Too Faced

Ár:   $15 és $32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Ár:   $15 és $32
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Bőrtípus:   Normál

Hidratál, kiegyenlíti és ragyogóvá teszi a bőrt, egy egészséges finisht kapunk általa. Szilikon- és parabénmentes.

Ár: 5500 , Eladó: harsanyiagnes20
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postázom
Ár: 2500 , Eladó: Halcyon
Állapot: Félig tele, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten. Fizetés készpénzzel vagy utalással átadásakor.

Halcyon

2020. szeptember 22.

Youtube és itteni vélemények alapján vettem meg. Nem irritált, szépen lehetett rá sminkelni, de ugyanúgy átfenyesedett tőle a bőröm, mint nélküle. Szerintem ez egy jó primer, de csak akkor, ha vízhiányos vagy normál bőröd van, olajos bőrre nem ajánlom. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Heine

2020. augusztus 12.

Pár napja használom, eddig nem igazán vettem észre különbséget a primer nélküli állapotokhoz képest. Az enyém egyébként elég büdös, romlott kókusz szaga van -remélem, alapból ilyen, és nem romlott terméket kaptam.
Nagyon könnyen el lehet oszlatni, és hamar beszívódik, de szerintem ennyit más termék is tud. Ugyanolyan hamar átfénylik a bőröm, és ledob magáról mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. július 12.

Nem váltak be a szilikonos termékek amikkel régen próbálkoztam, ezért nem használtam már egy ideje primert.
A kedvenc alapozóm, amit minden nap használok viszont egy full fedésű, matt finishű termék, amitől iszonyatosan száraznak tűnik a bőröm, nagyon "cakey" vele a végeredmény hidratáló nélkül, de az utóbbi időben ezt is kevésnek éreztem, és szerettem volna valami hidratáló hatású primert. Ez pedig egy új kedvenc! Sokkal sokkal szebb vele a sminkem, a bőröm csak úgy issza, szuperül hidratál, tényleg egy szuper alap, isteni kókuszillattal. Nélküle már nem is sminkelek, minden napom vele indul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 12.

Lizz07

2020. június 13.

Én rendszeresen használom, pedig ritkán teszek fel alapozót. Valahogy ad egy kis pluszt, szebb lesz a bőrképem tőle. Nem fullad meg alatta a bőröm, a sminkem is tartósabb, szebb. Melegebb időben nem teszek alá hidratálót, mert sok lenne a bőrömnek úgy, hogy még fényvédőt is használok. A nagyobb kiszerelés nálam sokáig elég, így nekem megéri. Viszonyítási alapom nincs, mert csak a márka Born This Way alapozójával próbáltam és megfelelt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Isabell

2020. március 25.

Pár héttel ezelőtt vettem meg és azóta is imádom. :) Ugyan húzós az ára, de abszolút megéri, mert nagyon kevés elég belőle. Az illata is nagyon tetszik, újra vevős termék lesz nálam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

FundyBundy

2020. január 20.

Nem rossz, de ezért az árért jobbat kapsz, akár többet is mennyiségben :).
Pl nyx angel veil vagy embryolisse .
számomra nem volt elég hidratáló meg úgy egyáltalán nem egy hűde primer, ennyi erővel akár niveat is kenhetek az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Nem rossz, de ezért az árért jobbat kapsz, akár többet is mennyiségben :).
Pl nyx angel veil vagy embryolisse .

doraorsolya

2019. október 16.
A májusi értékelés óta az NYX Can't Stop Won't Stop alapozóval, illetve a Fenty Beauty Pro Filter alapozóval is használtam, és minden esetben nagyon szerettem ezt a primert, nem tudnom elképzelni a sminkelést nélküle.

Az első mini tubusomat 2018 októberében vettem meg, egy éven át tartó napi használat után 2019 októberére elfogyott, de rögtön újra is vettem (szintén mini kiszerelésben).

2019. május 5.
Nagyon jó választás, az első primer, aminek látom a hatását.
A márka Born This Way alapozójával párosítom, együtt fantasztikusak a zsíros bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

2019. május 5.
Nagyon jó választás, az első primer, aminek látom a hatását.

klaris171

2019. szeptember 4.

Nálam sajnos elmaradt a csoda! Semmilyen különbséget nem veszek észre ha felkenem, ha kihagyom... Száraz a bőröm, ezért eleve hidratálóra kenem, ez nem tud többet hozzáadni (hidratáló nélkül katasztrófális, a fél tubus magamra nyomhatnám), amit elvártam volna az a ragyogó egészséges bőrkép, de lehet hogy olyan jó a bőrápolási rutinom, hogy nincs mit turbózni. :)) Látható pórusaim nincsenek, ha használom a jól bevált könnyű alapozómat az enélkül is bombabiztosan tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Massacre

2019. március 28.

Száraz bőröm van és sokan ezt a primert ajánlották rá, én meg amúgy is oda vagy a Too Faced csomagolásáért és jónéhány termék be is vált tőlük ezért a CultBeauty-ról megrendeltem teljes kiszerelésben. Az illatára azt mondták, hogy kókuszos, de nem azt az édes émelyítő kókuszt kell elképzelni, hanem nekem valamiért "füstös kókuszra" hajaz?! Nagyon hidratáló, tényleg jót tesz a száraz bőrömnek és nagyon szépen lehet rá sminkelni. Nagyon kevés kell belőle, én egy pumpányit (?) használok belőle és az egész arcomra elég, de néha többet teszek a szem alatti részre mert szokása a bőrömnek ott durván kiszáradni. Az egyetlen negatívum, hogy nagyon drága viszont nagyon szeretem és teljes mértékben bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Vichy

2018. december 24.

20 ml-s utazós kiszerelést vettem meg nyáron a Sephorában és nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Sajnos a Benefit Porefessional ikonikus primere nem lett a kedvencem, így gondoltam, hogy kipróbálok valami mást. Nagy keresgélés után végül ennél állapodtam meg és nem bántam meg, nagyon különleges koktélos illata van, állaga könnyed - ahogy előzőekben írták - fluid-os, felkenni pedig nagyon kellemes érzés. Valóban hidratál és lágy fényt ad arcnak, a szilikonmentessége pedig külön plusz pont, nekem sajnos a szilikon alapú primerek nem jöttek be. Ára tényleg húzos, de simán elég egy pumpálásnyi belőle az egész arcra, így lehet vele spórolni bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lásd Tripeptide-32

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0