Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, narancs, jázmin, afrikai narancsvirág, ibolya, barack, eper, ámbra, szantálfa, pacsuli, tonkabab

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Noyacska

2015. december 13.

Olyan kis finom, könnyed illat, nagyon szerettem. De sajnos nem tartós, lehet azért, mert télen hasznàltam, kipróbálom nyáron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Ferita

2014. február 14.

Megvettem,elhasználtam,de nem lett szerelem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Megvettem,elhasználtam,de nem lett szerelem....

annika

2013. január 15.

Most találtam meg az üvegét, még lehetett benne érezni egy kicsit az illatát...így utólag visszagondolva nem is értem, miért vettem meg, nem egy nagy szám, és tényleg erős is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

chatnoir

2012. december 27.

Tavaly karácsony előtt egy nagy leárazáskor vettem meg az ára miatt. Nem nagy kedvencem, inkább másodlagos parfümként használom, tényleg olyan szaladgálós. Nekem kicsit nehéz parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

dubniczalexandra

2012. augusztus 22.

Én nem éreztem az erős alkohol szagot, olyan tiszta, kicsit púderes illatú számomra, igazi csajos, szaladgálós parfüm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Milli006

2012. január 18.

Megvettem, megbántam... Ha kiszellőzik, akkor elviselhető, de amúgy nagyon erős alkohol szaga van és nekem nem jön be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citral, Coumarin, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol