Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: suigintou, Módosítva: 2016. július 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlasztó gél.

Finoman masszírozd be az arcbőrödet, majd öblítsd le langyos vízzel.

Ajánlott használat heti 1-2 alkalom.

niki123

2019. június 25.

Háát sajnos nekem nem jött be. Valami gyengéd, mechanikai hámlasztásra vágytam. Tudom, hogy úgy az igazi, hogy rajta hagyom kicsit a bőrömön, de nem tudom úgy használani, mert másnapra kijön valami dudor a bőröm alatt tőle. Ha pedig lemosom, akkor nem érzem azt, hogy elég hatékony lenne. Szerintem még büdös is. Én nem tapasztalok a használat után semmilyen változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Bog

2019. június 24.

Nagyon jó kis termék. Mintát kaptam belőle egy rendelésem mellé és menthetetlenül beleszerettem. Nekem "rinocérosz" bőröm van. AHA és BHA meg se kottyan neki, nem is próbálkozom már ilyesmivel, csak a jólbevált arcradírral. Így igen nagy meglepetést okozott ez a termék, hogy kíméletes módon varázsolja puhává a bőröm. Kb. két naponta használom, azóta nem is nyúlok az arcradiromhoz. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Szisszka

2019. április 11.

Update: Azóta megvettem a nagy kiszerelést is. Még mindig imádom ezt a terméket és itt felettem írja valaki, hogy ha sűrűn használja, akár egymás után akkor tényleg alig kukacosodik, ezt én is próbáltam. Tehát nem maga a termék kukacosodik ennyire. Én kb heti 1-2x használom, nagyon szép és puha lesz tőle a bőröm.

Mintát vettem csak de hamarosan beszerzem nagy kiszerelésben. Kedvenc lett már első használat után. A kukacosodás furi, tényleg nehéz eldönteni, hogy a kis kukacok a bőröm vagy a termék de mindegy is mert használat után nagyon puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

springee

2019. március 15.

Update: A félreértelmezések elkerülése végett... mindenki tisztában van vele, hogy a kis kukackák nem egyenlőek csak és kizárólag az elhalt hámsejtekkel/bőrrel. Elég látványos és érezhető lenne ugyanis - nem jó értelemben -, ha ennyi bőrt szedne le az arcról. Ugyanakkor tapasztalatom szerint, és nyilván mások is erre céloznak, összefüggés lehet a kukackák, illetve az eltávolított hámsejt, zsír, miegyéb mennyisége között, ugyanis ha sokszor használom egymás után, szinte csak a kinyomott gél állagával megegyező terméket moshatok le. Ha pedig hagyok időt - a napi tisztítás ellenére is - felgyülemleni az ilyen jellegű szennyeződéseknek, akkor szinte azonnal és nagy mennyiségben kukacosodik. Nyilván ezekkel lép reakcióba a gél, nem pedig saját magát alakítja át még az üveglapon is csiszálva. Úgyhogy legyünk kedvesek a terméknek és a hatásának örülni, ne pedig annak, hogy kiforgathatjuk mások véleményét és okoskodhatunk.

Megtetszett a koncepció, megrendeltem. Szkeptikusan álltam hozzá, mert rendszeresen használom a COSRX AHA és BHA hámlasztóit, így gondoltam, ennek már nem sok dolga marad. Az első használat során hihetetlen mennyiségű elhalt bőrt dörgölt le. Nem voltam ugyanakkor benne biztos, hogy nem tartalmaz-e olyan anyagot, ami révén a gél maga alakul át kis kukacokká. Bármennyire divat manapság INCI szakértőnek lenni, én nyíltan vállalom, nem vagyok az. Maradt tehát a kitartó használat, ami a kozmetikum hatékonyságát igazolta, hiszen pár alkalom után már csak a gélt kenegettem az arcomon, nem jelentkeztek azonnal a kukacocskák, ahogy az első alkalommal. Nem volt már mit leszedni. Nem magát alakította át. Az első használat után azt mondtam, ez most vagy hatalmas parasztvakítás vagy pedig csodaszer. Nos, az utóbbi. Használat után teljesen más érzetet nyújt a bőr, tényleg tisztábbnak, frissebbnek, könnyebbnek érzem. A környezetemben már térítem is az embereket, mert ez must have még azoknak is, akik alapvetően nem a koreai arcápolási rutint vallják. Zárójelben azért hozzátenném, hogy az én bőröm egyáltalán nem érzékeny, mégis megesik, hogy csípő érzést tapasztalok, ha túlzásba viszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

cattitude

2019. március 1.

egész jó hámlasztó gél, nagyon gyengéden hámlaszt, bár naponta én azért nem használnám. személyszerint jobban szeretem a Cleansing Research géljét (bár annak rettenetes műalmaszaga van), szóval csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Linnn

2018. december 8.

Nagyon szeretem ezt a kis peeling gelt. Szépen leszedei az elhajt réteget, én naponta, két naponta is használom. Finom, enyhe illat, szuper hatás. Sajnos kísérletező kedvem miatt most a Holika Egg peelingjét használom, de alig várom, hogy elfogyjon, nyomába sem ér ennek a gelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

JuditTTT

2018. október 29.

UPDATE: olvastam itt a véleményeket... jaj drágáim! :D Az nem a bőrötök, ami lejön vele! :D Legalábbis az a réteg, ami kukacosodik, amit ledörgölsz az a TERMÉK, folyékony gél, amit ha felkensz és elkezded dörgölni lefelé szépen, ahogy szárad lassan, az alakul át ezzé a fehér, kukacos réteggé, amit ledörgölsz. Mivel ebben hámlasztó hatású savak vannak, ezért nem érdemes a felken és azonnal ledörgöl módszerrel használni, ugyanis a savaknak kell pár perc, h. elkezdjenek működni szépen a bőrödön. Ha ki akarod hozni a legtöbbet a termékből, akkor arclemosás után a tiszta, száraz bőrödre kend fel, majd hagyd rajta 4-5 percig. Beszívódás után elkezd dolgozni és lekapja az elhalt sejteket, amelyek lejönnek dörgöléssel a termékbe ágyazódva (maradék sminkkel együtt, ha nem mostad le rendesen, ezért lehet színes, amúgy teljesen hófehér kell legyen a ledörgölt termék a végén). Szóval az nem a bőröd, hanem a gél, ami kukackákban lemállik, a bőrsejteket nyilván nem fogod látni benne.

Nagyon jó hámlasztó. Majdnem minden nap használom, kicsit rajtahagyom az arcomon, olyan 2-3 percet, majd ledörgölöm. Nagyon sokat javított a pigmentfoltokon és a pórusokon. Használok mellette rengeteg más terméket, de ez határozottan a megtartós kategóriába esik. Hosszú távon aztán pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

anna09

2018. október 5.

Mikor Koreába érkeztem, az első shopping utamon azonnal venni akartam egy kémiai hámlasztót, mert itt több az olcsó opció mint otthon nálunk. Valóban ez az elég nagy kiszerelésű hámlasztó kevesebb mint 4000 ft volt és elég jól teszi a dolgát! Első hasznááaltkor engem is meglepett hogy kukacosodik le azonnal a bőr tőle, de msotmár gyanakszom, hogy lehet maga a krém is össze áll, nem csaka bőr jön le. Igaz, még 2 arc tisztítás után is rózsazsínesen jön le így valószínű bőr/smink egyéb. Heti egyszeri/kétszeti használatot ajánl és mikor először használtam többenetes is volt a hatás, de nagyjából már a második alkalom után egyre gyakrabban kezdtem használni. Lehet hogy csak az én bőröm ennyire vastag, de napi, két napontai használattal szép tőle a bőröm, ha viszont nem használom olyan mint régen. Csodaszernek nem hívnám de az árával arányban még is csak az. Viszont szerintem nem árt kitapasztalni, ki hogyan használja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

rtteszvesz

2018. szeptember 11.

Az egyik rendelésem mellé kaptam termékmintákat, ez is köztük volt. Nekem tetszett, selymes volt utána a bőröm. Lehet később majd kipróbálom teljes méretben is, most előbb elhasználom a felhalmozozz készletet :):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

jollygardener

2018. július 23.

Mintát kaptam belőle, nálam nem igazán működött. A pórusaimat nem tisztította ki, a hámló részeket nem szedte le, és kicsit szárított is. Lehet hogy hosszabb használat után lenne változás, vagy nem az én bőrtípusomra találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Prunus Mume Fruit Extract, Butylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Urea, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1