Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

100%-os ternészetes zöld tea kivonatot tartalmazó hidratálókrém.

melanie500

2020. szeptember 24.

Z-Ö-L-D T-E-A, arcborom megnyomoritoja! Ido volt mire rajottem, hogy egy kicsit sem birja a borom ezt az osszetevot. Ennel a verzional viszont mar okosabb voltam: rajottem, hogy van 10ml-es minta csomag! Be is zsebeltem gyorsan, de sajnos ez is kezkremkent vegezte. Pedig ez egy jo krem. Tetszik a konnyed allaga, gyorsan beszivodik, egesz jol hidratal, nappali kremnek remek zsiros borre mondjuk osztol tavaszig, szaraz borre pedig talan keso tavasztol keso oszig. Szerelem cucc lett volna, ha nincs ez az utalom-az-illatat-es-egyebkent-kicsinalja-a-boromet dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Bettiiyy

2020. május 11.

Egy mintát kaptam belőle, nekem a sötét dobozos (intense) van meg - amit nagyon szeretek.
Ez is egy kellemes krémnek tűnik, bár az én ízlésemnek kicsit sok, valamiért nagyon érzem rajta a szilikont, olyan fullasztó érzést okoz. Nekem elég csillogó bőrt is adott, ebből is látszik, hogy a három krém közül, nem ez a nekem való.
Könnyen kenhető, nem kell belőle sok, így egy tégely sokáig elég lehet - amúgy akkorák hogy csak na!
Úgy érzem, hidratálgat, de egy használattal, rétegzős rutinban így elég nehéz megmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Bog

2020. április 9.

Mintát kaptam belőle, ami nagyon tetszett, így megrendeltem nagyban is. Nem hiszem, hogy ez lesz a kedvenc krémem, de nem rossz. Nekem a rétegzős rutin ellenére sem elé, utána még használok egy táplálóbb krémet és egy éjszakai maszkot is.
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos, fényes réteget, nem zsírosodik a bőröm tőle és az illata is gyorsan elillan, egyáltalán nem zavaró. Nem rossz krém, nem tudok rosszat mondani rá, de valahogy hiányzik az HŰHA hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Allics27

2020. január 1.

A teljes kiszerelès alján járok. Szerintem sokkal jobb, táplálóbb hidratáló krémek vannak. Engem nem simít ki, nincs az a jól feltöltött és puha arcbőr érzésem, valójàban a hidratáláshoz is kevès. Elhasználgatom, de nekem maradnak a sleeping maszkok (pl.Sulwhasoo, Whoo) utolsó lépésnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Krikike

2019. december 3.

A három db-os próba csomagot rendeltem meg. Érdekes de a zsíros bőrömre az intensev vált be. Ez nekem kevés volt. Az illata jó, az állaga is de ennél többet nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

mmoni1

2019. november 18.

Ez a kedvenc krémem! Most rendeltem a harmadikat belőle! Könnyű, gyorsan felszívódó, isteni illatú csoda :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

hgdsk

2019. október 16.

Könnyű, gyorsan felszívódó hidratáló krém, smink alá tökéletes, és nagyon puha lett tőle az arcom. :) Nyáron elég volt, de ahogy beköszöntött a hideg már nem hidratált megfelelően, és gyorsan elfogyott. Majd jövő nyárra újraveszem, de addig keresek valami testesebb krémet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Kremcica

2019. szeptember 15.

Sajnos nekem nem jött be ez a krém. Mindháromból (watery, gel, intense) 10 ml-es kiszerelést rendeltem és a három közül ez volt a leggyengébb. A géles sem volt nagy hidratáló hatással, de legalább nagyon könnyed állaga volt amit így még nyáron elbírt a bőröm. Ez kb ugyanannyira hidratál, vagy még annyira sem, de mellette sokkal sűrűbb tömörebb állagú. Nyáron kényelmetlen volt használni, a lehűlőben lévő időben pedig kevés a kombinált bőrömnek. Két réteget simán felkentem reggel és még mindig húzódott a bőröm, estére pedig másik krém vagy hidratáló szérum nélkül számomra használhatatlan. Emiatt a 10 ml hamar el is fogyott, nem is rendelem meg nagyban. Érdekes hogy illatában ez a legvisszafogottabb, a másik kettő (főleg a gél) sokkal citrusosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

rszandra

2019. augusztus 6.

Kellemes, könnyű nyári krém, szeretem használni sminkelés előtt. És nem utolsó sorban szépek az összetevői!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Rozmaring

2019. július 22.

Lassan 2 hete használom, és alig látszik meg rajta. Nekem elég nagyon kevés mennyiség is, az is tökéletesen hidratál, szépen kisimul tőle az arcom, nem okoz irritációt, nagyon friss érzést kelt. Használom a lotion társát is, de a krémet jobban szeretem, szerintem újravevős lesz, és a nővérem is rácsábult, neki is bevált.
Kombinált, nem túl száraz bőrre tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Kombinált, nem túl száraz bőrre tökéletes. :)

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Glycerin, Glycereth-26
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületi hártya képző anyag.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.