Tonymoly

Ár:   $12   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   $12
Kiszerelés:   10 ml és 60 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100%-os természetes zöld tea kivonatot tartalmazó hidratálókrém komplex és száraz bőrre.

melanie500

2020. szeptember 24.

Z-Ö-L-D T-E-A, arcborom megnyomoritoja, te draga! Mint kiderult, semmilyen termeket nem bir a borom amiben szerepel barakarmelyik kivonata. Pedig olyan hangzatos multifunkcios osszetevo, hogy minden skincare addict raizgul azon nyomban. Peldanak okadekaert: en. Sikeresen melle lottem. A kremrol is nehany szo: a harom verzio kozul még zsirosba hajlo kombinalt borrel megaldva is ez volt a kedvencem (ahogy latom tobbeknek is) Egyertelmuen ez hidratal a legjobban es ennek van a legkevesbe gusztustalan mucitromos illata. Az ev minden napjan es szakaban szivesen hasznaltam volna nappali, es/vagy ejszakai kremkent. A 3-as minta csomagot rendeltem, vegul ez is kezkremkent vegezte (annak viszont legalabb tenyleg jo volt) enyhe megbanassal a szivemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

BoBogika

2020. május 7.

Sajnos az én normál bőrömnek télen kimondottan kevés volt, hiába a rétegzős rutin. Mintha még pluszban szárította is volna. Csodálkoztam, mert az én bőröm általában mindent szeret. Lehet az öregedő bőröm az oka, nem is a krém a hibás :)
A Gel Cream változatát nyáron használtam, amit imádtam, ezért is rendeltem meg télre ezt. De csalódás volt sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Krikike

2019. december 3.

A három db-os próba csomagot rendeltem meg. Érdekes de a zsíros bőrömre az intensev vált be. A másik kettő felejtős. Szeretem az állagát (elsőre zsíros, de amint felkenem már be is szívta) Az illata ennek jön be a legjobban. Szépen hidratál. A több lépcsős rutinomban nekem ez a krém télire (reggel) bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

tara95

2019. november 29.

Csatlakozom a maxosokhoz, remek kis darab.

Sűrű kenőcs állaga van, először nehéz érzetűnek tűnhet, de pár perc múlva maradéktalanul beszívódik. Isteni édes zöld tea illat, óriási kiszerelés, szépen csökkenti a pirosságot és reggelente egy tonik társaságában annyira feltölt, hogy alig látható a mosolyvonalam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Csatlakozom a maxosokhoz, remek kis darab.

Tmika

2019. november 22.

Csak este használom, mert nehéznek éreztem, de igazából nem az, hamar beszívódik, problémákat sem okozott. Nekem ez így télre pont elég lesz, azért is választottam az intense változatot, mert a hideg időkre kerestem valamit. Az illata pedig nagyszerű, a bergamott miatt olyan, mintha earl grey teával mostam volna át az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Bernini

2019. november 21.

Szuper krém. Csak a mintát használtam el kb 3 alkalommal, nagyon jól hidratál, mattít, rendelem is a terméket ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

viragi

2019. november 21.

Kellemes,citrusos illata van (szoftosabb, mint a black tee lotion-nak). Rétegzős rutinban használom, általában esténként, de már a hidegebb idő beköszöntével nappal is kipróbáltam. Könnyen beszívódik, puha lesz tőle a bőröm, szépek az összetevői, nem okoz irritációt, szóval eddig csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

zsanman

2019. november 4.

Kombinált a bőröm, télen a száraz részek még inkább szárazak, így nekem az esti rutin zárásaként tökéletes. Illata igazi zöld tea, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Love is in the air :)
Tökéletes záró darabja az esti rutinomnak, kellően alá lehet hidratálni megfelelő szérumokkal :)
Csodálatos az illata, imádom az antioxidáns anti-aging hatását, és még a pattanásokkal is felveszi a harcot

Ha elfogy a mostani krémem, megveszem ismét a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Love is in the air :)

Ha elfogy a mostani krémem, megveszem ismét a teljes kiszerelést.

cintialaura

2019. október 7.

Télre kevés lesz, hiába a rétegzős rutin, pedig akkor szerettem volna használni. Este és reggel is használom, meglepően jól mattít, nem tömíti el a pórusaim és egészségesebb bőrképet varázsol. A megfelelő évszakban használva szuper - akár önmagában is -, de az egyértelműen nem a tél, még kombinált bőr esetén sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Tocopherol, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Vitaminok: 3-O-Ethyl Ascorbic, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.