Tonymoly

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Mundow, az összetevőket feltöltötte: valencica, Módosítva: 2019. május 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító hab a fényes és selymes arcbőrért.

Limadunia

2019. május 9.

borzasztó szaga van, nagyon szárít, kellemetlen használni és kicsit irritál is. Érzékeny száraz bőrre semmiképp sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Krikike

2019. május 8.

mintát kaptam, biztos nem venném meg. szépen habzik de utána nagyon száraz a bőröm (a zsíros bőröm) és húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Glowycosmeticsblogspot

2019. január 18.

Nagyon kellemes, visszafogott illata van, könnyű használni, elég belőle kevés, mert jól habzik, jól tisztit. Elérhető áron kaphatunk sokáig tartó kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Nittuska

2018. augusztus 5.

1 mintám volt csak belőle, de nekem pici pattanásokat okozott.. Szóval megvenni biztosan nem fogom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

cattitude

2018. február 22.

mintákat használtam, aztán mire megrendeltem volna a teljes kiszerelést, nem találtam sehol, azóta meg vettem másik arclemosót. a minták alapján tetszett, szép habot lehetett belőle csinálni, nem szárította az arcom. valószínűleg egy teljeset is örömmel használtam volna el. 5 csillagot nem kap, annyira azért nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

bélám

2017. augusztus 6.

Update: Most tartok a tubus végefelé. Szabályosan gyűrnöm kell, h kijöjjön belőle valami. Kb. a felétől pedig apró szemcsék is vannak a termékben, ami kifejezetten idegesítő, mivel az elején nem tapasztaltam ilyet. Hatását tekintve nincs változás. Nem irritál.

Elhasználtam a kapott mintát, az alapján rendeltem meg a teljes kiszerelést. Teszi a dolgát, az arcom tiszta utána, a sminket leszedi, csak a szempillaspirál nem jön le teljesen. Annak a nyoma mindig a szemem alatt marad, de én amúgy is használok utána micellás vizet, ezzel a probléma megoldva.
Az állaga furcsa, szinte már kemény kenőcsre hajaz, de ha vizezem, akkor habzik. Ami nagyon nem tetszik, az a csomagolás. Puha műanyag tubus, amiből ezt a keményebb állagot alig lehet kiimátkozni. Erővel kell kinyomni belőle. Kíváncsi vagyok, hogy ha már fogyóban van, hogyan fogom kiszedni. Gyanítom, h ketté kell majd vágnom a flakont....
Ezért nem fogom még1x megvenni.
A spirál miatt 4 pontot ér nekem, de a csomagolás miatt levonok még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Ezért nem fogom még1x megvenni.

gabbica

2016. április 25.

Mintákat kaptam ajándékba belőle egy rendeléshez. Nekem tökéletesen megtisztította az arcom,kellemes az állaga, könnyű használni. Kicsit szárított, de krémezés után tényleg selymes volt a bőröm. A beígért ragyogásról nem tudok beszámolni, nem mintha számítottam volna rá :) Megrendelni nem fogom, működik a kialakult rutinom és nem hiányzik belőle, de bajom nem volt vele, ami nem nagy szó, mert hála az égnek nem érzékeny a bőröm. Hosszú távú hatásról nem tudok beszámolni, és kiváncsi lennék az összetevőire is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: Saccharomyces/Nelumbo Nucifera Ferment Extract Filtare
Hidratálók: Glycerin, PEG-75, Trehalose, Butylene Glycol, Prunus Mume Fruit Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: 3-O-Ethyl Ascorbic

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.