Too Faced

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VelvetTeddy91, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Megújult változat!

Hosszan tartó, matt bronzosító valódi kakaóporral dúsítva.

4 árnyalatban kapható

Ár: 3000 Ft , Eladó: médea
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyesen 4-es metró vonalán

bugeyes

2020. július 31.

Egy mini változatra tettem szert egy szettben. Sajnos nem volt feltüntetve, hogy melyik árnyalat van a szettben, de gondoltam akkor is teszek egy próbát. A Dark Chocolate árnyalat érkezett, ami nyilván nem mutatott szépen a világos bőrömön. Most azonban, hogy elég szépen lebarnultam, nagyon szeretem használni. Tényleg szépen mutat, és ugyanolyan szépen eldolgozható, szerintem be fogok majd később szerezni a világosabb verzióból is. Pigmentált, de könnyen szabályozható a mennyiség felvitelkor, lehet építeni is az intenzitását és tartós is. Jelenleg a nyári limitált kiadású MAC bronzerem a kedvencem, azt a formulát nem körözi le, de egyébként egy korrekt minőségű termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

MakeupMarket

2020. július 18.

Ez az újabb Chocolate Soleil van meg és (eddig) minden kétséget kizáróan ez életem bronzosítója (és kontúrja egyben)!
Tökéletes árnyalat az extra világos bőrhöz is, abszolút még csak minimálisan sem narancsos, egyszerűen hibátlan hűvös szín :)
Úgy terül, mint az álom, a legszebb, legtermészetesebb eredmény érhető el vele, ráadásul addig építheted, amíg csak tetszik :D
Kizárólag szuperlatívuszokban lehet beszélni róla <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Kizárólag szuperlatívuszokban lehet beszélni róla <3

snezi

2020. június 8.

Eddig háromszor vettem meg ezt a terméket (mindháromszor a középső árnyalatban - mert szerintem ez az árnyalat a legtermészetesebb barnaságot kölcsönzi a bőrnek), azonban mivel a járványhelyzet miatt több időt töltöttem a kertben, így jobban lebarnultam a szokottnál, ami miatt inkább a sötétebb bronzerre lenne szükségem.
Természetesen ennek a bronzernek szerzem be a Dark árnyalatát, hiszen pigmentált, szépen felvihető, kellemes tapintású és illatú, valamint hát na..a csomagolása is nagyon aranyos.:D
Ha esetleg valakit érdekel, ezen okból megválnék a harmadik darabomtól - egy swatcholás után.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Candy21

2020. május 26.

Nagyon pigmentált jó a színe szép eredményt lehet vele elérni. Tartós vele a végeredmény igazán megéri az árát. A csomagolás is nagyon igényes az illata nekem semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

rekucccc

2019. szeptember 23.

Eletem elso Too Faced sminktermeke, es azt kell mondjam teljes a szerelem :D nagyon szep a vilagos boromon, nem sargas, szépen eldolgozhato. A csomagolasa is alomszep, imadom benne a kis tukrot is. Az illata az egyetlen ami nem tetszik, utalom a csoki illatu sminkeket/kozmetikumokat. Nyilvan szamitottam erre, elvegre kakaot tartalmaz, de ezt siman el tudom nezni neki 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon szeretem. Szép színe van, jól mutat a világos bőrömön, jó illata van. Egyszer valahogy a számba került, és még az íze is édes. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.