Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

100%-os ternészetes zöld tea kivonatot tartalmazó hidratálókrém.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan minta, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom vagy küldöm foxposton. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
Ár: 1500 , Eladó: norika18
Állapot: Több mint fele megvan, Helyszín: --, fizetés: Posta, személyes
Judee1

2019. június 14.

Termékmintákat kaptam belőle, nekem nagyon tetszik, s valószínűleg megrendelem a nagyobb kiszerelést is. Zsíros bőrömet elegendően hidratálja, s nem tapasztaltam átfényesedést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

AntalJudit

2019. június 12.

Nagyon jó hidratáló krém. Először 1 db mintát kaptam belőle egy másik rendelés mellé. Eléggé meggyőző volt, ezért rendeltem még egy 10-es mintacsomagot, hogy hosszabb távon is működik-e mielőtt a nagy kiszerelésű változatot megvenném. Hát.....működött :) Normál bőrre pont elegendő hidratálást biztosít a rétegezős rutin keretében. Nem irritál, kellemes az illata, kicsit fénylik, de könnyen beszívódik. Felkenés után érzem, hogy feltölti a bőrömet. Nekem "must have" darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Michelanghela

2019. május 22.

Csomagban vettem a szemránckrémmel, és habzó lemosóval együtt. Ár-érték arányban szerintem megéri, de kizárólag rétegzős rutinba ajánlanám, oda sem extra száraz bőrűeknek és nem az őszi-téli időszakban, nyárra is csak fényvédő alá. Az első koreai szerzeményeim egyike volt, itt még nem volt feltűnő az illat, pedig van neki (kellemes, gyógynövényes-zöldteás), de hamar elillan. Nem venném újra, most, hogy kinyílt a koreai, meg a dermokozmetika világa számomra, mert nekem az extra érzékeny bőrömmel nem erre van szükségem. Normál, nem vízhiányos bőrre, nyárra jó választás lehet, mert könnyű, és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

viragi

2019. április 21.

Több mintát is kaptam a rendeléseim mellé, ez alapján értékelem. Nem fogom nagy kiszerelésben megvenni, mert hiába a rétegzős rutin, az én bőrömnek nagyon kevés ez a krém, amit hidratálás címszóval nyújt. Más hatását nem tapasztaltam, illetve van más zöld teás kencém, ami bejött. Gyorsan beszívódik, nem irritál, és az illata se tolakodó, bár nekem ez is sok, az illatmentes krémjeim mellett. Viszont a fekete teás emulsion-je a márkának teljesen jól teljesített, annyira, hogy abból teljes kiszerelést megvettem az illata ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

niki123

2019. április 14.

Update: Na jó, lehet kicsit elkapkodtam a véleményezést. Mindennapi használat során eléggé megszerettem. A bőröm hidratált, egységes és lehet, hogy még a pattanásokon is segít. Kellemes használni reggel és este is. Nem fog egyből csodát tenni, de rendszeres használattal vaóban szuper hatékony.

A nagy felhajtásnak köszönhetően én is beruháztam rá. Igazából nem mondom, hogy megbántam, a kíváncsiság hajtott, így előbb utóbb ígyis-úgyis beruháztam volna. Hidratál, nem kell tőle túl sokat várni. Amikor a hámlasztók és egyéb savak kicsit kiszárítják a bőröm, akkor naponta kb 3x kell kennem, hogy visszaállítsa az amúgy nem száraz, hanem inkább kombinált bőröm hidratáltságát. Másrész szeretem azokat a termékeket, amik a hidratáláson kívül mást is tudnak (folthalványítás, feltöltés), de sajnos ez számomra csak a hidrtálásra jó és arra is immel-ámmal. Hagy egy nagyon finom és alig érezhető réteget a bőr felszínén, amitől kicsit csillog is. Nem vettem észre, hogy a pattanásokon segítene.

Ja és még valami, ami már tényleg csak az én hülyeségem. Feleslegesen nagy a doboza. Nem is értem miért, mivel borzasztó könnyű, érezhető, hogy a tégeny nincs tele és aki internetről rendel, az úgyis csak a 60 ml-t fogja nézni, ezért az amúgy is szűkös fürdőszoba szekrényembe abszolút nem hiányzik felesleges csomagolás... Másrészt pazarlás is (persze nem ettől fog meghalni a bolygó, na de na...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

n_adry

2019. április 10.

Nemrég vásároltam teljes kiszerelésben, mivel érdekelt a vélemények miatt, hogy valójában milyen lehet. Könnyen felszívódó, krémes textúrájú, a hidratálása megfelelő, jó puha lesz tőle a bőröm. Az arcom kissé fényes lesz tőle, de BB krém és egy kis púder segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

elfi777

2019. március 19.

Beleolvastam néhány véleménybe, és elég is volt, az előttem szólók után csak bólogatni és csatlakozni tudok.
A krém remek, egy hozzám hasonló teás-krémfüggőnek abszolút ki kell próbálnia, kihagyni szinte vétek :)
Száraz a bőröm, rajtam önmagában nem esett jól - mint szinte semmi - , de egy könnyű kis lotion, vagy skin mellett tökéletes. A fejem kissé zsíros hatású lesz tőle, mint a tartalmasabb krémektől általában, de sebaj, amúgy is este szeretek rétegezgetni, amikor van türelmem hozzá.
Pont olyan, mint a kedvenc zöld teás cuccaim, elégedett vagyok, csont nélkül jár a kiváló értékelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

NDCsilla

2019. február 10.

Abszolút imádom-kategória! Az INCI-je nagyon meggyőző és jogos a felhajtás körülötte, mert tényleg szuper krém. A pattanások kialakulását gátolja, emellett szuperül hidratál, remek antioxidáns....stb, stb, mindent hoz, amit a leírás ígér. Szerintem az illata is kellemes. Egy fehér, krémes textúrájú krémről van szó, ami gyorsan beszívódik, kellemes bársonyos érzetet hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

pinkyy

2019. január 28.

Jó hidratáló, bár nekem egy furi réteget képzett az arcomon, ami miatt eléggé fénylettem, ezért nem vettem újra. De összességében szerettem az állagát, illatát és hidratáló hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Duende

2019. január 22.

Tavaly nyáron használtam, a C vitaminnal tökéletes kombinációt alkottak.
Nappalra C vitamin fölé diszkógömb, este azonban isteni. A pattanások mérete csökkent, hamarabb gyógyultak. Alig várom a következő nyarat, hogy használjam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Tavaly nyáron használtam, a C vitaminnal tökéletes kombinációt alkottak.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Glycerin, Glycereth-26
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületi hártya képző anyag.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.