Too Faced

Ár:   €20.5   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 2.

Ár:   €20.5
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, magas fényű folyékony rúzs

10 árnyalatban kapható

Too Faced melted metal liquified metallic lipstick
Ár: 3000 Ft , Eladó: hfruzsinaaa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Nagykáta, fizetés: Személyes /posta
GyongyiCsoban

2018. november 7.

Nekem bejött, kremes, nagyon jól pigmentált, az ára is jó, viszont elég ragacsos. ezért a 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

DorothyHK

2018. november 4.

3 árnyalatot vettem akciósan, abból 2-nek a színével nem tudtam azonosulni, így csak egyet, a Melted Jelly Donut árnyalatot tartottam meg. Szerintem az ilyen fényes folyékony rúzsokat nem mindennapi használatra tervezték, legalábbis én nem tudom túl gyakran kihasználni. Ettől függetlenül mindig nagyon szívesen nyúlok hozzá, ugyanis finom az illata és az applikátorával is meglepően könnyen lehet dolgozni. Tartósságát illetően talán egy iciri picirit gyengébben teljesít mint a Melted Matte-ok. Nem szárítja az ajkat és nem ül bele az apróbb ráncokba sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

fruzsinax

2018. november 1.

Nyáron a jó időtől elragadtatva a Berry árnyalatot vásároltam meg, de nekem valahogy túl élénk a szín. Kicsit kevésébé folyékony termékre számítottam, rááadásul nem túl tartós, de legalább nem hagy ragadós érzést a szájon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Yeliz

2018. június 13.

Fuchsia színben van meg, most vettem. Eddig nagyon tetszik, a tartósságával is elégedett vagyok. Egyenletesen kopik, jó az állaga, szerintem még fogok venni más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Reni39946

2017. április 21.

A Peony árnyalat van meg, és ha nem személyesen vettem volna Sephorában, tuti gyanakodnék, hogy hamisítvány... Imádom a színt, bár nem tartom higiénikusnak az applikátorát, attól még tetszik, jó az állaga, szerintem szuperül áll, de hogy nem long wear, az tuti. Rólam legalábbis fél-egy óra elteltével lekopik. :-( Ettôl még mindig imádom és nincs szívem többet levonni, de a márkát ismerve és a borsos árat kifizetve többet vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Silver66

2017. január 23.

Pontosan a képen lathato szin van meg,már régota vadásztam rá.A kedvenc szinem,alig vartam kiprobaljam.Rúzs alappal használtam,es hozza illo konturceruzaval.Több rétegben sikerult egyenletesen felvinni,mesés színe van.Evés ivást még nem probaltam,de nem is édekel,nekem ez a szin mindent megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.

Ildie

2016. augusztus 16.

Nem egy jó darab, leaglábbis nem minden szín.

A csomagolása szerintem rémes, nem higiénikus, és nem is lehet vele precízen dolgozni. Én ezt cipőfényező kiszerelésnek hívom. De most komolyan egy lapos szívaccsal, amiből hol jön az anyag hol nem, azzal hogyan lehet jól dolgozni?

A Fig, szín még okés, ugyan gyorsan kopik, mégis olyan kellemes. Határozottan jobb az állaga, mint sok másnak, de tették volna rendes tubusba.
A Villain szín, a sötét lila eléggé undorító az én számon, nem is használom.

Szerintem drága ahhoz képest, hogy a csomagolása katasztrófa, a tartóssága nem egy nagy szám, az egyik színem meg ronda. Ami pozitív, hogy kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nem egy jó darab, leaglábbis nem minden szín.

A Villain szín, a sötét lila eléggé undorító az én számon, nem is használom.

noparazita

2016. július 28.

A Nude árnyalat van meg, de nem tudom, hogy azért van, mert teljesen megegyező színű a számmal, vagy mert nem jól pigmentált, de mintha nem is viselnék rúzst, se nude-at, se semmilyet. A formula nekem kicsit furcsa, azt gondoltam elsőre a kezemen swatcholva, hogy mattabb lesz a végeredmény, de a számon nedvesebb hatást kelt. A tartósságával nem vagyok túlságosan megelégedve, ivástól még fennmarad, de az evést egyáltalán nem bírta. Lehet, hogy a többi szín erősebb és pigmentáltabb, és csak nekem nem volt szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

gina82

2016. április 19.

Peony van meg.Nagyon vágytam rá,de sajnos nem tudok max csillagot adni.A szín gyönyörű,az állaga és az aplikátora is nagyon jó.De sajnos nem tartós.Nálam kb fél órát bír.Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Sharklady87

2016. február 26.

3 árnyalat van meg a deluxe size minta méretből. Nagyon kellemes kis darabok, kellően pigmentáltak, kellemes viselet. Ami nem szimpatikus és nem is higiénikus az az applikátor, nekem nem gyere be. A másik problémám az a tartósság, pontosabban annak hiánya. Szerencsére nem elmászkálós fajta, de mindenen lenyomatot hagy és bizony nem evés/ivásálló, szóval csak óvatosan. Minden rossz tulajdonságuk ellenére én mégis szeretem őket, ami valószínűleg a jó pigmentációnak és a kellemes viseletnek köszönhető. Most már rengeteg színben és finisben elérhető és csak azt sajnálom, hogy nem lehet megvásárolni mindegyikből ezt a kis méretet, ugyanis nálam a sok rúzs mellett a teljes méret sosem fogyna el. Amik megvannak: Fig, Peony és Nude. Amire még vágyom: Sugar és Watermelon és a Chihuahua

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!