Toni & Guy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabolda, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

A formula felitatja a zsírosságot, segít a hosszantartó, kreatív frizurák kialakításában és a két napos hajon is dús hatást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xfxff349

2017. november 20.

Ez kész katasztrófa! Dúsítani ugyan dúsítja elég szépen az én vékonyszálú hajamat és a zsírosságot is eltünteti, de cserébe 1-2 héten keresztül, többszöri hajmosás után is benne marad a fehér por. Mintha tiszta korpás lenne a fejem. És ráadásul valami iszonyat módon szárítja a hajam, plusz ilyenkor sokkal-sokkal könnyebben gubancolódik. Az illata pedig borzalmas. Ilyen árért ilyen hatás...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

gabona07

2017. október 17.

Ha lehetne mínusz csillagot adni, azt adnék. Gyakorlatilag semmit nem csinál a hajammal, csak telefújja fehér porral, aminek semmi dúsító vagy zsíreltüntető hatása nincs. Emellett nagyon drágának is találom, sokkal-sokkal többet vártam tőle ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

gabolda

2016. december 16.

A legrosszabb száraz sampon, amit eddig használtam. Avonosat használok, de az egyik katalógusban valamiért nem volt, így rákényszerültem venni valamit. Gondoltam a Toni&Guy nem lehet nagy melléfogás. Hát tévedtem. Illatával semmi probléma nincs, de ez az egyetlen jó tulajdonsága. Valamennyire felitatja a zsírosságot, de ezért a pénzért csodát vártam volna. Bár akárhány TG terméket vettem, nekem nem vált be, lehet csak én nem vagyok kompatibilis velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool