Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: Kleo.., Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Vattacukor1990

2014. január 22.

Ez nagyon jó hajvégápoló volt. Kár, hogy már nem gyártják. Valahogy gondoltam, miután hosszas keresgélés után sem láttam a T&G termékek között. Pedig nagyon bevált. Igaz, meg is kellett fizetni a minőséget, ennek ellenére még újra is vettem, mert a hatása miatt nagyon is megérte. Én csakis nedves hajra vittem fel mindig, mert úgy nem is nehezítette el és könnyebben el tudtam oszlatni, mintha szárazon tettem volna. Szépen rendben tartotta a hajvégeimet. Az illata nagyon kellemes volt számomra, imádtam használni.
Egyedül az adagolójával volt egy kis problémám a kezdetekben. Első használatkor ugyanis az első, de még a második terméknél is nagyon sokára sikerült csak hozzájutni a szérumhoz, elég sokáig kellett nyomkodni. Ám ezért nem vonok le pontot, mert lehet, hogy csak én voltam ügyetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

toxicdoll

2013. március 15.

Hatékony és jó illatú, csak az ára magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Hatékony és jó illatú, csak az ára magas.

dodiika

2012. november 28.

Imádtam! Egész nap puha volt tőle a hajam és az illatát is imádom. Egyáltalán nem látszik már töredezettnek meg ilyen "szálkásnak" (vagy hogy is mondjam) a hajam. CSILLLLLLAGOS ÖTÖS :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Anna98

2012. november 14.

Sokkal jobb, mint bármelyik Avonos csoda cucc. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 14.

Sokkal jobb, mint bármelyik Avonos csoda cucc. Imádom.

EszTi88

2012. október 18.

Szeret(t)em.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Szeret(t)em.

Monee

2012. szeptember 20.

Nagyon szerettem ezt a hajvégápolót. Szerintem a T&G termékek nagyon megosztják az embereket, van aki imádja a T&G illatot, van aki nem. Én az első csapatot erősítem :)
A hajam egész nap fényes volt és illatozott tőle. 4x újravettem, használtam vizes hajba masszírozva aztán szárítás után is egy picit szétoszlatva a hajvégekre. Teljesen meg voltam elégedve vele. Aztán találkoztam egy sokkal olcsóbb Avonos hajvégápolóval, ami az illaton kívül ugyanezt produkálta és akkor lecseréltem ŐT :( az illata hiányzik, de az ára miatt már inkább maradok az olcsóbb Avonos megoldásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Andika5

2012. augusztus 25.

Pont az utóbbi napokban fogyott el.Gyönyörűen ápolta a hajvégeket, amire nekem nagy szükségem volt,mert nagyon töredezik a hajvégem. Én is kerestem a boltokban, de úgy tűnik már nem árulják. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

wonder

2012. augusztus 19.

Csodákat tett a hajammal, sajnálom, hogy már nem árulják. Vagy csak én nem találom ? Nem a legolcsóbb termék, de sokáig elég és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

veraveravera

2012. február 19.

2 éve vettem meg, elégedett voltam vele. Most egy másik hajvégápolót használok, de lehet, hogy majd visszatérek erre. Úgy emlékszem, hogy egy kicsit zsírosította a hajamat ha szárazon vittem fel, viszont nedves hajra téve jól bevált. Hosszú távon nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

annapanni

2011. november 7.

Nekem hajmosás után, törölközővizesen vált be, a haj teljes hosszán ujjal szétmasszírozva. Utána mehet a hajszárító. A kezemen marad némi szilikonos utóérzés, meg mindenen amihez hozzáérek. Ha nem túl sokat teszek rá, akkor nem nehezíti el a tincseket és pont jó lesz. Az illata nem olyan erős mint a többi cuccának. Csak azt nem szeretem benne, hogy időigényes tincsenként végigsimogatni a hosszú hajamat. Ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 7.

Hidratálók: Dimethiconol