Tonymoly

Ár:   $23   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   $23
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló, bőrmegújító, 5 az 1-ben tonik, mely gyengéd formulájának köszönhetően minden bőrtípus számára megfelelő. Kondicionálja, puhítja a bőrt és segít eltávolítani a szennyeződéseket.

• Az erjesztett rizslé (szaké) gyors felszívódásának köszönhetően a bőr mélyebb rétegeibe képes bejutni, és növeli annak vízmegtartó képességét, segítve a hosszabb ideig tartó hidratálást.
  • A különböző kivonatok, mint pl. cukornád-, szőlő- és almakivonat, természetesen hámlasztják és ápolják a bőrt.

Hipoallergén, alkoholtól és irritáló anyagtól mentes.

kivike

2020. május 27.

Mindenképpen valami rizses kozmetikumot akartam kipróbálni, és sok kutakodás után erre esett a választásom, leginkább a márka megbízhatósága és a hatalmas mennyiség miatt. Szerintem nekem ez a flakon egy évre elegendő lesz napi 2 használat mellett. Arctisztítás után használom, vattára öntve áttörlöm az arcomat. Száradás után jön a többi kozmetikum, nagyon szépen belesimul a rutinomba ez a tonik. Magában nem hiszem, hogy csodát művel, de egy lépésnek tökéletes. Nyáron majd több rétegben használom, amikor már a nehezebb szérumok nem túl ideálisak a nagy melegben. Mivel hatalmas a flakon, nehezen tudom kezelni, ezért kisebb pumpás üvegbe töltöm át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

rekamer

2020. április 16.

Összefoglalva:
Nem oldja meg a létező bőrbajaidat rövidtávon, de attól még nagyon jó toner,
ár-érték-mennyiség tengelyen szuper,
Merem ajánlani

Beruháztam rá, mert akartam egy jó kis hidratáló, koreai tonert, ami viszonylag aktív hatóanyag mentes, hogy ne vesszen össze a szérumokkal. Valamint a rizses-szakés tonerekről az internet ódákat zengett, ki akartam próbálni ezt a hatóanyagot.

Reggel-este legalább 3 rétegben paskolom arcra, nyakra, dekoltázsra. Kb. 3-4 hét alatt, kizárolagos használat mellett nagyjából 20%-a fogyott el.

Nagy plusz, hogy alkoholmentes.

Kiöntve nem habzik, szépen terül, kicsit ül a bőr felszínén, de beszívódik belátható időn belül. Nem ragad, nem zsírosít, nem hagy fura réteget maga után. Gondolom az betudható a szilikonnak benne. Habár a bőröm nem szereti a szilikont, eddig még nem vert ki a ragya tőle.
Kellemes, kis műcitrus illatú, de nem tolakodó, elmúlik.

Lássuk az ígéteiből eddig mit tartott be.
- Hidratálás: tényleg hidratál, de ne várjunk tőle egy hada labo hyaluronbombás ruganyosságos, agyonhidratálást, amitől az ember lánya reggel eldobja az agyát a tükör előtt. Abból csak az oké, rendben tartományban van, de így is sokkal jobb, mint a magyar drogériás tonikok 99%-a. Nagyjából 3-4 óráig érezhető a hidratáló hatása.
- Segít eltávolítani a szennyeződéseket: ha erre vetted, akkor gond van, szerezz egy jobb arclemosót. Szerintem a póruskitisztításra gondoltak ezzel hosszú távon.
- Bőrmegújítás: kémiai hámlasztok mellette, de nem vettem észre, hogy a durvább pigmentfoltjaimon és akne hegeimen csodát tenne, DE! bőrtónust egységesít nagyon szépen.
- Egyenetlen bőrfelszíntelenít: eddig még nem vettem észre javulást a hegeimen.
- Gyengéden hámlaszt: sajnos az én arcom saválló teflonból van, ezt nem tudom megítélni. Felkenve egyáltalán nem csípett vagy bizsergetett, fel se tűnt, hogy ezt is tudja. Fényvédőt emiatt mindig kenek fel.
- Érzékeny bőrűeknek is való, hipoallergén: jól tolerálom a parfümöt, engem nem bánt. Amit viszont nehezen hiszek el a Tonymolynak, hogy szinte minden létező termékük tele irritáló citrusolajokkal (ami fényre oxidál és irritációt okoz) - amit főleg nem kéne érzékeny bőrűeknek magukra kenniük -, az hipoallergén lenne. Kísérleti nyúlnak mérsékelten érzékeny lakótársamon már próbáltam másik terméküket, de túlélte és mások is a kommentszekciók alapján. Eddig. Még mindig túl szép, hogy igaz legyen nekem.
- off: A mochi testvérét szívesen kipróbálnám még, abban van hyaluron sav is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Összefoglalva:
Nem oldja meg a létező bőrbajaidat rövidtávon, de attól még nagyon jó toner,
ár-érték-mennyiség tengelyen szuper,
Merem ajánlani

Nagy plusz, hogy alkoholmentes.

Kellemes, kis műcitrus illatú, de nem tolakodó, elmúlik.

Lássuk az ígéteiből eddig mit tartott be.
- Egyenetlen bőrfelszíntelenít: eddig még nem vettem észre javulást a hegeimen.
- off: A mochi testvérét szívesen kipróbálnám még, abban van hyaluron sav is.

nussera

2019. június 12.

Szuper hidratáló tonik, hatalmas kiszerelésben, verhetetlen áron. Több, mint fél évig elég egy flakon (500ml, hatalmas!!!), pedig reggel és este is használom, télen néha több rétegben is felütögetem a tenyeremmel. A vízhiányos bőrömet mélyen hidratálja, erre eddig még egy termék sem volt igazán képes. Úgy érzem a fölé kent esszenciák / szérumok / krémek is jobban fel tudnak szívódni, amikor ezt a tonikot használom.
Egyszerűen nem is tudna jobb lenni számomra, soha többé nem szeretnék másik tonikot keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.