, az talán nem szagolta a végig a két illatot. Nem ugyanarról beszélünk!

Számomra nagyon fincsi, az eleje, a közepe és a vége is! :) A kezdeti citrusossága átvált fehérvirágos / zöldes illatba, könnyed nyári szórakozás az olasz tengerparton hatású. Sajnos nem tartós - ezt mondanám a gyengéjének /-1 pont/. A fufunak viszont nagyon örülök, mert már régen szerettem volna kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

oaxaca

2019. március 29.

Egyet kell értenem egy korábbi értékelővel, Tom Ford van akinek egyszerűen nem való, én is ilyen vagyok. Már ez a 3. próba, de nagyon nem. Abszolút nem nőies számomra, nem értem hogy lehet ez unisex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

LxndrHrvth

2018. december 9.

Nem tudom, hogy aki ennyire lepontozta, próbálta-e egyáltalán bőrén, vagy csak blatteren, aztán kuka? Mert ez a parfüm egy alakváltó. A legelején erős bergamott, ezért persze hasonlít a 4711-re (ami a maga nemében még mindig nagyon kelendő), de kb. fél óra elteltével az én bőrömön édeskés jázmin illattá változik, ami tovább alakul bőrközeli ámbrává. Érdemes kivárni, becsapós! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Aquariusgirl

2017. december 16.

Jajj, nekem ........... Én már többször nekivesekedtem Tom Ford illatainak, mert eddig nem hittem, hogy létezik olyan, h mások imádják én meg hányok tőlük. De továbbra sem lettünk "barik". Konkrétan azt érzem, hogy az orrnyálkahártyám elhal ezektől a - számomra - szagoktól. Mindekitől bocs, de ez is szörnyű......nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

csikosmatyas

2017. november 4.

Ez komoly? Remélem, mert viccnek durva lenne!
4711! Több mint 200 éve ismerjük ezt az illatot és ha egész életemben ezt locsolnám akkor se kerülne ennyibe. ... és még az üvege is szebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Ez komoly? Remélem, mert viccnek durva lenne!

googles

2017. július 6.

Egy szám és egy szó: 4711 Original.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Egy szám és egy szó: 4711 Original.

Laci

2016. november 22.

Jaj ez nagyon nem az én illatom, pedig ami hasonlít rá, az egyik kedvencem. Mugler cologne. De míg az egy friss, zöld, légies csoda, addig ez egy szúrós, erőszakos, háztartási súrolószer szaga, mely "művészi" elegyet alkot egy állott, poshadt klotyó szaggal. Nem szeretném érezni többet ezt a túlárazott micsodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.