Too Faced

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   4 x 4,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Exklúziv kontúrozó készlet 2 sötét barna színnel és 2 világos hightlighter színnel és egy kis ecsetkével (Too Faced's Contour Buki Brush) és egy használati útmutatóval.

Parabén, szulfát és phthalates mentes.

annabngr

2019. július 16.

Első kontúr palettám. Sokat gondolkoztam h megvegyem-e, de azt kell hogy mondjam, megérte az árát: a színválogatás, a csomagolás, az illat, a kis ecset, a tükör... egyszerűen tökéletes. Nagyon bevált, mindenhová magammal hordom, nincs nap, hogy ne nyúlnék érte. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Lills

2018. november 10.

Sokáig "nem tudtam hova tenni", túl pigmentáltnak éreztem a barnákat, nem tudtam szépen eloszlatni a bőrömön, foltosnak tűnt és soknak, a másik két púderrel nem is nagyon foglalkoztam.. Aztán mégis előkerült a paletta, és rájöttem hogy méltatlanul hanyagoltam, mert a legjobb bronzosító színek vannak benne, amiket valaha használtam. Gyönyörű hideg árnyalatok, és bronzosító ecsettel nagyon szépen fel is lehet vinni. A highlighter is nagyon szép benne, elég szolid, hétköznapi, és a pici ecset szerintem tökéletes hozzá :) A púder viszont szerintem eléggé nagy mellényúlás benne, rajtam egyszerűen sárga, nem is tudom értelmezni a szép hideg barnák mellett :( De ettől még ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Cannes

2018. szeptember 24.

Most kaptam szulinapomra nagyon szep tartos pazar az illata Termeszetes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Most kaptam szulinapomra nagyon szep tartos pazar az illata Termeszetes

nikkike

2018. március 10.

Nekem ez a kontúr non plusz ultra, annyira könnyű vele dolgozni, és gyönyörűek a színei. A kis ecset, amit adtak hozzá, meglepően jó. Szerintem sosem fog elfogyni, de ha mégis, biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

b.jucy17

2016. november 29.

Nekem kicsit furcsa ez a csoki illat, de tetszik :)
A szinek nagyon jók benne, fehérbőrűek is ki tudják használni,(Light to medium palettát vettem).
A csillámos viszont tényleg nagyon természetellenes, nem is használom. De alapvetően 5 csillag.
Inkább azoknak ajánlanám akik kezdő kontúrozók, mert könnyen összemoshatók a púderek és igy nagyon természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Nekem kicsit furcsa ez a csoki illat, de tetszik :)

Midnight Fairy

2016. január 13.

Nagyon egyszerű használni, tényleg látványos, szuper a benne található kis ecset és az óriási tükör. Ja, és édes csokis illata van. Az viszont megdöbbentett, hogy mennyire porol. 50 euróért azért nem ezt várnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

LuciaNora

2015. november 16.

Nagyon jo minosegu puderek vannak a palettaban, amik jol pigmentaltak es jol el lehet oket dolgozni. A csillamos highlightot cserelnem csak le benne, nem tetszik a csillam, tul nagyszemu, mu hatasu. A kicsi kontur kabuki ecset is nagyon jo hozza, kifejezetten jol lehet vele satirozni. Az illat persze csodas :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

edeseper

2015. június 25.

Egyre jobban kezdek beleszeretni ebbe a márkába, eddig egyetlen termékében sem csalódtam. Ez a kontúr paletta is hozta a megszokott minőséget, gyönyörű pigmentált színek, praktikus csomagolás, finom illat. Hideg és meleg árnyalatú bronzer is van benne, bárki ki tudja keverni a kívánt színt az arcához illően. Tartós, bár nap végére megkopik, de még így is jóval tovább marad, mint a MAC-es vagy a Bobbi Brownos bronzerem. A hozzá adott ecsetről nem tudok nyilatkozni, én a Real Techniques contour brush-ával használom.
Csakis csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Csakis csillagos 5-ös!

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.