Tom's Of Maine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hidewatch, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Hosszan tartó (24h) védelem a kellemetlen szagok ellen, alumínium mentes, frissítő citromfű illattal.

Noncsoka

2018. május 21.

Nagyon jó desodor. De van ennél hatásosabb is. Viszont natúr és alumínium mentes,az illata is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

hidewatch

2012. június 9.

Rengeteg dezodort kipróbáltam, izzadásgátlókat is. Valójában az izzadásgátlóktól egy idő után sokkal kellemetlenebb lett minden, a szag is. Aztán eldöntöttem, hogy én többet nem tömítem el a pórusaimat semmivel, de azért büdös nem szeretnék lenni. Ezért próbáltam ki ezt a terméket. Ez csak egy dezodor, tehát az izzadást nem gátolja, de én pont ilyet kerestem. Olyat kerestem, ami alumíniummentes, és valamennyire legalább természetes anyagokból van. Az illata számomra a leges legjobb dezodor illat a világon, friss citromfű, isteni! A kellemetlen szagokra iszonyú hatásos, régen napi 2-3x használnom kellett az aktuális izzadásgátlót, hogy sikerüljön elnyomni az eltömött pórusokból áradó fantasztikus szagokat, ezzel ilyen gond nincs, reggel használom, és estig semmi szag! Most így a kánikulában néha használom délután 4 körül, ha még megyek valahová munka után, de nem azért mert büdösnek érzem magam, ilyen még nem történt, talán csak elővigyázatosság, de igazából enélkül is megállná a helyét. Bárkinek szívesen ajánlom, én már a harmadikat használom el :) 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.