Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

100%-os ternészetes zöld tea kivonatot tartalmazó hidratálókrém.

Bettiiyy

2020. május 11.

Egy mintát kaptam belőle, nekem a sötét dobozos (intense) van meg - amit nagyon szeretek.
Ez is egy kellemes krémnek tűnik, bár az én ízlésemnek kicsit sok, valamiért nagyon érzem rajta a szilikont, olyan fullasztó érzést okoz. Nekem elég csillogó bőrt is adott, ebből is látszik, hogy a három krém közül, nem ez a nekem való.
Könnyen kenhető, nem kell belőle sok, így egy tégely sokáig elég lehet - amúgy akkorák hogy csak na!
Úgy érzem, hidratálgat, de egy használattal, rétegzős rutinban így elég nehéz megmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Bog

2020. április 9.

Mintát kaptam belőle, ami nagyon tetszett, így megrendeltem nagyban is. Nem hiszem, hogy ez lesz a kedvenc krémem, de nem rossz. Nekem a rétegzős rutin ellenére sem elé, utána még használok egy táplálóbb krémet és egy éjszakai maszkot is.
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos, fényes réteget, nem zsírosodik a bőröm tőle és az illata is gyorsan elillan, egyáltalán nem zavaró. Nem rossz krém, nem tudok rosszat mondani rá, de valahogy hiányzik az HŰHA hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Allics27

2020. január 1.

A teljes kiszerelès alján járok. Szerintem sokkal jobb, táplálóbb hidratáló krémek vannak. Engem nem simít ki, nincs az a jól feltöltött és puha arcbőr érzésem, valójàban a hidratáláshoz is kevès. Elhasználgatom, de nekem maradnak a sleeping maszkok (pl.Sulwhasoo, Whoo) utolsó lépésnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Krikike

2019. december 3.

A három db-os próba csomagot rendeltem meg. Érdekes de a zsíros bőrömre az intensev vált be. Ez nekem kevés volt. Az illata jó, az állaga is de ennél többet nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

mmoni1

2019. november 18.

Ez a kedvenc krémem! Most rendeltem a harmadikat belőle! Könnyű, gyorsan felszívódó, isteni illatú csoda :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

hgdsk

2019. október 16.

Könnyű, gyorsan felszívódó hidratáló krém, smink alá tökéletes, és nagyon puha lett tőle az arcom. :) Nyáron elég volt, de ahogy beköszöntött a hideg már nem hidratált megfelelően, és gyorsan elfogyott. Majd jövő nyárra újraveszem, de addig keresek valami testesebb krémet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Kremcica

2019. szeptember 15.

Sajnos nekem nem jött be ez a krém. Mindháromból (watery, gel, intense) 10 ml-es kiszerelést rendeltem és a három közül ez volt a leggyengébb. A géles sem volt nagy hidratáló hatással, de legalább nagyon könnyed állaga volt amit így még nyáron elbírt a bőröm. Ez kb ugyanannyira hidratál, vagy még annyira sem, de mellette sokkal sűrűbb tömörebb állagú. Nyáron kényelmetlen volt használni, a lehűlőben lévő időben pedig kevés a kombinált bőrömnek. Két réteget simán felkentem reggel és még mindig húzódott a bőröm, estére pedig másik krém vagy hidratáló szérum nélkül számomra használhatatlan. Emiatt a 10 ml hamar el is fogyott, nem is rendelem meg nagyban. Érdekes hogy illatában ez a legvisszafogottabb, a másik kettő (főleg a gél) sokkal citrusosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

rszandra

2019. augusztus 6.

Kellemes, könnyű nyári krém, szeretem használni sminkelés előtt. És nem utolsó sorban szépek az összetevői!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Rozmaring

2019. július 22.

Lassan 2 hete használom, és alig látszik meg rajta. Nekem elég nagyon kevés mennyiség is, az is tökéletesen hidratál, szépen kisimul tőle az arcom, nem okoz irritációt, nagyon friss érzést kelt. Használom a lotion társát is, de a krémet jobban szeretem, szerintem újravevős lesz, és a nővérem is rácsábult, neki is bevált.
Kombinált, nem túl száraz bőrre tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Kombinált, nem túl száraz bőrre tökéletes. :)

Plusskutya

2019. július 20.

Rétegzős esti rutinom része, nappalra önmagában is szoktam használni smink alá. T-vonalban zsírosodó, amúgy normál bőröm van, arra szerintem tökéletes. Száraz bőrűeknek kevés lehet, de rutin részeként szerintem ők is ki tudják használni az előnyeit: szépen hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros-ragacsos érzetet (azt nagyon utálom), és nekem nagyon bejön az illata :-) Citrusos, zöld, friss, szuper :-)

UPDATE: hát ezt teljesen elhasználtam! Ami ritkaságszámba megy nálam, inkább félig lévő tégelyek és tubusok vesznek körül az éjjeliszekrényemen és a fürdőszobaszekrényben, de ez bizony elfogyott! Abszolút megérte az árát!
Csak azért nem vettem meg újra (még), mert kijött az esszenciája, és most azt használom.

Ui: a tégelye tényleg feleslegesen óriási, a benne lévő krémmennyiséghez képest. Egyetértek Nikivel, sokkal környezetbarátabban kellene, kedves tonymoly!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Glycerin, Glycereth-26
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületi hártya képző anyag.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.