Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   $42   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   $42
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A biomimetikus víz hidratálja a száraz, egyenetlen felszínű bőrt. A Criste Marine őssejt, EGF és fullerén komplex gazdagon táplál. A botulinum eredetű peptid gondoskodik az érett bőr kisimításáról és rugalmasságáról.

NDCsilla

2019. február 10.

Szuper! Ugyan csak néhány termékmintát próbáltam, de meg fogom rendelni a teljes kiszerést is. Egy-két használat után nálam maximálisan hozta a wow-hatást! Nagyon gazdag, igazán sok hasznos és különleges összetevőt tartalmaz. Szerintem inkább a 35+os korosztályt célozza meg a krém, de nekem is nagyon bevált. Az akné utáni folthalványitó hatása valami zseniális. Kellemes a bőrön, gyorsan beszívódik, picit fényesebb finish-e van, így én zsíros bőrre max estére ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

ficeglobog

2019. január 24.

TONYMOLY BIO EX-ből egész szettet rendeltem mintában. Mindből 5 db volt a csomagban. Teljesen meg vagyok velük elégedve. Puha, bársonyos bőrt eredményeztek, az előzőleg egy kisérleti arcpakolással elrontott bőrömet egy éjjel alatt helyrehozták. Nem tudom szétbontani a hatásukat, mert együtt használtam őket, de így tényleg csodásak.
Arctisztítás után ezt tettem először a bőrömre. Az illata nem tolakodó, gyorsan elillan. (vagy megszokom?) Könnyen eloszlatható, pillanatok alatt beszívódik. A rétegzős rutinom része volt amíg tartott (már megrendeltem a következő pakkot). Sminkalapnak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 24.

cattitude

2019. január 16.

ugyan csak mintáim vannak ebből, de mégis lepontozom, nem vettem észre semmilyen látványos hatást, ellentétben az It's Skin SYN-AKE ampullával, ami kb instant feltölti az arcom. pattanást vagy ilyesmiket nem okozott mondjuk, szóval azért lepontozni se fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Trixiih

2019. január 8.

Eddig sajnos csak én is mintát használtam belőle, de be fogok ruházni, mert le vagyok nyűgözve tőle, nagyon jó. Az illata szerintem nem zavaró, alig érzem igazából, hamar beszívodik, és jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

matekinga

2018. december 19.

Nekem is mintáim voltak belőle, jó sok, így szerencsére sokáig tudtam őket használni. Nekem egyáltalán nem volt zavaró az illata, pedig utálom a parfümös/illatos kencéket. A fejem pedig sokkal sokkal szebb lett reggelre, ha használtam. Sajnos elég borsos ára van, de beruházok rá, mert ilyen eredményt még semmivel sem értem el. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Syndell77

2018. október 24.

Imadom! Del-Koreaban vettem szetben, nagyon jo aron. A borom csak ugy szivja be. Nagyon jol esik neki. Az apro rancocskaimat kisimitja. Ha este bekenem az arcom, reggelig boven kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

rocketdog

2018. július 1.

Mintát kaptam, ezért csak egyszer tudtam felkenni. Könnyen kenhető az állaga. Viszont nekem nem igazán szívódott be egész nap sem, ragacsos maradt a bőröm és csillogott, fénylett egész nap. Az illata pedig szintén nem múlt el a nap végére sem, ami olyan erősen émelyítő, hogy többször felfordult tőle a gyomrom. Biztosan nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

viragi

2018. június 22.

Ebay-es rendelés mellé kaptam mintát, azt próbáltam ki, hosszútávú ill ránctalanító hatásról így nem tudok beszámolni. Az állaga fehér tejszerű, olyan lotion-ra emlékeztető sűrűségű. Gyorsan beszívódik, de az illata nekem túl sok, bár ezt inkább csak felkenéskor lehetett érezni, utána már nem. Lehetett rá rétegezni és irritációt sem okozott, de teljes kiszerelést a számomra erős illat miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Glutathione, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Diglycerin, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

PVP 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>