Too Faced

Ár:   $15 és $32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Ár:   $15 és $32
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Bőrtípus:   Normál

Hidratál, kiegyenlíti és ragyogóvá teszi a bőrt, egy egészséges finisht kapunk általa. Szilikon- és parabénmentes.

Ár: 4000 ft + postaköltség, csere is lehetséges , Eladó: Noy86
Állapot: használt, kb. a fele van meg (40 ml kiszerelés), Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvétel, utánvét, utalás
klaris171

2019. szeptember 4.

Nálam sajnos elmaradt a csoda! Semmilyen különbséget nem veszek észre ha felkenem, ha kihagyom... Száraz a bőröm, ezért eleve hidratálóra kenem, ez nem tud többet hozzáadni (hidratáló nélkül katasztrófális, a fél tubus magamra nyomhatnám), amit elvártam volna az a ragyogó egészséges bőrkép, de lehet hogy olyan jó a bőrápolási rutinom, hogy nincs mit turbózni. :)) Látható pórusaim nincsenek, ha használom a jól bevált könnyű alapozómat az enélkül is bombabiztosan tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

doraorsolya

2019. május 5.

Nagyon jó választás, az első primer, aminek látom a hatását.
A márka Born This Way alapozójával párosítom, együtt fantasztikusak a zsíros bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Nagyon jó választás, az első primer, aminek látom a hatását.

Massacre

2019. március 28.

Száraz bőröm van és sokan ezt a primert ajánlották rá, én meg amúgy is oda vagy a Too Faced csomagolásáért és jónéhány termék be is vált tőlük ezért a CultBeauty-ról megrendeltem teljes kiszerelésben. Az illatára azt mondták, hogy kókuszos, de nem azt az édes émelyítő kókuszt kell elképzelni, hanem nekem valamiért "füstös kókuszra" hajaz?! Nagyon hidratáló, tényleg jót tesz a száraz bőrömnek és nagyon szépen lehet rá sminkelni. Nagyon kevés kell belőle, én egy pumpányit (?) használok belőle és az egész arcomra elég, de néha többet teszek a szem alatti részre mert szokása a bőrömnek ott durván kiszáradni. Az egyetlen negatívum, hogy nagyon drága viszont nagyon szeretem és teljes mértékben bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Vichy

2018. december 24.

20 ml-s utazós kiszerelést vettem meg nyáron a Sephorában és nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Sajnos a Benefit Porefessional ikonikus primere nem lett a kedvencem, így gondoltam, hogy kipróbálok valami mást. Nagy keresgélés után végül ennél állapodtam meg és nem bántam meg, nagyon különleges koktélos illata van, állaga könnyed - ahogy előzőekben írták - fluid-os, felkenni pedig nagyon kellemes érzés. Valóban hidratál és lágy fényt ad arcnak, a szilikonmentessége pedig külön plusz pont, nekem sajnos a szilikon alapú primerek nem jöttek be. Ára tényleg húzos, de simán elég egy pumpálásnyi belőle az egész arcra, így lehet vele spórolni bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Bzsofia35

2018. december 7.

Legjobb primer ! Kicsit húzós az ára , beosztóan használom de nem bántam meg !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Legjobb primer ! Kicsit húzós az ára , beosztóan használom de nem bántam meg !

Asianlover

2018. november 19.

Kis kiszereléses verziójában volt/van alkalmam kipróbálni ezt a terméket, a Better Than Sex szempillaspirállal együtt. Itt is szeretném elmondani, mennyire hasznos dolognak tartom a kis kiszerelést, ezt se kell legalább 31 euróért teljes méretben megvennem :) Na, de a viccet félretéve, magáról a termékről:
Hasonlóan az előttem szólóhoz, én is úgy érzem, mintha egy hidratáló fluidot tennék fel. Ez szép és jó, tényleg 5 csillagos módon hidratál, de nem igazán tudom primer kategóriában értelmezni.
Direkt megversenyeztettem a Faceshop Velvet Skin primerjével is, hogy ne csak emlékekből dolgozzak, hanem tényleges legyen az összehasonlítás. A Velvet Skin egy hagyományos, szilikonos primer, a Hangover viszont egy deklaráltan szilikonmentes termék. El kell mondjam, hogy én nem használok napi szinten primert, ezért az a gyakori ellenérv, hogy a szilikon hosszútávú használat mellett nem tesz jót a bőrnek, engem nem érint. Inkább alkalomszerűen használok primert, ha tényleg egy best of sminket szeretnék összehozni :) Ilyen alkalmakkor viszont az a felhasználói elvárásom a primerrel szemben, hogy terítsen egy olyan réteget a bőrömre, ami feltölti a pórusokat, kiegyenlít és szebben ül rajta a smink, a pórusok kevésbé látványosak.
Mivel ezt ettől a primertől nem kaptam meg, a végeredmény csak 3-as.
Viszont a hidratáló hatás annyi szuper volt, hogy a következő áldozat a kis kiszereléses Hangover fixáló spray lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Mivel ezt ettől a primertől nem kaptam meg, a végeredmény csak 3-as.

Lencseee

2018. november 7.

Olyan ez a primer, mintha egy light hidratalot kennek fel (mind felkenes elott, mind utana). Mindenfele alapozommal, bb-vel jol mukodik, tartossabba teszi oket. Hatasa -a szamomra - mint ha mac strobe-ja lenne, de a viseles erzese sokkal-sokkal komfortosabb. En ezt ujra fogom venni. Es kifejezetten korrekt, hogy kisebb verzio is van belole a Sephoraban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Ashley12

2018. szeptember 17.

Kedvenc primer ever. Az illata nagyon kellemes, a finishe nagyon szép healthy glow, és a smink tartóságában is segít. Az ára húzósabb igaz, de rohadt sokáig elég és abszolult megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Mintia

2018. szeptember 16.

Szuper primer! Sokkal jobb egy hidratált arcbőrre felvinni bármilyen alapozót. Szebb, természetes fényű lesz a hatás. Az illata is nagyon finom, igaz nem kókuszosnak mondanám. Néha smink nélkül is fel szoktam kenni, mert a kókuszvíztől szinte életre kel az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Adrika91

2018. március 28.

Az illata nekem nem tetszik, szerintem semmi köze a kókuszhoz de a teljesítménye tetszik, tényleg hidratálja a bőrt egész nap és szép alapot ad az alapozónak is! Én önmagában is szoktam használni hidratáló felé, száraz bőrre ajánlom nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lásd Tripeptide-32

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0