Tonymoly

Ár:   $2   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sisszy, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   $2
Kategória:   Szérumok, Kezelések

100% puha pamutból készült arcmaszk, mely segíti a sérült bőr megújulását, ránctalanít, segít visszaállítani a bőr rugalmasságát, és ragyogást ad neki.

nicolekitti

2019. május 25.

Szeretem a Tonymoly Pureness 100 maszkjait.
A bőrömet rögtön simítja.
Szeretem az anyagát, nekem méretre is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szeretem a Tonymoly Pureness 100 maszkjait.
A bőrömet rögtön simítja.
Szeretem az anyagát, nekem méretre is megfelelő.

Syndell77

2018. augusztus 16.

Olcson jutottam hozza, igy meg fantasztikusabbnak mondhato🙂. Jol vegzi a dolgat. Egy hasznalatra sok, kettore keves.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Emgede

2017. július 6.

Meglepő az eredmény!
A maszk levételekor is már szebb volt az arcom,de igazán másnap láttam a hatást: kisimult bőr, alig látható ráncok, feltöltődött, "vidám" arcbőr!
Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Meglepő az eredmény!
Biztos, hogy újraveszem!

Sisszy

2016. december 31.

Kellemes kis maszk, feszesítette a bőröm és fel is töltötte. A mérete nekem kicsit nagy volt, de meg lehet oldani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.