Toni & Guy

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofett, Módosítva: 2013. február 24.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Segít megelőzni hajad gubancolódását és sztatikus feltöltődését, ragyogó fényt biztosít frizurádnak.

dorcmorc

2018. február 7.

NAgyon szerettem, nagyon sokáig elég volt.
Állagra sűrű, talán túl sűrű, de azért eldolgozható, fényessé, puhává tette a hajam, nem nehezítette el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

NAgyon szerettem, nagyon sokáig elég volt.

Mundow

2018. január 16.

Egy kis fényt valóban ad a hajnak, de nem vagyok elájulva a végeredménytől. Elhasználtam egy egész üveggel, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Feketemacska

2016. október 27.

Nem nevezném csodaszernek, már régóta megvan igyekszem elhasználni. A hajam szebb és fényesebb tőle nem szállnak a végei, viszont ha használom egy nappal hamarabb lessz zsíros és lelapult. Inkább a végekre viszem fel hajszárítás után akkor puhább is lessz tőle, viszont a töredezett végeken nem segít, bár ezt nem is ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

dorcus89

2016. október 4.

Hajápolónak azért nem nevezném, mert ápolni nem ápol, viszont amit ígér azt betartja és ezért a legjobb termék amivel kordában tudom tartani a hajamat. Ha csak simán megszárítom a hajam akkor is jól működik, de a legjobban akkor használom ki amikor kivasalom a hajam. Napokig (!) egyenes marad, tényleg nem árt neki se pára, se fürdés. Nincsenek szanaszét álló hajszálak, nagyon szépen simítja és fényessé teszi a hajam, nem gubancolódik, szinte fésülés nélkül is szép a hajam. Az összetevői nem tetszenek, de ha használom folyamatosan megkapom az ismerősöktől, hogy olyan a hajam mint egy samponreklámban így nem zavar. Az illata pedig csak az 5 csillag csillaga mert isteni. Iszonyatosan sokáig elég, legalább 1 éve megvan, ja és az Elle magazinhoz volt egy teljes kiszerelés ajándékba, szóval konkrétan egy újság árán megvettem. Most viszont fogyóba, de nem sajnálom rá a pénzt, mert csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

carriebradshaw

2015. szeptember 23.

Szép fényt ad a hajnak, rendezi a tincseket , és az illata is csodás. Szerintem tudja mindazt, amit egy olajnak kell.

Nem tudja :D updatelek..mármint szép fényt ad az oké amit leírtam, csak a száraz tincseket nem táplálja, nem lesz tőle egészségesebb a haj. Bár lehetazt nem is ígéri. Sok Tony&guy terméket kipróbáltam már, úgy általában az összes 4*, jobb mint az alap drogériás cuccok, de azért csodát nem tesz. Viszont isteni az illata, és az alapból jó minőségű haj ápolására remek választás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

horvathklaudia

2015. augusztus 18.

A hajamnak szép fényt ad, illata nagyon kellemes. A T&G PREP Heat Protection Mist-tel együtt használom... Tökéletes páros! Egyértelműen csodaszer! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

nemethanna1

2015. április 6.

Imádom, a legjobb olaj, amit valaha a hajamra használtam. Ezelőtt a L'Oréal festett hajra valója volt a kedvencem, majd megláttam a DM-ben és mivel egyszer élünk, adtam neki egy esélyt. Elég volt egy használat és máris beleszerettem. Az illata isteni, a hajamat pedig fényessé, ragyogóvá varázsolja, a kifésülést is segíti. Maga a szérum állagra eltér a L'Oréal-os verziótól, kevésbé folyékony, sokkal sűrűbb és töményebb, de mindez ellenére könnyen eloszlatható a hajon, gyerekjáték dolgozni vele.
(Most a Glamour-napokon 50%-os kupon van a DM-ben a Tony & Guy termékekre, plusz ha kiváltunk mellé egy 25-ös jokert, teljesen korrekt, pénztárcabarát árat kapunk.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Mila85

2014. december 28.

Szerintem egész jó, akciósan vettem a dmben, eredeti árán biztos nem venném meg. Finish termékként használom, jó a frizz ellen, és kb ennyi:))) Jó sok, illata nem erős, kellemes. Tehát én simításra, rendezésre használom, arra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

janka.s

2014. szeptember 22.

Ő sem lett a kedvencem, adtam neki pár esélyt de a gubancolódásommal semmit nem csinált. Szerintem sincs túl sok ápoló hatása, olyan sebtapasz-effektus mint a legtöbb ilyen, bevonja a hajvégeket, kevésbé látszik töredezettnek de ennyiben ki is merül a tudása.. az illata viszont finom, tipikus Tony&Guy illat. :) Olcsón eladnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

kvitta.girl

2014. szeptember 18.

Akit érdekel az infó a marie claere újságokhoz most ajándékba jár ! Holnap reggel ki is próbálom már megvettem, majd akkor kifejtem a véleményem hajolaj az úgy is vagy jó elsőre vagy nem :) Kedvencem a loreal misthyc oil tehát magas a mérce.

Nos nem csodaszer így 4-5 használat után, elsőre nem is tudtam véleményezni mert többet vártam, vártam a wow hatást, ajándék ide vagy oda, elég drága eredeti áron. Igazából nem váltja ki a hajolajat szerintem mert nincs olyan ápoló hatása mint a loreal misthyc hajolajának de rendezetté,fényessé teszi a frizurát,tényleg inkább szérum,mert ha többet rakok a hajamra már elnehezíti. Örülök hogy van és el fogom használni,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Hidratálók: Dimethiconol