Toni Gard  My Honey

Toni Gard

Toni Gard My Honey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Douglas

Fej: lime, gyümölcsök, méz

Szív: lótusz, magnólia, jázmin

Alap: pézsma, málna, fás jegyek

Timi8

2019. március 10.

Vakvétel volt, de nem bántam meg egyáltalán. Kifejezetten lédùs, gyümölcsös (konkrétal licsit és/vagy szőlőt érzek bele), mézédes illat de abszolùt nem tömény, sőt, kifejezetten tavaszra és nyàrra tudom csak elképzelni, lenge viràgos ruhácskàval. Csak a tartòssága miatt vonok le csillagot, az valòban lehetne jobb, emiatt keresnem kell egy nagy kiszerelés is belőle, mert a kis picikèmet baromira hamar el fogom fùjni sajnos... Akinek van, legyen kedves és keressen! Köszi előre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

mikkamakka75

2018. május 7.

Èdes kis gyümis viràgos illatka, kevès kis műmèzzel, teljes jellegtelensèggel, botrànyos tartòssàggal. Kedves kis "egynek elmegy" illat, viselhető, kedvelhető, de èn pènzt nem adnèk èrte.
Csak hatalmas jòindulattal közepes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

Csak hatalmas jòindulattal közepes..

Leander

2017. december 24.

Eléggé kommersz, átlagos parfümillat. Hiányzik belőle bármi egyedi megkülönböztető jegy. Kissé fullasztó, tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 24.

senskin

2015. február 5.

Érdekes illat, tetszik is. Többször próbáltam, de nem vettem még meg. Nem tudom, hogy kell e nekem ez a parfüm, annyira még nem jutottam el vele.

Uptade: Már nem tetszik, ma volt leakciózva a Douglas-ban, de valahogy már semmi varázsa. Olyan bubble gum féle valahogy teljesen kiábrándított magából...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Yolanda

2014. április 12.

Nekem nagyon tetszik! Nőies, romantikus illat. Csak papírra fújtam, így nem tudom mennyire tartós. Karakterre hasonlít Lanvin - Marry Me parfümjéhez, szóval a célközönség szerintem ennél is ugyan az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Citronellol